poniedziałek, 17 czerwca

Zmywarka AEG to zdecydowanie najchętniej polecany produkt wśród użytkowników. RTV Euro AGD wyszło na przeciw odbiorcom i z myślą o klientach, którzy szukają sprzętu do domu, sklep zastosował obniżkę ceny o niemalże tysiąc złotych.

Zmywarka AEG FSE83838P posiada między innymi zintegrowany (zakryty) elektroniczny panel sterujący, wskaźnik braku soli i nabłyszczacza, wyświetlacz LED (diodowy), silnik inverterovy, oświetlenie wewnętrzne, regulację wysokości kosza Lift-Up, stabilizatory SoftSpikes, uchwyty SoftGrip, półki na filiżanki i składane kolce.

  •  Wymiary: 60 x 82 x 55 cm
  • Pojemność: 14 kpl.
  • Zużycie prądu (100 cykli): 85 kWh = 65,45 zł
  • Zużycie wody – cykl: 11 litrów
  • Poziom hałasu: 42 dB
  • System mycia sztućców: szuflada na sztućce
EFEKTYWNOŚĆ ENERGETYCZNA  
Klasa energetycznaD
Pojemność 14 kpl.
Zużycie prądu (100 cykli) 85 kWh = 65,45 zł
Zużycie energii – cykl8,5 kWh
Zużycie wody – cykl11 litrów
Czas programu dla standardowego cyklu mycia 4:00
Zużycie energii w trybie czuwania 0,5 W
Poziom hałasu 42 dB
Klasa poziomu hałasu B
Klasa zmywaniaA

Na szczególne wyróżnienie zasługuje pomysł żeby wyposażyć zmywarkę w dodatkowy, trzeci poziom załadunku przeznaczony na sztućce. Jest to szuflada, w której umieścisz nie tylko sztućce, ale również drobne naczynia kuchenne – spodki, łopatki czy mieszadła od miksera. Samo wkładanie i wyjmowanie sztućców jest niezwykle wygodne i komfortowe dla użytkownika.

Cena: 4999 zł 4099 zł przejdź do sklepu

Nie jest to cena ostateczna, w ratach 0% z okazji Black Friday Weeks pierwsza rata jest gratis, więc decydując się na taki rodzaj płatności oszczędzamy jeszcze więcej, a ostateczna cena zmywarki zamyka się w kwocie 3 894,05 zł. Oferta obowiązuje do 30 listopada 2022 roku.