Na całym świecie osoby zajmujące się fotografią amatorsko i profesjonalnie prześcigają się w zrobieniu najlepszego, pod wieloma względami zdjęcia. Współczesna technologia umożliwia na pewnego rodzaju ingerencję w jakość fotografii, ale przede wszystkim pozwala na uchwycenie niedostępnych wcześniej ujęć. 3D Pocketcopter jest jednym z urządzeń, które szeroko otwierają drzwi dla osób znudzonych tradycyjnym robieniem zdjęć.


3D Pocketcopter jest połączeniem zdalnie sterowanego minihelikoptera i kamery. Projektanci urządzenia, konstruując je nie zapomnieli również o trendzie wykorzystania telefonów w fotografii. Użytkownicy 3D Pocketcopter sterują nim przez zainstalowaną na smartfonie aplikację, która umożliwia nagrywanie krótkich filmów oraz robienie zdjęć. Urządzenie jest w pełni kompatybilne zarówno z systemem Android, Windows, jak i iOS.

3d_pocketcopter_flying_camera_1

 

3D Pocketcopter2

Kampania produktu na portalu indiegogo cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Wszystkie 3D Pocketcoptery przeznaczone w dwóch turach przedsprzedaży zostały już wykupione. Jednak nic straconego dla entuzjastów fotografii, którzy dopiero teraz dowiadują się o projekcie, gdyż nadal mogą nabyć kamerę po cenie rynkowej, która wynosi 89$ za sztukę.

3D Pocketcopter11
3D Pocketcopter1

 

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *