niedziela, 14 lipca

Tanie elektronarzędzia są zawsze poszukiwane przez majsterkowiczów, bo warto być sprytnym także podczas robienia zakupów.

Kończy się rok, a w sklepach Lidl trwa wyprzedaż z przytupem. Można kupić tanie elektronarzędzia marki Parkside, które jak wiadomo są chętnie kupowane przez majsterkowiczów do przydomowego warsztatu. Niektóre z tych narzędzi czy akcesoriów kupowane są do jednej konkretnej pracy, co oznacza, że warto wyszperać je taniej. Trzeba jednak wiedzieć, że zainteresowanie tą wyprzedażą jest duże, a towar szybko znika ze sklepowych półek.

Tanie elektronarzędzia

Wchodząc dziś do sklepu internetowego zdziwiłam się ilością produktów jakie trafiły na wyprzedaż. Jednak sprawdzając ich dostępność szybko okazało się, że wiele z tych narzędzi jest już niedostępnych w sklepie, a kolejne sztuki pojawią się dopiero za kilka dni. Należy się liczyć z tym, że wówczas może już nie być tej promocji. Dlatego poniżej prezentuję jeszcze te narzędzia i akcesoria, które można nabyć zarówno w sklepie stacjonarnym jaki i online.

Elektronarzędzia marki Parkside nawet 50% taniej! Poświąteczna wyprzedaż w sklepach Lidl

Akumulatorowe nożyce skokowe do cięcia blachy 20 V PMKA 20-Li A1

Akumulatorowe nożyce skokowe do cięcia blachy 20 V PMKA 20-Li A1 przeznaczone są do cięcia metalowych elementów. Nożyce mogą ciąć w linii prostej i po krzywej. Zestaw nie obejmuje ładowarki i akumulatora, te należy dokupić osobno.

Specyfikacja techniczna

 • min. promień cięcia: 40 mm
 • rozstaw cięcia: 5 mm
 • wysokość skoku: 7 mm
 • maks. wydajność cięcia: aluminium: 2,5 mm (200 N/mm²) / stal: 1,6 mm (400 N/mm²), 1,2 mm (600 N/mm²), 0,8 mm (800 N/mm²)
 • w zestawie: dwa klucze sześciokątne, dwie sprężyny zamienne z trzpieniem karbowanym oraz walizka

Cena: 199,00 zł Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Ładowarka do akumulatorów 20 V PLG 20 C3

Ładowarka do akumulatorów 20 V PLG 20 C3 łączy się z innymi bateriami z serii Parkside X 20 V Team. Ładowarka wyposażona jest we wskaźnik ładowania. Można ją postawić na stole, a gumowe wypustki zapewnią jej stabilność lub powiesić na ścianie.

Specyfikacja techniczna

 • znamionowa moc: 120 W
 • prąd ładowania: 4,5 A
 • zasilanie: 230 – 240 V / 50 Hz
 • czas ładowania przy 20 V: 2 Ah w czasie 30 minut, 4 Ah w czasie 60 minut, 8 Ah w czasie 120 minut

Cena: 89,90 zł Cena: 49,99 zł Przejdź do sklepu

Stojak do szlifierki kątowej PWS A1

Stojak do szlifierki kątowej PWS A1 łączy się z tarczami o średnicy 125 mm. Komfort pracy zwiększa wspomagająca dźwignia ze sprężyną powrotną, mechanizm obrotowy, osłona przed iskrami oraz stabilna podstawa. Istnieje możliwość mocowania obrabianych elementów pod kątem.

Specyfikacja techniczna

 • nadaje się do szlifierek kątowych z rękojeściami o gwincie M6 / M8 / M10 (np. Parkside PWS 125)
 • do tarcz tnących Ø 125 mm
 • odległość płytek: 60 mm / 90 mm / 130 mm

Cena: 99,00 zł Cena: 69,00 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź także, co można upolować w sklepach Castorama, gdzie wyprzedaż sięga do -80%. Masz jeszcze czas do jutra, aby skorzystać z tej okazji!

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.