Oferta ponad 2000 restauracji upchnięta w jednej aplikacji, umożliwiającej szybkie i intuicyjne złożenie zamówienia. Mowa o PizzaPortal.pl, czyli serwisie który z racji innowacyjnego podejścia do żywienia, obserwujemy wyjątkowo regularnie.

Posiadaczy smartfonów Nokia Lumia 930, 635, 630 lub 530 z pewnością ucieszy fakt, że należą do grona osób upoważnionych do otrzymania 30 zł voucher na zamówienie online dowolnego dania, właśnie na PizzaPortal.pl. Wystarczy pobrać najnowszą wersję aplikacji PizzaPortal.pl dla systemu Windows Phone (POBIERZ TUTAJ) lub zaktualizować poprzednią, a następnie złożyć zamówienie w okresie trwania promocji. Kod rabatowy zostanie załączony automatycznie w trakcie procesu zamówienia.

520x339

Liczba kodów rabatowych jest ograniczona więc warto jak najszybciej skorzystać z promocji. Do rozdania czeka ponad 3000 voucherów!

Aplikacja PizzaPortal.pl dla systemu Windows Phone doczekała się aktualizacji i od teraz wszyscy jej użytkownicy mają możliwość płatności kartą, a tym samym korzystania z kodów rabatowych. Serwis PizzaPortal.pl dysponuje ponadto aplikacjami na system Android oraz iOS – dzięki temu wszyscy użytkownicy smartfonów mogą zamawiać ulubione jedzenia z dowolnego miejsca i o każdej porze.

Życzymy przyjemnego zamawiania!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *