niedziela, 14 lipca

Kończy się rok, ale nie skończyły się jeszcze promocje, gdzie można upolować sprzęty i narzędzia w niskiej cenie. Dziś ruszyła wielka wyprzedaż do -80% w sklepach Castorama. Sprawdź z nami, jakie są warunki tej akcji.

Choć zbliża się koniec roku, to już planujemy, co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Wielu z nas poszukuje okazji, by za niewielkie pieniądze kupić potrzebne urządzenia czy sprzęty do domu. Przydadzą się na one przykład podczas zbliżającego się remontu lub do wyposażenia kuchni. Koniec roku kojarzy się nam także z wieloma wydatkami, dlatego tym bardziej warto korzystać z nadarzającej się okazji jaka pojawiła się w sklepach Castorama, gdzie wyprzedaż sięga do -80%.

Właśnie dziś rozpoczęła się w sklepach Castorama wielka wyprzedaż, w ramach której można kupić towary w cenie obniżonej do nawet – 80%. Akcja ta zaplanowana jest na najbliższe cztery dni, przypadające jeszcze w tym roku, od środy 27 grudnia do soboty 30 grudnia 2023 r. Promocją objęte są:

  • produkty przeznaczone do kuchni – wśród których można wybierać różne rozmiarowo fronty do szafek kuchennych z przeszkleniem marki GoodHome czy czterofunkcyjny piekarnik do zabudowy;
  • łazienka i ogrzewanie – jeżeli jesteś o krok przed remontem mieszkania i poszukujesz grzejników, to jest to dobry moment, by taniej nabyć jeden z modeli olejowych, stalowych lub łazienkowych. Można także kupić sprzęty, na przykład trzyfunkcyjną kolumnę prysznicową, miskę WC lub oczyszczacz powietrza Metrox;
  • gresy i glazury – wyprzedażą objętych jest wiele płytek i kafelek, które są przeznaczone do różnych pomieszczeń, zarówno na ściany jak i podłogi. Wybierać można pomiędzy różnymi fakturami, wzorami i kolorami;
  • narzędzia i sprzęty – dostępnych jest kilka modeli agregatów prądotwórczych różnych marek, odzież robocza czy pilarka elektryczna marki MacAllister o mocy 2000 W;
  • ogród – w promocyjnej cenie można kupić na przykład donice ogrodowe, węża nawadniającego o długości 15 m czy zestaw narzędzi ręcznych do spulchniania ziemi. Ponadto można dobrać odpowiednie oświetlenie wybierając na przykład jeden z kilku wzorów kinkietów lub lamp, dzięki czemu taras, altanka czy wejście do domu zyska nowy blask.

Przeczytaj również: Święta się skończyły, ale nie wysyp prezentów. Sporo taniej kupisz robot sprzątający i odkurzacz pionowy!

Wyprzedaż do -80% w sklepach Castorama – warunki promocji

Jak czytam w regulaminie dotyczącym tej akcji, promocją objętych jest tysiące artykułów, które można nabyć w wyprzedażowej cenie w sklepach stacjonarnych Castorama, Castorama Smart, Castorama Express oraz Brico Depot oraz w niewielkim zakresie także online. Warunkiem skorzystania z wyprzedaży jest zakup wybranych produktów za gotówkę w dniach trwania akcji, czyli od środy 27 grudnia do soboty 30 grudnia 2023 r.

Piekarnik do zabudowy statyczny 4-funkcyjny

Piekarnik statyczny 4-funkcyjny ma wymiary 59,5 x 53,5 x 59,5 cm i przeznaczony jest do zabudowy. Ma funkcję gotowania, pieczenia, a nawet przygotowania grillowanego dania, ponadto umożliwia szybkie rozgrzewanie. Dodatkowo, w otwieranych na zawiasach drzwiczkach, znajduje się duża szyba, którą można łatwo zdemontować celem jej wyczyszczenia.

Cena: 678,00 zł Cena: 498,00 zł Przejdź do sklepu

Oczyszczacz powietrza Metrox ME-1523

Powietrze w urządzeniu Metrox ME-1523 jest oczyszczane przez filtr wstępny, węglowy i HEPA. Dodatkowo jest jonizowane, dzięki czemu jest pozbawione niekorzystnych jonów dodatnich, jakie wytwarzane są przez elektrourządzenia. Ponadto oczyszczacz ma wbudowane czujniki, które w momencie wychwycenia większych ilości zanieczyszczeń aktywują urządzenie do wzmożonej pracy. Przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 25 m2.

Cena: 618,00 zł Cena: 498,00 zł Przejdź do sklepu

Pilarka elektryczna MacAllister

Pilarka elektryczna MacAllister ma moc 2000 W i zasilana jest elektrycznie. Pracujące urządzenie generuje hałas na poziomie 92,8 dB. Pilarka wyposażona jest w funkcję przeciwodrzutową Anti-Kickback zwiększającą bezpieczeństwo oraz system antywibracyjny. Dodatkowo ogumowany uchwyt powłoką Soft Grip ułatwia chwyt.

Cena: 298,00 zł Cena: 248,00 zł Przejdź do sklepu

Dowiedz się również, jakie elektronarzędzia marki Parkside kupisz nawet 50% taniej na poświątecznej wyprzedaży w sklepach Lidl od czwartku 28 grudnia.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.