Marzy ci się frytkownica beztłuszczowa? Rabat w wysokości 42% z pewnością cię zainteresuje. Oto szczegóły tej atrakcyjnej promocji.

Frytkownica beztłuszczowa, czyli inaczej frytkownica na gorące powietrze, to doskonała alternatywa dla tradycyjnej frytkownicy, która wymaga zanurzania żywności w głębokim, rozgrzanym oleju. To urządzenie jest bowiem przeznaczone do przygotowywania potraw metodą opiekania lub smażenia za pomocą gorącego powietrza.

Frytkownica beztłuszczowa pozwala na uzyskanie chrupiącej zewnętrznej warstwy potrawy. Efekt jest podobny do rezultatów smażenia. Różnica polega na jednoczesnym zmniejszeniu ilości spożywanego tłuszczu. Frytkownice beztłuszczowe przydają się do przygotowywania np. frytek, kurczaka, warzyw, a także wszelkich innych potraw, które bez tego sprzętu wymagałyby głębokiego smażenia.

Biedronka: frytkownica beztłuszczowa – rabat

Aż 42% – tyle zaoszczędzisz, kupujac frytkownicę beztłuszczową Berlinger Haus Black Rose BH/9446 w Biedronce. Co to za sprzęt? Ma regulację temperatury w zakresie od 80 do 200℃, dzięki czemu możesz dostosować parametry gotowania do swoich preferencji i wymagań danej potrawy. Czasomierz do 60 minut pozwala na precyzyjne ustalenie czasu gotowania dla danej potrawy. Wygodna cyfrowa obsługa za pomocą wyświetlacza LED z ekranem dotykowym sprawia, że korzystanie z frytkownicy ma być intuicyjne i łatwe.

Frytkownica beztłuszczowa rabat

Frytkownica została wyposażona w nieprzywierającą tackę na olej oraz koszyk na żywność, które można myć w zmywarce, co ułatwia utrzymanie urządzenia w czystości. Dzięki okienku do podglądu, możesz obserwować postęp przygotowywania potraw bez konieczności otwierania drzwiczek. Z kolei funkcja ochrony przed przegrzaniem zapewnia bezpieczne użytkowanie urządzenia.

Dodatkowym atutem tego urządzenia jest wyjątkowy design. Obudowa została utrzymana w czerni i złocie. To raczej nietypowy wygląd, jak na kuchenne AGD. Moim zdaniem, będzie doskonale pasować do wielu eleganckich kuchni. Marka Berlinger Haus, pochodząca z Węgier, słynie z urządzeń do użytku domowego, utrzymanych właśnie w takim stylu.

Frytkownica beztłuszczowa rabat

Frytkownicę beztłuszczową Berlinger Haus Black Rose BH/9446 możesz mieć już za 399 zł zamiast 699 zł. Promocja obowiązuje do 9 lipca 2023 roku.

Chcesz mieć większy wybór? Zerknij na nasz ranking frytkownic beztłuszczowych.