Sieć sklepów stale rozwija swój asortyment, również w zakresie artykułów elektronicznych i rozmaitych sprzętów AGD. Tym razem, na sklepowe półki trafią m.in. urządzenia od francuskiego, cenionego przedsiębiorstwa. Sprawdź, po co lada dzień warto wybrać się do sklepów Biedronka.

Wiele osób obawiało się, że po uruchomieniu internetowej platformy Biedronka Home, ze sklepów stacjonarnych znikną wszelkie artykuły przemysłowe. Oczywiście, większość z nich ma dość ograniczone możliwości na ich ekspozycję, jednak nadal możemy znaleźć tu prawdziwe hity. Problemem jest wyłącznie ilość i ograniczona dostępność, tak więc jeśli planujesz zakupy – warto pojawić się w sklepie w pierwszym dniu akcji tematycznej. Najwyższa pora przejść więc do najnowszej z nich, a ta – obfituje w nowe urządzenia AGD. Nie zabrakło nawet Tefal, a co istotne, w cenach niższych niż u producenta.

Biedronka: najnowsza oferta AGD

Biedronka przedstawia Kuchenny Niezbędnik, a w nim aż 10 sprzętów, które rzeczywiście znacząco ułatwiają kuchenne rewolucje. Ceny startują od 44,99 zł, tak więc różnorodność idzie w parze z dość atrakcyjnymi ofertami. Wytypowałam kilka najbardziej interesujących sprzętów, po które warto wyruszyć do stacjonarnego sklepu Biedronka już 18 stycznia.

Tefal rozdrabniacz ręczny

Przyrządzanie większej ilości składników jest dość pracochłonne, tak jak i samo krojenie oraz gotowanie. Tefal przedstawia swój sposób na tę bolączkę, a mowa tu o ręcznym rozdrabniaczu. Producent zastosował 2 opatentowane, stalowe ostrza, a całość spoczywa na antypoślizgowej podstawie. Do wyboru mamy 2 warianty – rozdrabniacz o pojemności 0,5 l (49,99 zł) i 0,9 l (79,90 zł). Na oficjalnej stronie producenta znajdziemy więcej szczegółów, natomiast tam – cena jest nieco wyższa.

Warto dodać, że to również dobra okazja do wymiany patelni, ponieważ za model z nieprzywierającą powłoką od Tefal zapłacimy 49,99 zł.

Hoffen grill elektryczny

Chrupiące przekąski bez piekarnika, a także nadmiaru tłuszczu podczas smażenia? Grille elektryczne zdobywają coraz większą popularność, zwłaszcza gdy warunki pogodowe nie pozwalają na użytkowanie tradycyjnych odpowiedników. Hoffen prezentuje urządzenie o mocy 1000 Wat, model wyposażono w ryflowaną powierzchnię płyt grzejnych. Dodatkowym plusem jest lejek do odprowadzania tłuszczu. Koszt takiego cacka to 79,90 zł. Czy warto? U konkurencji, za najtańsze modele musimy zapłacić co najmniej 109 zł, tak więc rzeczywiście jest to dość budżetowe rozwiązanie.

MPM gofrownica

Zapewne wiele osób na hasło gofry, ma przed oczyma sławne paragony grozy. Ten chrupiący, pulchny deser wcale nie musi jednak wiązać się z dużym kosztem. Zwłaszcza, gdy masz odpowiedni sprzęt w domowym zaciszu, a mowa tu o gofrownicy MPM. To, co zasługuje na pochwałę to moc – sięga 1400 Wat. Warto wspomnieć o termostacie z płynną regulacją temperatury, a także nieprzywierającej powłoce płyt. Jak w przypadku poprzedników, koszt jest dość niski – 119 zł. Czy da się taniej? Oczywiście, ale wraz ze znacznie niższą mocą. Modelem porównawczym może być RAVEN, jednak cena wzrośnie wówczas do 169 zł.

Oferta obejmuje również m.in. blendery, toster, a nawet wagę kuchenną z elektronicznym wyświetlaczem. Do wyboru, do koloru – najdroższy produkt kosztuje niespełna 120 zł. Zaciekawić może nas nie tylko AGD, ale także drobna elektronika. Mowa tu o lampce LED sygnowanej logo Lethe. Podszafkowa wersja umożliwia wykrywanie ruchu nawet do 3 metrów, a jej koszt to zaledwie 19,99 zł. Podobną ofertę przedstawił swego czasu Lidl, pod marką LIVARNO, różnica w cenie wynosi zaledwie kilka złotych (doliczyć należy koszt wysyłki).

Produkty objęte akcją Kuchenny Niezbędnik pojawią się w sklepach od 18 stycznia. Jak wspomniałam, ich dostępność może być zależna od lokalizacji. Sprzęty będą czekać na półkach Biedronka do 31 stycznia lub wyczerpania zapasów. Warto dodać, że powyższe produkty to oferta dedykowana sklepom stacjonarnym.

Oferty, promocje i niskie ceny – to, nierzadko kojarzymy z nowymi ofertami sieci sklepów. Niestety, nie zawsze jest najtaniej, tak więc warto porównywać ceny u konkurencji i na bieżąco śledzić promocje. W tym temacie może zainteresować Cię również: Biedronka zawyża ceny popularnych sprzętów? MPM iCoook MRK-18.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.