Cudze chwalicie, swego nie znacie – największy polski serwis sprzedażowy jest tego dobrym przykładem. Lada moment czekają nas największe promocje, a Allegro Smart otrzymamy zupełnie za darmo. Sprawdź, jak skorzystać, aby nie płacić za wysyłkę.

Gdy mowa o przedsiębiorstwach, z których powinniśmy być dumni – nie sposób pominąć Allegro. W 1991 roku spółka Surf Stop Shop ogłosiła uruchomienie witryny e-commerce, a siedziba mieściła się w… piwnicy. Zdobywcy wielu uznawanych nagród są na ten moment znani niemal w całej Unii Europejskiej, a my możemy śmiało chwalić się, że biznes rewolucjonizujący zakupy należy do naszych rodaków. Przychody zdają się rosnąć, a zakres oferowanych usług stale się rozszerza. Nic więc dziwnego, że sukces ten trudno byłoby powtórzyć, choć abyśmy zostali u boku Allegro, serwis rozpieszcza nas dodatkowymi benefitami. Nic nie przekonuje jednak tak, jak promocje i darmowa wysyłka. Sprawdźmy, co przygotowano dla nas tym razem!

Allegro Smart za darmo – jak skorzystać?

Każdy z nas zna ten moment, gdy na widok kosztów wysyłki rezygnujemy z zakupu. Zwłaszcza, gdy są one nieproporcjonalnie duże w stosunku do wartości koszyka lub realizujemy zamówienia z kilku sklepów. Przedsiębiorstwo znalazło na to sposób. Usługa Allegro Smart została wprowadzona w 2018 roku i okryła się sporym zainteresowaniem. Regularna cena takowej przyjemności wynosi 59,99 zł/rok lub 14,99 zł/miesiąc, jednak już dziś, możemy skorzystać z tej opcji zupełnie za darmo. Jest to związane z akcją promocyjną, a konkretniej Smart! Week.

Oferta jest dedykowana dla każdego użytkownika, uprawnia do dostaw do automatów paczkowych i punktów odbioru, a także dostaw kurierskich do domu i zwrotów. W formie bezpłatnej, przysługuje nam aż 8 darmowych dostaw, które możemy wykorzystać przez 8 miesięcy. Nadmienię, że bezpłatne skorzystanie z Allegro Smart będzie dostępne przez ograniczony czas , tak więc warto uruchomić usługę już teraz – nawet jeśli nie planujemy dokonywać na ten moment zakupów. Więcej informacji znajdziesz pod tym linkiem.

Allegro Smart! Week – złap promocje do -50% lub produkt za 1 zł

To nie koniec dobrych informacji, albowiem serwis ma dla nas jeszcze jedną niespodziankę. Od 13 maja będziemy mieli okazję skorzystać z niezłych okazji, których ceny mogą być obniżone nawet o -50%. Allegro Smart! Week potrwa wyłącznie do 22 maja. W aplikacji czeka na nas dodatkowy bonus, a mianowicie jedna promocyjna oferta za… 1 zł. Będzie zmieniać się codziennie, tak więc a nuż – uda upolować się coś dla siebie. Najlepsze oferty ukażą się przedwcześnie (od 10 maja), jednak tylko dla użytkowników z aktywną usługą Smart. Więcej szczegółów znajdziesz pod tym linkiem, natomiast ofert poszukuj w tym miejscu. Uwaga, wiele najbardziej okazjonalnych produktów może znikać dość szybko, tak jak miało to miejsce w zeszłym roku.

Może zainteresować Cię również: Kara dla Amazon, zapłaci aż 31 milionów zł! Tak szanuje się dziś konsumentów

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.