czwartek, 20 czerwca

Nikt z nas nie lubi przepłacać. Ponieważ czas przedświątecznych wyprzedaży wciąż jeszcze trwa, warto z nich korzystać mądrze kupując. Jedną z takich ciekawych propozycji jest markowy termorobot MPM.

Zbliża się okres świąt, który jest zarazem czasem spotkań. Choć miło jest usiąść przy rodzinnym stole, to każda pani domu wie, że wiąże się to również z licznymi przygotowaniami. Podpowiadam zatem, jak można sobie ułatwić realizację tego zadania. Termorobot MPM to wielofunkcyjne urządzenie, które ułatwi i przyspieszy kuchenne prace. Z nim szybko pokroisz warzywa na surówkę, przyrządzisz lemoniadę czy ugotujesz obiad. To nie koniec jego zalet, bo z tym robotem zachwycisz bliskich własnymi wypiekami. Dzięki wbudowanej książce kucharskiej nie braknie ci pomysłów i inspiracji.

Termorobot MPM

Wielofunkcyjny termorobot MPM ICOOOK MRK-18 można aktualnie kupić w internetowym sklepie Biedronka Home w atrakcyjnej cenie. Okres promocji trwa do 24 grudnia, a urządzenie można kupić aż o 400 zł taniej. Warto jednak pospieszyć się. Jeśli planujemy rodzinne spotkanie, szkoda, aby ktoś zwinął nam ten sprzęt sprzed nosa.

Dowiedz się także, jak przygotować świąteczne przepisy wykorzystując multicooker lub urządzenie Thermomix.

Wielofunkcyjny termorobot MPM ICOOOK MRK-18

Termorobot marki MPM ma moc 1300 W. Wyposażony jest w naczynie o pojemności 3,5 l, ale objętość potrawy nie powinna przekraczać 2,3 l. Posiada wbudowaną wagę wewnętrzną do 5 kg, która odmierza dokładnie dodawane składniki. Pokrywa dzbanka wyposażona jest w szeroki otwór, który umożliwia dodawanie poszczególnych składników, na przykład podczas gotowania lub wyrabiania ciasta. Znajduje się on nieco z boku, dzięki czemu dodawane produkty nie spadają na mieszadło. Należy też wiedzieć, że producent nie zaleca mycia dzbanka w zmywarce.

iCoook ma czytelny 5” wyświetlacz LCD. Można na nim wybrać wiele ustawień i regulacji, na przykład temperaturę, czas lub prędkość obrotów mieszadła. Możliwe jest także włączenie pracy w trybie interwałowym lub na biegu wstecznym, co umożliwia na przykład wyrobienie ciasta. Urządzenie ma wbudowanych aż 20 funkcji, które ułatwiają przygotowanie koktajli, deserów, past, ciast, zup i dań głównych. Wielofunkcyjny termorobot MPM pozwala między innymi na gotowanie, gotowanie na parze, ubijanie, siekanie, zagniatanie, rozdrabnianie, smażenie oraz blendowanie. Ciekawe jest to, że można nawet przygotować sous vide, a więc gotować próżniowo. Natomiast tarcza do ścierania warzyw na wiórki i plastry sprawi, że szybko przygotujemy sałatkę.

Kompletny zestaw obejmuje

  • dzbanek ze stali nierdzewnej;
  • nóż – do siekania, wyrabiania, blendowania;
  • mieszadło motylek – do ubijania masła, majonezu, lekkich kremów;
  • naczynie do gotowania na parze – z pokrywą i tacą;
  • koszyk do gotowania artykułów sypkich;
  • dwustronna pełna tarcza – do krojenia w plastry i ścierania;
  • pokrywa z popychaczem;
  • pokrywa z otworem;
  • silikonowa łopatka;
  • miarka z podziałką.

Ponadto można skorzystać z jednego z ośmiu wbudowanych programów automatycznych, które ułatwią gotowanie, zwłaszcza nowym użytkownikom. Dodatkowo, urządzenie ma wbudowaną książkę kucharską. Można więc wyszukiwać interesujące nas pozycje. Warto wiedzieć, że bazę przepisów można na bieżąco aktualizować.

Cena: 1 990,00 zł Cena: 1 590,00 zł Przejdź do sklepu

Miło nam, że przeczytałeś naszą publikację. Znajdziesz w niej starannie przygotowaną wiedzę oraz garść odnośników reklamowych od naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.