Tanie elektronarzędzia Parkside na wyprzedaży w sklepach Lidl

Tanie elektronarzędzia są zawsze poszukiwane przez majsterkowiczów, bo warto być sprytnym także podczas robienia zakupów.

Kończy się rok, a w sklepach Lidl trwa wyprzedaż z przytupem. Można kupić tanie elektronarzędzia marki Parkside, które jak wiadomo są chętnie kupowane przez majsterkowiczów do przydomowego warsztatu. Niektóre z tych narzędzi czy akcesoriów kupowane są do jednej konkretnej pracy, co oznacza, że warto wyszperać je taniej. Trzeba jednak wiedzieć, że zainteresowanie tą wyprzedażą jest duże, a towar szybko znika ze sklepowych półek.

Tanie elektronarzędzia

Wchodząc dziś do sklepu internetowego zdziwiłam się ilością produktów jakie trafiły na wyprzedaż. Jednak sprawdzając ich dostępność szybko okazało się, że wiele z tych narzędzi jest już niedostępnych w sklepie, a kolejne sztuki pojawią się dopiero za kilka dni. Należy się liczyć z tym, że wówczas może już nie być tej promocji. Dlatego poniżej prezentuję jeszcze te narzędzia i akcesoria, które można nabyć zarówno w sklepie stacjonarnym jaki i online.

Elektronarzędzia marki Parkside nawet 50% taniej! Poświąteczna wyprzedaż w sklepach Lidl

Akumulatorowe nożyce skokowe do cięcia blachy 20 V PMKA 20-Li A1

Akumulatorowe nożyce skokowe do cięcia blachy 20 V PMKA 20-Li A1 Parkside

Akumulatorowe nożyce skokowe do cięcia blachy 20 V PMKA 20-Li A1 przeznaczone są do cięcia metalowych elementów. Nożyce mogą ciąć w linii prostej i po krzywej. Zestaw nie obejmuje ładowarki i akumulatora, te należy dokupić osobno.

Specyfikacja techniczna

 • min. promień cięcia: 40 mm
 • rozstaw cięcia: 5 mm
 • wysokość skoku: 7 mm
 • maks. wydajność cięcia: aluminium: 2,5 mm (200 N/mm²) / stal: 1,6 mm (400 N/mm²), 1,2 mm (600 N/mm²), 0,8 mm (800 N/mm²)
 • w zestawie: dwa klucze sześciokątne, dwie sprężyny zamienne z trzpieniem karbowanym oraz walizka

Cena: 199,00 zł Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Ładowarka do akumulatorów 20 V PLG 20 C3

Ładowarka do akumulatorów Parkside 20 V, PLG 20 C3

Ładowarka do akumulatorów 20 V PLG 20 C3 łączy się z innymi bateriami z serii Parkside X 20 V Team. Ładowarka wyposażona jest we wskaźnik ładowania. Można ją postawić na stole, a gumowe wypustki zapewnią jej stabilność lub powiesić na ścianie.

Specyfikacja techniczna

 • znamionowa moc: 120 W
 • prąd ładowania: 4,5 A
 • zasilanie: 230 – 240 V / 50 Hz
 • czas ładowania przy 20 V: 2 Ah w czasie 30 minut, 4 Ah w czasie 60 minut, 8 Ah w czasie 120 minut

Cena: 89,90 zł Cena: 49,99 zł Przejdź do sklepu

Stojak do szlifierki kątowej PWS A1

Stojak do szlifierki kątowej PWS A1

Stojak do szlifierki kątowej PWS A1 łączy się z tarczami o średnicy 125 mm. Komfort pracy zwiększa wspomagająca dźwignia ze sprężyną powrotną, mechanizm obrotowy, osłona przed iskrami oraz stabilna podstawa. Istnieje możliwość mocowania obrabianych elementów pod kątem.

Specyfikacja techniczna

 • nadaje się do szlifierek kątowych z rękojeściami o gwincie M6 / M8 / M10 (np. Parkside PWS 125)
 • do tarcz tnących Ø 125 mm
 • odległość płytek: 60 mm / 90 mm / 130 mm

Cena: 99,00 zł Cena: 69,00 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź także, co można upolować w sklepach Castorama, gdzie wyprzedaż sięga do -80%. Masz jeszcze czas do jutra, aby skorzystać z tej okazji!

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.