Sklep internetowy Lidl jest pełen wyprzedażowych propozycji, które często się zmieniają. Można nabyć pomocne elektronarzędzia bądź akcesoria w promocyjnej cenie. Sprawdź, co warto teraz taniej kupić.

Budowlańcy, spece i fachowcy cenią sobie pracę w zaciszu własnego warsztatu. Praca własnymi narzędziami oraz doskonale znane miejsce pracy, gdzie wszystko jest pod ręką jest dla wielu bezcenne. Dlatego dobrze jest być na bieżąco poinformowanym o aktualnych wyprzedażach, podczas których można stać się właścicielem elektronarzędzi, akcesoriów czy narzędzi akumulatorowych. Czasem zainteresowanie wyprzedażą jest tak duże, że ze sklepowych półek towar znika jak ciepłe bułeczki. Więc jeżeli zainteresował cię konkretny sprzęt to warto pospieszyć się z decyzją o jego zakupie.

Elektronarzędzia i akcesoria

Tylko dziś w środę 27 grudnia w sklepie internetowym Lidl można kupić w promocyjnej cenie taniej aż o 33% szlifierkę kątową PWS 115 B2 Parkside. Sprzęt ten można kupić za jedyne 79 zł. Warto wiedzieć także, że jutro pojawi się w sklepach stacjonarnych inny model tego urządzenia PWS 125 G6, którego posiadaczem można będzie się stać wydając 139 zł. W sprzedaży są również akcesoria, które usprawnią prace w warsztacie, na przykład ładowarka Parkside, która jest kompatybilna ze wszystkimi akumulatorami z serii Parkside X 20 V Team. Interesujące mogą się okazać zestawy wierteł.

Jeżeli zastanawiasz się jak dobrać odpowiedni akumulator i ładowarkę przeczytaj, co na ten temat piszemy.

Szlifierka kątowa PWS 115 B2 Parkside

Szlifierka kątowa PWS 115 B2 Parkside

Szlifierka kątowa PWS 115 B2 wyposażona jest w dodatkowy uchwyt czołowy, który można zamontować w jednej z dwóch pozycji. Urządzenie łączy się z tarczami i ściernicami o średnicy 115 mm, ale może również być używane wraz ze szczotkami garnkowymi lub tarczowymi. Ich wymianę ułatwia blokada wrzeciona Spindle Lock. W zestawie znajduje się również klucz do mocowania.

Specyfikacja techniczna

  • moc: 750 W
  • prędkość obrotowa na biegu jałowym: 12 000 obr./min⁻¹
  • rozmiar tarczy: do Ø 115 mm

Cena: 119,00 zł Cena: 79,00 zł Przejdź do sklepu

Akumulatorowa młotowiertarka 20 V, PKHAP 20-Li A1 Parkside Performance

Akumulatorowa młotowiertarka 20 V, PKHAP 20-Li A1

Młotowiertarka 20 V PKHAP 20-Li A1 zasilana jest z akumulatora o parametrach 20 V i 4 Ah. Wyposażona jest w mocny bezszczotkowy silnik. Urządzenie umożliwia wybór jednej z trzech funkcji: wiercenie, wiercenie z udarem oraz dłutowanie. Liczbę obrotów można regulować za pomocą pokrętła. Ponadto możliwe jest zamontowanie dodatkowego uchwytu w dowolnej pozycji wokół osi. W zestawie: ogranicznik głębokości z metalu, 50 g smaru oraz walizka. Akumulator i ładowarkę należy dokupić osobno.

Specyfikacja techniczna

  • energia uderzenia: 3 J
  • liczba uderzeń: n0 0-4700 min-¹
  • obroty biegu jałowego: n0 0-950 min⁻¹
  • maks. średnica wiercenia: 24 mm w betonie i kamieniu / 13 mm w metalu / 27 mm w drewnie

Cena: 399,00 zł Cena: 259,35 zł Przejdź do sklepu

Ładowarka do akumulatorów 20 V

Ładowarka do akumulatorów Parkside 20 V, PLG 20 C3

Ładowarkę do akumulatorów 20 V o mocy 120 W można zawiesić na ścianie, dzięki czemu nie zajmuje cennego miejsca na blacie. Łączy się z innymi akumulatorami serii Parkside X 20 V Team. Ładowarka ładuje do pełna akumulator 2 Ah w 30 minut, 4 Ah w 60 minut i 8 Ah w 120 minut.

Cena: 89,90 zł Cena: 49,99 zł Przejdź do sklepu

Zestaw wierteł uniwersalnych PMB 7 A1 lub Wierteł do drewna PHB 6 A1 Parkside Performance

Zestaw wierteł uniwersalnych PMB 7 A1 lub Wierteł do drewna PHB 6 A1 Parkside Performance

Zestaw wierteł uniwersalnych PMB 7 A1 przeznaczone są do najróżniejszych materiałów, od drewna, przez tworzywa, metal aż do betonu. W opakowaniu znajduje się siedem elementów w rozmiarach 4-5-6-6-8-10-12 mm. Wiertła do drewna PHB 6 A1 służą do wykonywania otworów w drewnie. Zestaw zawiera sześć wierteł w rozmiarach 2-3-4-5-6-8 mm.

Cena: 44,99 zł Cena: 39,99 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź także aktualne informacje o tym, co można teraz kupić na sobotniej wyprzedaży w sklepach stacjonarnych Lidl.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!