Najlepsze promocje na ekspresy do kawy z okazji Black Friday

Taka wyprzedaż automatycznych ekspresów może szybko się nie powtórzyć. Promocje Black Friday trwają, a na półkach stoją modele takich marek jak Siemens, Krups, Nivona, Saeco czy DeLongi.

Ekspres do kawy nie musi być drogi, aby spełnił nasze marzenia o posiadaniu w pełni automatycznego sprzętu. Okres wyprzedaży Black Friday w wielu sklepach sprzyja temu, by kupić model jak najlepiej dopasowany do naszych potrzeb w jak najniższej cenie.

Black Friday

W ramach Black Friday na wyprzedaż trafiło wiele ciekawych egzemplarzy ekspresów. Wybrałam te, które rzeczywiście mają konkurencyjną cenę. Trzeba zwrócić uwagę, że czas dostępności promocji dla poszczególnych urządzeń jest różnie długi. Łączącą je cechą jest to, że wszystkie są w pełni automatyczne. Panele dotykowe umożliwiają wybór wielu regulacji, co umożliwia spersonalizowanie smaku naparu. Wszystkie ekspresy wyposażone są w młynek, a wiadomo, że parzona kawa ze świeżo mielonych ziaren jest najsmaczniejsza. Ponadto sprzęty te posiadają wbudowane automatyczne programy, które dbają o ich czystość.

Black Friday: Szukasz promocji na ekspresy? Media Expert rusza z wielką obniżką!

Ekspres DeLonghi Magnifica S Smart ECAM23.260.B

Ekspres DeLonghi Magnifica S Smart ECAM23.260.B

Ekspres DeLonghi Magnifica S Smart ECAM23.260.B ma wbudowany stalowy młynek żarnowy, w którym można zmielić ziarna wybierając jeden z 13 stopni. Urządzenie w jednym czasie może przygotować dwie filiżanki espresso lub jedną porcję cappuccino. System spieniania mleka LatteCrema umożliwia tworzenie mlecznych inspiracji kawowych, które można przyszykować w szklance do 14 cm wysokiej. Dotykowy panel wyposażony jest w wyświetlacz LCD. Umożliwia on ustawienie wielu regulacji, dzięki czemu napar można dostosować pod swój gust, na przykład wybierając poziom mocy, ilość zaparzanej kawy czy wielkość napoju. Ekspres DeLonghi w promocji można kupić do środy 22 listopada podając kod RBW1511221123C.

Cena: 1 999,00 zł Cena: 1 699,00 zł Przejdź do sklepu

Ekspres ciśnieniowy Krups Arabica Latte EA819N10

Ekspres ciśnieniowy Krups Arabica Latte EA819N10

Wyświetlacz LCD w ekspresie Krups Arabica Latte jest czytelny i umożliwia łatwą obsługę urządzenia. Stalowy młynek żarnowy mieli ziarna, a stopień ich zmielenia można regulować. To pierwsza możliwość regulowania smaku napoju. Ponadto można dokonać wielu regulacji smaku naparu wybierając odpowiednie ustawienia. W pamięci zapisanych jest 5 receptur na kawową ucztę. Natomiast funkcja Ulubione umożliwia zapisanie dwóch własnych receptur na kawy czarne oraz dwóch na mleczne.

Cena: 2 099,00 zł Cena: 1 799,99 zł Przejdź do sklepu

Ekspres Siemens EQ.500 TQ507R03

Ekspres Siemens EQ.500 TQ507R03

Ekspres Siemens EQ.500 TQ507R03 daje możliwość regulowania smaku naparu, na przykład mocy czy ilości zaparzanej kawy. System SensoFlow dba, by zmielone ziarna były parzone w odpowiedniej temperaturze. Wyświetlacz coffeeSelect jest czytelny i oferuje wybór jednego z sześciu przepisów. Jednym dotykiem można wybrać zarówno mocne i aromatyczne espresso jak i delikatniejsze w smaku cappuccino. Funkcja OneTouch DoubleCup umożliwia przygotowanie dwóch szklanek mlecznych napojów. Należy zwrócić uwagę, że panel dotykowy umieszczony jest od góry, co może mieć istotne znaczenie w związku z tym, gdzie planujemy postawić urządzenie. Promocja na ten model trwa do 23 listopada. Podając kod BF1711-231123 możemy nabyć Siemens EQ.500 TQ507R03 w niższej cenie.

Cena: 2 899,99 zł Cena: 2 199,00 zł Przejdź do sklepu

Ekspres Saeco GranAroma SM6582/10

Ekspres Saeco GranAroma SM6582/30

Ekspres Saeco GranAroma ma wprowadzonych do pamięci aż 16 różnych receptur, wśród których są zarówno kawy białe jak i czarne. Co istotne można w jednym czasie zaparzyć na przykład dwie filiżanki Cappuccino Italiano lub innej dowolnej kawy na bazie espresso. Dotykowy ekran umożliwia wybór wielu regulacji, dzięki czemu można dostosować smak kawy zgodnie z własnymi preferencjami. Mamy wpływ na intensywność małej czarnej, wybierając jedno z ustawień: Delicato, Intenso, Forte. Ponadto kontrolujemy moc napoju, dobieramy ilość kawy i mleka, temperaturę naparu, a nawet grubość pianki. Ustawienia te można zapisać na jednym z sześciu profili użytkownika albo w dodatkowym dla gości. Oczywiście można także wybrać odpowiedni poziom zmielenia ziaren w ceramicznym młynku, co ma także istotny wpływ na smak naparu. Do wtorku 21 listopada można kupić Saeco GranAroma SM6582/30 o ponad 200 zł taniej względem ceny regularnej. Wystarczy podać kod RABAT60.

Cena: 3 499,00 zł Cena: 3 139,00 zł Przejdź do sklepu

Ekspres Nivona CafeRomatica 965

Ekspres Nivona CafeRomatica 965

To, co wyróżnia model Nivona to aż 8 profili użytkowników, gdzie można zapisywać własne preferencje dotyczące smaku ulubionej kawy. Dotykowy panel służy oczywiście do obsługi urządzenia, ale interesującym dodatkiem jest możliwość przesłania ze swojego smartfonu ulubionego zdjęcia, które będzie się wyświetlać na nim. Pozwala na to funkcja Flying Picture. Kolejną cechą która wyróżnia ten model to naprawdę duży zbiornik na wodę – ma on pojemność aż 2,2 l. Nivona CafeRomatica 965 może równocześnie przygotować dwie kawy czarne lub mleczne, które możemy wybrać spośród 9 propozycji. Czwartek 23 listopada to dzień kiedy zakończy się promocja na ten model. Posiadaczem urządzenia w niższej cenie można stać się po podaniu kodu BF1711-231123.

Cena: 5 499,00 zł Cena: 4 799,00 zł Przejdź do sklepu

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!