Uno Noteband to pierwszy na świecie smartwatch, którego głównym założeniem jest umożliwienie użytkownikowi szybki odczyt smsów. Gadżet będzie wyświetlał pojedynczo każde ze słów dzięki czemu użytkownik poprzez spojrzenie na wyświetlacz, będzie mógł w mgnieniu oka odczytać całą wiadomość. Dodatkowo, szybkość wyświetlania kolejnych wiadomości może byś ustawiona ręcznie (po jakimś czasie korzystania z produktu, umiejętność szybkiego czytania wzrośnie).

Uno Noteband

Gadżet wykorzystuje technologię Spritz, która jest odpowiedzialna za to, że środek każdego wyrazu jest zawsze w tym samym punkcie, to typowe rozwiązanie z podręczników do nauki szybkiego czytania. Użytkownik skupia się na danym punkcie, a jego oczy mimowolnie odczytają cały wyraz, wszystko to szybko i bez zbędnych ruchów gałek ocznych.

Uno noteband

Uno Noteband jest także w stanie informować o nowych komunikatach na Facebooku czy Twitterze, mailach i ważnych punktach w kalendarzu. Gadżet doskonale sprawdzi się również jako fitness tracker. Wiele jego funkcji do złudzenia przypomina te wyjęte ze standardowego smartwacha (jak chociażby widok połączenia przychodzącego). Główną innowacją jest sposób wyświetlania wiadomości. Dzięki temu użytkownik jest w stanie odczytać smsa bez większej absorpcji uwagi, np. podczas świątecznego meczu w Fifę na konsoli.

Uno Noteband

Cena gadżetu w przedsprzedaży rozpoczyna się od 69$.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *