Ostatnie 10 lat zmieniło rynek urządzeń mobilnych diametralnie. Zamiast doczepianego aparatu do telefonu, dzisiejsze smartfony wyposażone są w obiektywy, które powodują kompleksy u wielu, obecnych na rynku aparatów kompaktowych. Gdzieś pomiędzy robieniem selfie, wrzucaniu postów na facebooku i graniu w Angry Birds, zapomnieliśmy do czego służyć powinien telefon. Talkase przypomina jego pierwotną funkcję.

talkase

Talkase to telefon, który wyglądem przypomina kartę płatniczą. Jest niezwykle smukły i w awaryjnych sytuacjach (np. podczas rozładowanej baterii) pomoże  odciążyć zapracowanego smartfona. Niewielkie wymiary pozwalają korzystać z jego dobrodziejstw bez konieczności noszenia drugiego, ciężkiego telefonu.

talkase

Gadżet może być używany niezależnie od innego telefonu, ale także połączy się za pomocą Bluetooth do smartfona, pozwoli to na odbieranie telefonu bez konieczności wyciągania urządzenia mobilnego z torebki. Talkase może zawsze być pod ręką. W przypadku wersji dla iPhona, producent przygotował specjalną, tylną klapkę obudowy, która pozwoli na, swego rodzaju, zintegrowanie obu gadżetów.

talkase

Urządzenie jest dostępne w 4 kolorach, a jego cena w przedsprzedaży rozpoczyna się od 29$.

talkase

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *