Marzy ci się nowoczesny kuchenny robot planetarny? Taki z wieloma funkcjami, który zastąpi inne urządzenia? Tefal wychodzi z ciekawą propozycją.

To, co dla jednych wiąże się z wysiłkiem i mozołem, dla innych jest pasją tworzenia. Przyjemność daje nie tylko to, że wypiek wyszedł spod naszej ręki. Cieszy też to, że smakuje naszym gościom i domownikom oraz równie szybko znika z talerzy. Nowoczesny kuchenny robot planetarny to nie tylko mikser do wyrabiania ciasta. To automatyczne urządzenie, które nie wymaga ręcznego prowadzenia. Zaś dzięki możliwości dokupienia różnych zestawów akcesoriów zdaje się mieć nieograniczone możliwości. Dodatkowo dostęp do bezpłatnej aplikacji Tefal oraz wprowadzone do pamięci I-Coach Touch QB951837 automatyczne programy ułatwiają realizowanie receptur na ciasta i inne wypieki nawet początkującym cukiernikom.

https://think-about.pl/robot-planetarny-ktory-model-wybrac-ranking-2023/51805/

Kuchenny robot planetarny Tefal I-Coach Touch QB951837

Kuchenny robot planetarny Tefal I-Coach Touch QB951837

Tefal I-Coach Touch QB951837 wyposażony jest w silnik o mocy 1200 W. Dzięki temu, w misie ze stali nierdzewnej o pojemności 5,5 l robot miksuje, ubija, uciera i zagniata ciasta. Planetarny robot kuchenny ma 10-stopniową regulację obrotów, które przy pomocy pokrętła można płynnie zmieniać. Istnieje również możliwość korzystania z pracy pulsacyjnej. Jak podaje producent model ten jest najcichszym robotem marki Tefal. Warto również wiedzieć, że urządzenie jest zabezpieczone przed przegrzaniem. Wyposażenie obejmuje: końcówkę Flex, Mieszadło, Hak do wyrabiania ciasta, Pokrywę z otworem, Skrobak do ciasta, Instrukcję obsługi w języku polskim oraz Kartę gwarancyjną. Aktualnie robot kuchenny można nabyć na przykład w sklepie Tefal, gdzie kosztuje 3 999 zł.

Kuchenny robot planetarny Tefal I-Coach Touch QB951837

Łączność z Wi-Fi w planetarnym robocie kuchennym Tefal I-Coach Touch QB951837 umożliwia dostęp do wielu nowoczesnych technologii i funkcji. Ekran dotykowy o przekątnej 4,3 cala, wyświetla dokładne instrukcje jak przygotować wybrany przepis. Co ciekawe, na ekranie pokazywane są zdjęcia, jak ma wyglądać docelowa struktura ciasta. To znacznie ułatwia przygotowywanie cukierniczych smakołyków zwłaszcza młodym adeptom sztuki. Ponadto w darmowej aplikacji Tefal można znaleźć przepisy, porady i pomysły na nowe ciasta i wypieki.

Kuchenny robot planetarny Tefal I-Coach Touch QB951837

To nie wszystko, bo ulubione receptury można zapisywać w pamięci urządzenia w Moich Przepisach. Dzięki temu ułatwiamy sobie dostęp do przepisu na następny raz. Interesujące jest to, że korzystając z funkcji W Mojej Lodówce można podać składniki jakie posiadamy, a następnie wyszukać na ekranie propozycje wypieków. Istnieje również możliwość zaplanowania zakupów, a potrzebne produkty wpisujemy do Moja Lista Zakupów.

Warto wiedzieć, że urządzenie to można rozbudować. Dokupując odpowiednie przybory robot może służyć bardziej wszechstronnie i zastąpić inne urządzenia. Są to trzy komplety akcesoriów, z których każdy oferuje pięć możliwości. Zestaw Tefal Coach Fresh Box 5w1 umożliwia rozdrabnianie, krojenie, siekanie, tarcie i wyciskanie cytrusów. Akcesoria Tefal Coach Meat & Pasta Box 5w1 dają szansę między innymi na zmielenie mięsa, sporządzenie kiełbasek, makaronu, drobnych ciastek oraz wyciśnięcie sosu. Tefal Mix & Drink Box 5w1 pozwala na przygotowywanie koktajli, kruszenie lodu oraz siekanie, mielenie i miksowanie.

Przeczytaj również Robot planetarny – jak wybrać model dla siebie? Ranking najlepszych urządzeń.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!