poniedziałek, 27 maja

Poszukujesz okazji? Właśnie taka nadchodzi. W sklepie Auchan można znaleźć ciekawe propozycje na tanie sprzęty AGD. Wśród nich namierzyłam odkurzacz pionowy.

Sprzęty AGD, co jakiś czas, regularnie dokupujemy lub wymieniamy na nowsze modele. Warto korzystać z promocji, jakie organizują sieci popularnych sklepów. Dzięki temu, możemy nabyć do domu nowy sprzęt w okazyjnej cenie. Już od czwartku 12 października do środy 18 października w ramach akcji 25 dni Supercen można będzie kupić pionowy odkurzacz bezprzewodowy Tefal Dual Force TY6751 2w1 w kolorze niebieskim lub czerwonym. W tej chwili można kupić to urządzenie na stronie internetowej Auchan za 649 zł. Promocja, jaka będzie obowiązywać na odkurzacz TY6751, umożliwi jego zakup za 499 zł, a więc bez podatku Vat.

Ponadto można będzie zakupić także inne sprzęty w promocyjnej cenie, na przykład żelazko Tefal Easygliss Plus 2 FV5718 o mocy 2500 W za kwotę 189 zł. Wyposażone jest ono w blokadę kapania Anti-Drip, a powłoka stopy pokryta jest Durilium Air Glide, dzięki czemu gładko przesuwa się po powierzchni prasowanych tkanin. Aż o 28% taniej można będzie nabyć czajnik Sencor SWK1014RD w kolorze czerwonym o pojemności 1 l za 49,99 zł.

Potrzebujesz żelazka? Sprawdź, jakie modele znalazły się w naszym rankingu.

Pionowy odkurzacz bezprzewodowy Tefal Dual Force TY6751 2w1

Bezprzewodowy odkurzacz TY6751 marki Tefal to urządzenie wielofunkcyjne. Wyposażony jest w silnik o mocy 21,6 V. Litowo-jonowa bateria umożliwia pracę do 75 minut w trybie minimalnym, a do pełna ładuje się w 5 godzin. Akumulatora nie odłącza się, a jedynie ładuje przy pomocy dołączonej do zestawu wtyczki. Urządzenie można przechowywać w pozycji złożonej. Dzięki temu, że składa się rączka zajmuje mniej miejsca. Ponadto odkurzacz waży tylko 2,8 kg, dzięki czemu łatwo się nim manewruje. Wychodzące powietrze z odkurzacza przechodzi przez zmywalny filtr piankowy.

Istnieje możliwość regulacji mocy ssania, co bezpośrednio wpływa na czas pracy baterii. Ponadto można wybrać funkcję turbo. Odkurzacz w tym trybie pracuje 20 minut. Zebrane z podłogi, mebli czy tapicerki samochodu paprochy trafiają do przezroczystego zbiornika na kurz o pojemności 0,6 l. Wychodzące powietrze z odkurzacza przechodzi przez zmywalny filtr piankowy. Pracujący odkurzacz generuje hałas na poziomie 79 dB.

Tefal TY6751 posiada samostojącą konstrukcję, co znacznie ułatwia odkurzanie. Dzięki temu w momencie kiedy przerywamy odkurzanie, by na przykład przesunąć fotel, odkurzacz samodzielnie stoi, więc nie musimy go kłaść czy opierać o inne meble. Urządzenie umożliwia sprzątanie zarówno podłóg, jak i dzięki odpinanemu modułowi ręcznemu, daje sposobność do usuwania pajęczyn spod sufitu czy sierści z mebli. Moduł ręczny odpina się za jednym kliknięciem. Do zestawu dołączone są ssawka szczelinowa oraz szczotka Easy Brusch z oświetleniem LED.

Cena: 649,00 zł Cena: 499,00 zł Przejdź do sklepu

Przeczytaj także: odkurzacz pionowy czy robot sprzątający – co lepsze? Moja opinia i 19 ważnych za i przeciw.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.