Tradycyjny żurek z jajkiem, jajka z majonezem, kotleciki jajeczne czy jajeczna pasta? Niezależnie od tego, które z wielkanocnych dań cieszy się największą popularnością wśród twoich bliskich, obowiązująca obecnie na Thermomix promocja z pewnością tylko poprawi ich jakość. Jako przykładny gospodarz chcesz gotować nie tylko dobrze, ale i oszczędnie? Sprawdź, jakie wiosenne niespodzianki przygotował dla swoich klientów producent legendarnego robota gotującego.

Thermomix promocyjnie pojawia się od święta

O tym, jak wiele osób czeka na podobną okazję, świadczyć może chociażby cykliczność oferty, jaką jest ogłaszana na Thermomix promocja. Każdego miesiąca możemy liczyć na publikację specjalnego katalogu, w którym przygotowano niespodzianki zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Najczęściej można wybierać między najróżniejszymi akcesoriami, które zostały udostępnione w okazyjnej cenie. Zdaje się jednak, że to, na co tak naprawdę wszyscy czekają, jest ogłoszenie kolejnej oferty ratalnej.

Dla miłośnika kulinariów nie jest z pewnością tajemnicą, że zakup Thermomixa do najprostszych przedsięwzięć nie należy. O tym, jak przebiega cały proces, pisałam już w moim wcześniejszym artykule, dlatego też tutaj pominę objaśnianie związanych z tym zagadnień. Jednak nie mogę nie wspomnieć o tym, co dla większości zainteresowanych stanowi największą przeszkodę w zdobyciu urządzenia. O czym mowa? Oczywiście o cenie.

O Thermomixie od dawna mówi się jako urządzeniu prestiżowym, a to nie tylko za sprawą jego zaskakujących możliwości, ale też z uwagi na związane z nim koszty. Choć jego cena od dawna wywoływała poruszenie, to w styczniu tego roku producent wprowadził kolejną podwyżkę. Dziś za kuchennego pomocnika w jego podstawowej wersji, musimy zapłacić 6455 złotych.

Kwota ta może w pierwszym momencie nie wydaje się aż tak porażająca. W końcu ile jesteśmy gotowy wydać na sprzęty domowe najlepszej jakości? Niektóre popularne smartfony również osiągają podobną półkę cenową. W czym zatem tkwi problem, gdy chodzi o nabycie Thermomixa? W braku możliwości zakupienia produktu w planie ratalnym.

Wizja wydania takiej ilości gotówki może wprowadzić niemały zamęt i zmusić do wielokrotnego przemyślenia decyzji o zakupie. Dlatego też niezdecydowani z ogromną ulgą przyjmują pojawiające się przy okazji różnych sezonowych wydarzeń informacji, o uruchomieniu sprzedaży flagowca marki Vorwerk na raty. Taka okazja trafia się też w marcu.

Thermomix na raty idealnie na Wielkanoc

Od 27 lutego do 27 marca trwa promocja na urządzenie Thermomix, który teraz można zakupić w wygodnym systemie ratalnym zero procent. Dostępne do wyboru plany spłaty zakładają rozłożenie ceny podstawowej na 10, 20 lub 22 mniejsze wpłaty. Tym sposobem jeszcze przed świętami Wielkanocnymi możemy stać się szczęśliwymi właścicielami pomocnika kuchennego i to bez konieczności sięgania po przeznaczone na inne cele oszczędności. To jednak nie wszystko.

Obowiązująca na Thermomix promocja nie przewiduje jedynie przyjaźniejszego dla klientów systemu płatności. W ramach oferty wiosennej otrzymujemy bowiem nie tylko podstawowe urządzenie Vorwerk, ale cały zestaw, którego cena rzeczywiście jest jak na obowiązujący cennik producenta okazyjna. Co zatem czeka na tych, którzy z promocji zdecydują się skorzystać?

Pełny zestaw wiosenny Vorwerk obejmuje:

  • wielofunkcyjne urządzenie Thermomix TM6 (cena poza zestawem 6455 złotych)
  • Thermomix Sensor pozwalający na precyzyjną kontrolę temperatury przygotowywanych dań (cena poza zestawem 695 złotych)
  • nakładkę krojącą do owoców i warzyw (cena poza zestawem 495 złotych)
  • osłonę noża miksującego 2.0 z funkcją obierania warzyw oraz wsparciem trybu Wolne Gotowanie i Sous-vide (cena poza zestawem 175 złotych)

Zestaw w ofercie obowiązującej w dniach od 08 do 27 marca 2024 roku (lub do wyczerpania zapasów) otrzymamy w cenie 7150 złotych.

Jeśli interesuje cię tematyka sprytnych, bo dobrych i tanich domowych kulinariów, możesz zapoznać się z naszym rankingiem multicookerów.

Materiały w treści: materiały prasowe Grupa Vorwerk

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.