Black Weeks w Biedronka Home – promocje sięgają powyżej 50%

Wyprzedaże, które koncentrują się na 24 listopada, znanym jako Black Friday, często rozpoczynają się wcześniej. Dzięki temu jest szansa na spokojne zrobienie zakupów. W popularnej sieci sklepów właśnie rozpoczął się Black Weeks.

Black Friday nadchodzi wielkimi krokami, co widać wokoło. Wiele sklepów wystartowało już z przedświątecznymi wyprzedażami. Choć w Polsce to święto jest od stosunkowo niedługiego czasu, to konsumenci, którzy mieli już okazję brać udział we wcześniejszych latach w zakupowym szale, tęsknie wyczekują, co przyniesie im tegoroczny Czarny Piątek. Sprawdzam, jakie najlepsze cenowe okazje czekają na Black Weeks w sklepach Biedronka Home.

Black Weeks

Już od poniedziałku 12 listopada rozpoczęła się wyprzedaż w ramach Black Weeks. Zgodnie z informacją podaną w gazetce świętowanie potrwa do niedzieli 26 listopada. Sklep internetowy Biedronka Home zapełnił się przeróżnymi urządzeniami. Zaciekawiła mnie myjka parowa Solac, którą można kupić aż o 63% taniej. Zapewne taki odkurzacz parowy znacznie ułatwi sprzątanie mieszkania nie tylko przed świętami, ale również na co dzień.

Myjka parowa Solac

Odkurzacz parowy Solac zasilany jest sieciowo, a długi trzymetrowy kabel zwiększa komfort pracy. Przeznaczony jest do czyszczenia zarówno glazury, plastiku, luster czy okien jaki i usunięcia zalegającego brudu na tapicerce, dywanach lub roletach. Sprzątanie umożliwia zarówno zestaw końcówek jak i możliwość stosowania detergentów. Myjka gotowa jest do pracy w trzy minuty od włączenia. Czyści różne powierzchnie wytwarzając parę w ilości 30g/min, co pozwala skutecznie myć, dezynfekować i usuwać nieprzyjemne zapachy.

Myjka parowa Solac

Cena: 339,00 zł Cena: 125,00 zł Przejdź do sklepu

Urządzenia kuchenne mają to do siebie, że albo się zużywają, albo po prostu potrzebujemy od czasu do czasu kupić nowy sprzęt. Warto więc wykorzystać trwającą obecnie wyprzedaż Black Weeks i kupić na przykład frytkownicę beztłuszczową Hoffen lub blender ręczny Solac aż o 50% taniej.

Frytkownica beztłuszczowa Hoffen

Model Frytkownicy Hoffen ma moc 1550 W oraz 5 l misę, w której zmieści się porcja odpowiednia dla kilku osób. Istnieje możliwość regulowania temperatury w zakresie od 80°C do 200°C. Zegar przypilnuje czasu przygotowywania potrawy do 60 minut, a o upływającym czasie poinformuje nas dzwonek. Cyrkulujące wewnątrz gorące powietrze opieka w taki sposób, że potrawa z zewnątrz pozostaje chrupiąca, a wewnątrz jest soczysta.

Frytkownica beztłuszczowa Hoffen

Cena: 399,00 zł Cena: 199,00 zł Przejdź do sklepu

Blender Ręczny Solac Pro Chef

Urządzenie ma moc 1000 W. Cztery noże ze stali nierdzewnej umożliwiają rozdrabnianie wielu produktów. Warto wiedzieć, że ma możliwość kruszenia lodu. Urządzenie wyposażone jest w regulację prędkości oraz w dodatkową funkcję Turbo. W zestawie otrzymujesz: końcówkę miksującą, ubijaczkę, szatkownicę oraz kubek z miarką.

Blender Ręczny Solac Pro Chef

Cena: 299,00 zł Cena: 149,00 zł Przejdź do sklepu

Każdy, kto ma w domu alergika wie jak ważne jest czyste powietrze. Oczyszczacz powietrza rozprawi się nie tylko z unoszącymi się alergenami pochodzącymi na przykład ze zwierzęcej sierści, ale także z roztoczami kurzu domowego czy niebezpiecznymi pyłami zawieszonymi. Czy jednak wiesz, że odkurzając pomieszczenia powietrze również jest filtrowane? Filtr w odkurzaczu skutecznie je oczyszcza, dzięki czemu nie unoszą się charakterystyczne dla sprzątania zapachy kurzu.

Oczyszczacz powietrza Prime3 SAP 21

Oczyszczacz Prime3 wielostopniowo filtruje powietrze. Najpierw przepływa ono przez filtr wstępny, a następnie HEPA H13, który – jak podaje producent – zatrzymuje aż 99,95% pyłów zawieszonych, alergenów czy drobnoustrojów. Ostatecznie powietrze jest jonizowane, dzięki czemu wysyca się jonami ujemnymi. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w pomieszczeniach, w których spędzamy dużo czasu, a znajduje się tam TV, komputer i inne urządzenia elektryczne. Pracę urządzenia można regulować, wybierając jeden z trzech trybów. Dodam, że oczyszczacz przeznaczony jest do pomieszczeń do 20 m2.

Oczyszczacz powietrza Prime3 SAP 21

Cena: 299,00 zł Cena: 149,00 zł Przejdź do sklepu

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Berlingerhaus Black Rose

Akumulatorowy odkurzacz BH/9483 wyposażony jest w zmywalny filtr HEPA, który przy okazji opróżniania pojemnika z kurzu należy oczyścić lub nawet opłukać pod bieżącą wodą. Dzięki temu powietrze będzie skuteczniej filtrowane. Odkurzacz przeznaczony jest do sprzątania podłóg twardych i dywanów. Można jednak łatwo odłączyć rurę ssącą i stworzyć moduł ręczny. Po dołączeniu odpowiedniej końcówki wygodnie sprząta się kanapy, półki z książkami czy inne trudno dostępne miejsca.

Bezprzewodowy odkurzacz pionowy Berlingerhaus Black Rose

Cena: 799,00 zł Cena: 499,00 zł Przejdź do sklepu

W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.