Auchan – odkurzacz pionowy znanej marki taniej aż o 100 zł. Sprawdziłam, to dobra propozycja

Poszukujesz okazji? Właśnie taka nadchodzi. W sklepie Auchan można znaleźć ciekawe propozycje na tanie sprzęty AGD. Wśród nich namierzyłam odkurzacz pionowy.

Sprzęty AGD, co jakiś czas, regularnie dokupujemy lub wymieniamy na nowsze modele. Warto korzystać z promocji, jakie organizują sieci popularnych sklepów. Dzięki temu, możemy nabyć do domu nowy sprzęt w okazyjnej cenie. Już od czwartku 12 października do środy 18 października w ramach akcji 25 dni Supercen można będzie kupić pionowy odkurzacz bezprzewodowy Tefal Dual Force TY6751 2w1 w kolorze niebieskim lub czerwonym. W tej chwili można kupić to urządzenie na stronie internetowej Auchan za 649 zł. Promocja, jaka będzie obowiązywać na odkurzacz TY6751, umożliwi jego zakup za 499 zł, a więc bez podatku Vat.

Ponadto można będzie zakupić także inne sprzęty w promocyjnej cenie, na przykład żelazko Tefal Easygliss Plus 2 FV5718 o mocy 2500 W za kwotę 189 zł. Wyposażone jest ono w blokadę kapania Anti-Drip, a powłoka stopy pokryta jest Durilium Air Glide, dzięki czemu gładko przesuwa się po powierzchni prasowanych tkanin. Aż o 28% taniej można będzie nabyć czajnik Sencor SWK1014RD w kolorze czerwonym o pojemności 1 l za 49,99 zł.

Auchan, żelazko Tefal Easygliss Plus 2 FV5718 i czajnik Sencor SWK1014RD

Potrzebujesz żelazka? Sprawdź, jakie modele znalazły się w naszym rankingu.

Pionowy odkurzacz bezprzewodowy Tefal Dual Force TY6751 2w1

Pionowy odkurzacz bezprzewodowy Tefal Dual Force TY6751 2w1

Bezprzewodowy odkurzacz TY6751 marki Tefal to urządzenie wielofunkcyjne. Wyposażony jest w silnik o mocy 21,6 V. Litowo-jonowa bateria umożliwia pracę do 75 minut w trybie minimalnym, a do pełna ładuje się w 5 godzin. Akumulatora nie odłącza się, a jedynie ładuje przy pomocy dołączonej do zestawu wtyczki. Urządzenie można przechowywać w pozycji złożonej. Dzięki temu, że składa się rączka zajmuje mniej miejsca. Ponadto odkurzacz waży tylko 2,8 kg, dzięki czemu łatwo się nim manewruje. Wychodzące powietrze z odkurzacza przechodzi przez zmywalny filtr piankowy.

Istnieje możliwość regulacji mocy ssania, co bezpośrednio wpływa na czas pracy baterii. Ponadto można wybrać funkcję turbo. Odkurzacz w tym trybie pracuje 20 minut. Zebrane z podłogi, mebli czy tapicerki samochodu paprochy trafiają do przezroczystego zbiornika na kurz o pojemności 0,6 l. Wychodzące powietrze z odkurzacza przechodzi przez zmywalny filtr piankowy. Pracujący odkurzacz generuje hałas na poziomie 79 dB.

Tefal TY6751 posiada samostojącą konstrukcję, co znacznie ułatwia odkurzanie. Dzięki temu w momencie kiedy przerywamy odkurzanie, by na przykład przesunąć fotel, odkurzacz samodzielnie stoi, więc nie musimy go kłaść czy opierać o inne meble. Urządzenie umożliwia sprzątanie zarówno podłóg, jak i dzięki odpinanemu modułowi ręcznemu, daje sposobność do usuwania pajęczyn spod sufitu czy sierści z mebli. Moduł ręczny odpina się za jednym kliknięciem. Do zestawu dołączone są ssawka szczelinowa oraz szczotka Easy Brusch z oświetleniem LED.

Cena: 649,00 zł Cena: 499,00 zł Przejdź do sklepu

Przeczytaj także: odkurzacz pionowy czy robot sprzątający – co lepsze? Moja opinia i 19 ważnych za i przeciw.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!