Niemiecka sieć sklepów może pochwalić się dość szeroką ofertą z kategorii sprzętu do warsztatu, a wśród niej znajdziemy m.in. elektronarzędzia, akumulatory, a nawet rozbudowane zestawy. Lidl oferuje je aktualnie w dość niskich cenach, sprawdźmy zatem które modele warto kupić!

Niezależnie od tego czy jesteś entuzjastom majsterkowania, czy raczej stronisz od nadmiernych prac remontowych, drobne usterki mogą zdarzyć się w każdym domu. Wiele z nich możesz naprawić samodzielne, jednak nie obędzie się bez niezbędnych narzędzi i… zasilania. Akumulatory w Lidlu pochodzą w większości od Parkside (lub linii Parkside Performance). Na ten moment, w ofercie znajdziemy kilkanaście modeli – zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów.

Akumulator Parkside, warsztat
Fot. Adobe Stock/stokkete

Urządzenia marki Parkside są doskonałym przykładem dobrego stosunku jakości do oferowanej ceny. Opinie konsumentów jednoznacznie dają do zrozumienia, że modele tej marki niekiedy przewyższają swoją funkcjonalnością inne narzędzia z popularnym logo. Swoją opinią podzieliliśmy się w publikacji: Opinia o Parkside: czy narzędzia z Lidla są warte uwagi?

Parkside – Akumulatory w Lidlu

Akumulator Parkside Perfomance Smart PAPS 204 A1 z Bluetooth

Akumulator Smart PAPS 204 A1, 20 V, 4 Ah, z Bluetooth

Parametry techniczne

Pojemność akumulatora wynosi 4 Ah, natomiast napięcie znamionowe 20 V. Stan naładowania możemy śledzić za pośrednictwem 3-stopniowego wskaźnika. Dodatkowym atutem jest możliwość sparowania z dedykowaną aplikacją Parkside.

Cena: 179 zł

Akumulator Parkside PAP 20 B1, 20 V, 2 Ah

Akumulator Parkside PAP 20 B1, 20 V, 2 Ah

Parametry techniczne

Nieco bardziej budżetowe rozwiązanie, które sprawdzi się u osób, które dokonują stosunkowo krótkich prac w wykorzystaniem elektronarzędzi. Akumulator wyposażono w technologię Cell Balancing, pojemność wynosi 2 Ah, a napięcie znamionowe 20 V.

Cena: 99 zł

Podstawowy akumulator Parkside

Akumulator 12 V, 2 Ah Cell Balancing

Parametry techniczne

Nadeszła pora, aby świat ujrzał jeden z najtańszych modeli na rynku, a mowa tu o podstawowej wersji o pojemności 2 Ah. Od poprzednika różni się jednak napięciem znamionowym, które zmniejszono do 12 V. Tak, jak i we wszystkich dostępnych modelach, zawarto wewnątrz technologię Cell Balancing.

Nowa niższa cena: 79,90 zł 59,90 zł

Akumulator Parkside PAPK 12 D2 

Akumulatory w Lidlu 12 V, PAPK 12 D2

Parametry techniczne

Jeśli posiadasz odrobinę większy budżet, warto zainwestować kilkadziesiąt złotych w model PAPK 12 D2. Choć napięcie znamionowe pozostaje bez zmian, pojemność wynosi aż 5 Ah.

Cena: 129 zł

Akumulator litowo-jonowy 20 V, 2 Ah z ładowarką

Parametry techniczne

Powyższy model jest dość dobrym rozwiązaniem, jeśli nie chcemy dokupować już żadnych dodatków, albowiem otrzymujemy sprzęt wraz z ładowarką o mocy 65 W. Gdy mowa o samym akumulatorze, jego pojemność wynosi 2 Ah, a napięcie znamionowe 20 V.

Cena: 149 zł

Inteligentny akumulator PAPS 208 A1, z Bluetooth

Inteligentny akumulator PAPS 208 A1, 20 V, 8 Ah, z Bluetooth

Parametry techniczne

Akumulatory w Lidlu są dedykowane zarówno dla majsterkowiczów, którzy elektronarzędzi używają stosunkowo rzadko, jak i bardziej wymagających użytkowników. Powyższy model jest tego najlepszym przykładem – aż 8 Ah pojemności, przy 20 V napięcia znamionowego. Jak w przypadku PAPS 204 A1, możliwe jest sparowanie z aplikacją PARKSIDE.

Cena: 299 zł

Jeśli zależy Ci na nowoczesnych rozwiązaniach, warto przyjrzeć się inteligentnym ładowarkom, które mogą uratować nas w wielu kryzysowych sytuacjach. Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nie zapomniał o uprzednim zasilaniu. Zwłaszcza, że przy długotrwałej pracy, akumulator może rozładować się dość szybko.

Jak wspomniałam, akumulatory w Lidlu to nie wszystko, co może zainteresować majsterkowiczów. Całkiem niedawno, sieć sklepów rozbudowała swoją ofertę warsztatową. Poszczególne elektronarzędzia (Parkside, jak i Parkside Performance), dostępne są w komplecie zarówno z akumulatorem, jak i ładowarką. Korzyścią jest rzecz jasna oszczędność, albowiem zestaw może wynieść nas znacznie mniej, niż zakup produktów oddzielnie. Warto wyróżnić m.in.:

  • Strug PPHA 20-Li B2 + zestaw zasilania767 zł
  • Szlifierka kątowa z płaską głowicą 20 V + zestaw zasilania737 zł
  • Wyrzynarka PSSPA 20-Li B2 + zestaw zasilania737 zł
  • Piła taśmowa 20 V, PMBA 20-Li A1 + zestaw zasilania – 937 zł
  • Odkurzacz i dmuchawa do liści 40V + zestaw zasilania699 zł

Całą ofertę znajdziesz pod tym linkiem. Jeśli wahasz się, czy model Parkside lub Parkside Performance będzie dobrym zakupem, twoje wątpliwości może rozwiać publikacja: Porównałam najpopularniejsze akumulatory narzędziowe od kultowych marek – już od 157 zł.

Materiał zawiera linki partnerskie.

4 replies on “Akumulatory w Lidlu zrobiły furorę! Ceny startują od 59,90 zł”

  • […] baterii, ale niebawem rozpocznie się promocja, dzięki której przy zakupie wiertarko wkrętarki akumulator będzie w obniżonej o 50% cenie. Ponadto seria urządzeń marki Parkside również pojawiała się w naszych propozycjach, a […]

  • […] Od czwartku drugiego lutego do sklepów stacjonarnych trafią rozmaite akumulatory do elektronarzędzi akumulatorowych marki Parkside. Co ciekawe, wraz z nimi do oferty dołączą także nowe modele urządzeń takich jak: szlifierka kątowa akumulatorowa, wiertarko wkrętarka, opalarka, piła taśmowa, piła szablasta oraz wyrzynarka. Warto także wspomnieć, że od czwartku do soboty 4 lutego będzie trwała akcja promocyjna, dzięki której przy zakupie elektronarzędzia z serii X 20 V Team, akumulator lub akumulator z ładowarką kupimy 50% taniej. Więcej o tej promocji przeczytasz w naszym artykule, tutaj. […]

  • […] Przedstawiciele sieci sklepów Lidl nie przestali zaskakiwać. Okazuje się, że wraz z wprowadzeniem do oferty nowych elektronarzędzi i akcesoriów marki Parkside zdecydowali się na akcję promocyjną. Od czwartku drugiego lutego do soboty czwartego lutego przy zakupie urządzenia z serii X 20 V Team, akumulator lub akumulator z ładowarką kupimy 50% taniej. Dzięki tak wysokiemu rabatowi możemy zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych – jeżeli zdecydujemy się na najdroższy zestaw ładowarki z akumulatorem. Więcej o akcji promocyjnej piszemy tutaj. […]

  • […] W tym tygodniu od czwartku drugiego lutego do soboty czwartego lutego trwa akcja promocyjna, która wprowadza zniżkę 50% na akumulator lub akumulator z ładowarką w sytuacji, gdy kupujemy urządzenie z serii X 20 V Team. Jeżeli planujesz zakup nowego elektronarzędzia, to koniecznie sprawdź nasz artykuł, który podpowiada, jak wziąć udział w promocji – przejdź do artykułu. […]

Comments are closed.