niedziela, 14 lipca

Marzysz o świętach pełnych magii w domu, w którym króluje żywa choinka? Jeśli myślisz, że znalezienie idealnego bożonarodzeniowego drzewka to trudne zadanie, a przewiezienie go od sprzedawcy do miejsca zamieszkania zdaje się wykraczać poza Twoje możliwości, nie martw się i sprawdź, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie rozwiązania.

Jest jednym z symboli Świąt Bożego Narodzenia. Przy niej gromadzimy się z rodziną w czasie kolacji, wymieniamy się prezentami, a w kolejnych dniach wspólnie śpiewamy kolędy. I choć to, czy jest prawdziwe, czy też każdego roku wyjmowane z pudełka i składane na nowo nie ma może największego znaczenia, trudno odmówić sobie przyjemności, jakiej w grudniowe wieczory dostarcza pachnąca lasem żywa choinka.

Żywa choinka w cichą noc – polska tradycja na święta

Bożonarodzeniowe drzewko to jedna z najpiękniejszych polskich tradycji. Przystrojona błyszczącymi bombkami, kolorowymi łańcuchami i migoczącymi światełkami żywa choinka wprawia zgromadzonych wokół niej w niezwykły, magiczny wręcz nastrój. Oczywiście nie sam tylko fakt posiadania zielonego gościa w domu jest dla choinkowego zwyczaju ważny.

Rodzinne wyprawy po najpiękniejsze wigilijne drzewko to obowiązkowy punkt świątecznego programu w tradycji wielu polskich domów. I choć wybieranie rozwiązania ekonomicznego, takiego jak zakup sztucznych drzewek, od lat jest popularną praktyką, ciężko zaprzeczyć, że zapach świeżych zielonych gałązek wprowadza w domu jedyną w swoim rodzaju atmosferę. I choć każdy o żywej choince marzy, nie każdy może sobie na nią pozwolić. Dlaczego?

Cóż, jedni spędzają okres świąteczny poza domem i nie mogą się drzewkiem zajmować, drudzy rezygnują z tej przyjemności z powodu braku transportu dla wigilijnej ozdoby. Pozostali natomiast w wirze codziennych obowiązków i innych świątecznych przygotowań nie mogą wygospodarować na osobisty zakup drzewka niezbędnego czasu. Jeśli zaliczasz się do osób, którym w spełnieniu zimowej tradycji na przeszkodzie stanęło jedno z powyższych, możesz odetchnąć z ulgą – mamy dla Ciebie rozwiązanie.

Żywa choinka na zamówienie – zakup z dowozem do domu

Choć zakupy przez Internet są doskonale znane i przez rzesze konsumentów cenione, nie wszystkie oferowane w sieci towary istnieją w świadomości konsumentów jako asortyment dostępny online. Wybór prezentu na stronie sklepu czy dekoracji świątecznych to rzecz najzwyklejsza w świecie. Dlaczego więc nie miałoby to wyglądać tak samo w przypadku, gdy w grę wchodzi żywa choinka?

Możliwe, że w tym momencie uda nam się Ciebie zaskoczyć. Zakup świątecznego drzewka za pośrednictwem strony internetowej jest nie tylko możliwy, ale też sprzedawców oferujących taką usługę znaleźć można bez problemu. Jeśli zatem do tej pory z różnych przyczyn rezygnowałeś z symbolu świąt, jakim jest żywa choinka, teraz możesz nadrobić stracony czas i sprowadzić do swojego domu magię świąt za pośrednictwem kuriera. A gdzie w Internecie możesz udać się po swoje bożonarodzeniowe drzewko?

Żywa choinka z dowozem – gdzie możesz zamówić

Poniżej przedstawiamy kilka wybranych stron, na których możesz rozpocząć poszukiwania swojej wymarzonej choinki. Opcji na sprowadzenie świątecznego drzewka do domu jest wiele. Pamiętajmy jednak, że okres bożonarodzeniowy to czas dla dostawców wyjątkowo pracowity, warto więc zapoznać się z dostępnymi ofertami już dziś.

Żywa choinka z dowozem w Warszawie

Mieszkając w stolicy kraju, w której czas biegnie szybciej, a wykonywanie zadań poza standardowym codziennym harmonogramem staje się wyjątkowo trudne, możesz nabyć swoją choinkę, korzystając z oferty lokalnego dostawcy. Na stronie usługodawcy Dostawa choinek znajdziesz nie tylko wiele drzewek przeznaczonych do zakupu, ale też takie, które możesz na czas świąt wypożyczyć. Oczywiście, wszystko z usługą dowozu, za którą nie zapłacisz wcale lub niewiele. Możesz również skorzystać z pomocy przy wniesieniu i ustawieniu choinki w mieszkaniu. Koszt takiej usługi – od 39,00 złotych.

Choinka z bezpłatnym dowozem

Portal CHOINKA.online oferuje dostawę swoich drzewek na terenie całego kraju. Niezależnie od tego, czy zamieszkujesz apartament w wielkiej metropolii, czy małą, wiejską posiadłość, kurier dotrze z Twoim świątecznym drzewkiem na czas.

Żywa choinka z europejskiej plantacji

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja choinka dotrze do Ciebie w idealnym stanie, a jej jakość będą mogli poświadczyć najlepsi plantatorzy na kontynencie, możesz śmiało skorzystać z oferty sklepu Żywa Choinka. Na stronie mamy do wyboru choinki cięte oraz choinki w donicach. Koszt doręczenia drzewka przez kuriera to, zależnie od wagi choinki, 18,00 lub 49,00 złotych.

Poczta kwiatowa doręcza nie tylko kwiaty

Choć wydawać się to może niecodziennym zjawiskiem, zamówienia na dostawę żywej choinki realizuje również bardzo dobrze wszystkim znana Poczta Kwiatowa. Na stronie sprzedawcy możemy wybrać z dostępnych aktualnie egzemplarzy, także tych już przyozdobionych, i wskazać adres, pod którym będziemy na naszą zieloną przesyłkę oczekiwać.

Zamów drzewko i odbierz samodzielnie

Tym, którzy zakupy przez Internet cenią za wygodny dostęp do szerokiej oferty bez konieczności wychodzenia z domu, ale transport cennej przesyłki wolą nadzorować osobiście, swoje usługi oferuje plantacja Piękna jak Las. Rodzinna firma proponuje oczywiście dostawę choinek do nabywcy, jednak po wcześniejszym kontakcie można drzewko od sprzedawcy odebrać samodzielnie.

Jeśli interesują Cię podobne świąteczne tematy, a od naturalnego drzewka wolisz jednak jego wersję wieloletnią, zapoznaj się z naszym wcześniejszym artykułem.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.