poniedziałek, 20 maja

Czy to już czas, aby rozpocząć łowy na najlepsze promocje z okazji Black Friday? Jeśli myślisz o zakupie czytnika e-booków Kindle, tak niska cena może się nie powtórzyć. W jednym z popularnych sklepów są dostępne taniej, niż u konkurencji.

Kindle – miłość do czytania na miarę 21 wieku

Trudno wyobrazić sobie naukę bez dostępu do odpowiednich materiałów, zarówno gdy mowa o samej dydaktyce, jak i rozmaitej literaturze, do której posiadamy obecnie nielimitowany dostęp. Co ciekawe, z biegiem lat, przestaliśmy być świadomi luksusu, jaki posiadamy. Druk, książki, opracowania – Jan Gutenberg w 1450 roku najpewniej sam nie był świadom, ile wniesie to do świata. Wraz z rozwojem technologii, papierowe wersje stają się jednak nieco odchodzić w cień. Niemniej, zastępują je nowoczesne rozwiązania takie jak m.in. audiobooki, podcasty, a także co najistotniejsze, e-booki. Wszystko to, dzięki czytnikom, które zapoczątkował m.in. Amazon. Mowa tu o modelach Kindle wprowadzonych na rynek już w 2007 roku. Na przestrzeni lat, ich popularność stale rośnie, co udowadnia stała sprzedaż oraz ilość podobnych rozwiązań od reszty producentów. W dalszym ciągu podium należy jednak do swoistego pioniera, tak więc ewentualne promocje zawsze wzbudzają nie lada zainteresowanie. Dziś, modele zostały znacząco zmodyfikowane i przystosowane do obecnych oczekiwań, a mowa tu m.in. o dodatkowych funkcjach ekranu, wielkości, większej pamięci i nie tylko. Jeśli tak jak i ja, kochasz czytać, lub chcesz podarować komuś coś specjalnego, Kindle może być idealną propozycją. Co istotne, Black Friday Weeks udowadnia, że zakup wcale nie musi wiązać się z nadszarpnięciem domowego budżetu…

Fot. Pexels/Freestocks.org

Kindle w dużej promocji na Black Friday

W związku z trwającym Black Friday Weeks na Amazon, udało mi się znaleźć dwa popularne modele w naprawdę niezłej cenie. Co istotne, nie kupisz ich taniej w żadnym z polskich sklepów – wysyłka z platformy sprzedażowej jest możliwa tylko do Polski. Niezależnie od wyboru modelu, są to wersje bez reklam. Pora przyjrzeć się im bliżej, póki są dostępne!

Czytnik Kindle 2022

Najtańszy, a także najbardziej kompaktowy model spośród promocyjnych ofert w serwisie Amazon. Mowa tu o Kindle 11. generacji – jest to urządzenie z 2022 roku.

Co oferuje?

 • Wyświetlacz: 6 cali, 300 ppi, 16-stopniowa skala szarości
 • Pamięć urządzenia: 16 GB, bezpłatna pamięć w chmurze dla wszystkich treści Amazon
 • Łączność: bezprzewodowa, Wi-Fi z siecią 2,4 GHz lub 5 GHz
 • Zabezpieczenia: WEP, WPA, WPA2
 • Obsługiwane formaty: Kindle 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, MOBI natywnie, DOCX, DOC, HTML, EPUB, RTF, JPEG, GIF, PPGN, BMP (wymagana konwersja)
 • Gwarancja: roczna, producenta
 • Zasilanie: kabel ładujący USB-C
 • Pełne naładowanie: 4h
 • Żywotność baterii: 6 tygodni pracy (przy czytaniu 30 minut dziennie z wyłączoną łącznością bezprzewodową i podświetleniem ustawionym na poziomie 13)

Cena na Black Friday: 509,99 zł 463,99 złprzejdź do oferty

Czytnik możesz kupić również w polskich sklepach, w jednej z najbardziej popularnej sieci jego cena wynosi 559 zł.

Czytnik Kindle Paperwhite 2021

Szukasz czegoś większego? Warto zatem przyjrzeć się co ma do zaoferowania średniak, a konkretniej Paperwhite 11. generacji wyprodukowanego w 2021 roku.

Co oferuje?

 • Wyświetlacz: 6,8 cali, 300 ppi, 16-stopniowa skala szarości, zoptymalizowana technologia frontowa
 • Pamięć urządzenia: 16 GB, bezpłatna pamięć w chmurze dla wszystkich treści Amazon
 • Łączność: bezprzewodowa, Wi-Fi z siecią 2,4 GHz lub 5 GHz
 • Zabezpieczenia: WEP, WPA, WPA2
 • Obsługiwane formaty: Kindle 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, niezabezpieczony MOBI, EPUB, PRC natywnie – HMLC, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP (wymagana konwersja)
 • Gwarancja: roczna, producenta
 • Zasilanie: kabel ładujący USB-C
 • Pełne naładowanie: 5h lub 2,5h z zasilaczem USB 9 W
 • Żywotność baterii: 10 tygodni pracy (przy czytaniu 30 minut dziennie z wyłączoną łącznością bezprzewodową i podświetleniem ustawionym na poziomie 13)
 • Wodoodporny: tak, IPX8

Cena na Black Friday: 789,99 zł 650,99 złprzejdź do oferty

Czytnik możesz kupić również w polskich sklepach, w jednej z najbardziej popularnej sieci jego cena wynosi 799,99 zł.

Kindle Paperwhite Signature Edition

Każdy z nas może mieć zgoła inne wymagania, powyższy model to sprzęt dla osób, które niemal pochłaniają książki. Signature Edition to 11. generacja wyprodukowana w 2021 roku.

Co oferuje?

 • Wyświetlacz: 6,8 cali, 300 ppi, 16-stopniowa skala szarości, zoptymalizowana technologia frontowa
 • Pamięć urządzenia: 32 GB, bezpłatna pamięć w chmurze dla wszystkich treści Amazon
 • Łączność: bezprzewodowa, Wi-Fi z siecią 2,4 GHz lub 5 GHz
 • Zabezpieczenia: WEP, WPA, WPA2
 • Obsługiwane formaty: Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, niezabezpieczony MOBI, EPUB, PRC natywnie; HTML DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP (wymagana konwersja)
 • Gwarancja: roczna, producenta
 • Zasilanie: kabel ładujący USB-C
 • Pełne naładowanie: 5h lub 2,5h z zasilaczem USB 9 W
 • Żywotność baterii: 10 tygodni pracy (przy czytaniu 30 minut dziennie z wyłączoną łącznością bezprzewodową i podświetleniem ustawionym na poziomie 13)
 • Wodoodporny: tak, IPX8

Cena na Black Friday: 869,99 zł 730,99 złprzejdź do oferty

Tak, jak i w przypadku poprzednich urządzeń, czytnik możesz kupić również w polskich sklepach. W jednej z najbardziej popularnej sieci jego cena wynosi 945 zł.

Warto pamiętać, że urządzenia różnią się między sobą pewnymi istotnymi parametrami w kwestii ekranu, wpływając na komfort podczas czytania. Mowa tu m.in. o automatycznym dostosowywaniu podświetlenia, barwie, obracaniu ekranu i nie tylko. Całą kategorię urządzeń Kindle w promocji na Black Friday Weeks w serwisie Amazon, znajdziesz pod tym linkiem.

Jeśli szukasz promocji na Black Friday, może zainteresować Cię również: Black Friday Weeks: RTV Euro AGD – to najlepsze promocje na roboty sprzątające i odkurzacze!

Materiał zawiera linki partnerskie.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.