Tak tanio jeszcze nie było – to urządzenie kupisz dzisiaj za grosze w zestawie

Chcesz być pewien, że wszystkie potrzebne elektronarzędzia masz zawsze pod ręką, ułożone w zgrabnej walizce? W takim razie ta promocja jest skierowana właśnie do Ciebie.

wielofunkcyjne-narzędzia-4w1-Biedronka-Home

4 w 1

Takiej oferty już dawno nie było. Tylko teraz cena urządzenia akumulatorowego, które może zastąpić cztery inne elektronarzędzia jest obniżona o 200 zł! Tę promocję znajdziecie w Sklepie Biedronka Home. Cena jest bardzo atrakcyjna, ponieważ planując oddzielny zakup tych czterech urządzeń, trzeba by wydać kwotę co najmniej 1500 złotych.

wielofunkcyjne-narzędzia-4w1-Biedronka-Home

Wielofunkcyjne narzędzie akumulatorowe Energizer

W sklepie online Biedronka Home możemy teraz kupić wielofunkcyjne narzędzie 4 w 1 marki Energizer aż 200 zł taniej. Sprzęt jest w stanie zastąpić aż cztery oddzielne urządzenia: wiertarko-wkrętarkę, wyrzynarkę, szlifierkę oraz narzędzie wielofunkcyjne. Elektronarzędzie zamknięto w poręcznym pudełku BMC, gdzie znalazło się także miejsce na ładowarkę, akumulator i wiertła. Co ważne, urządzenie to zasilane jest akumulatorem o mocy 20 V. Na uwagę zasługuje także ergonomiczny uchwyt elektronarzędzia, które jest pokryte gumowaną okładziną zapobiegającą ślizganiu się dłoni. Według producenta narzędzie wielofunkcyjne jest poręczne oraz ma kompaktową i lekką konstrukcję.

wielofunkcyjne-narzędzia-4w1-Biedronka-Home

Zalety narzędzia akumulatorowego 4 w 1

Narzędzie wielofunkcyjne znajduje się w pudełku BMC wraz z baterią o pojemności 2 Ah, ładowarką i akcesoriami. Przez zamontowanie odpowiedniej przystawki to jedno urządzenie jest w stanie pełnić funkcję: wiertarko-wkrętarki, wyrzynarki, szlifierki i narzedzia wielofunkcyjnego. Do zestawu dołączone są niezbędne przybory: uchwyt na bity, bity x 3 (25 mm), wiertła x 6 (1,5, 2, 3, 4, 5 i 6 mm), materiały ścierne x 5 (2 x 60 g, 2 x 120 g i 1 x 240 g), brzeszczot do drewna 10 cm, skrobak, ostrze, trójkątna podkładka szlifierska, materiały ścierne x 2. Dzięki tym akcesoriom mamy możliwość cięcia, szlifowania, zdzierania starych powłok i wielu innych działań.

Parametry techniczne

Główne cechy:

 • Szybka wymiana przystawek bez użycia narzędzi
 • W zestawie z baterią i ładowarką
 • Ergonomiczny uchwyt pokryty gumowaną okładziną
 • Pudełko BMC
 • Tryb wiertarki i wkrętarki: napięcie: 20 V, prędkość: 0-350 / 0-1400 obr/min., liczba prędkości: 2, uchwyt metalowy: 13 mm, moment obrotowy: 30 Nm, ustawienie momentu obrotowego: 22+1, zdolność wiercenia w drewnie: 25 mm, zdolność wiercenia w metalu: 10 mm
 • Wiertło do układanki: długość skoku: 13 mm, liczba uderzeń: 2600/min., głębokość cięcia: 15 mm w metalu, głębokość cięcia: 60 mm w drewnie
 • Szlifierka: prędkość: 0-10000/min, rzep 138 x 97 mm, wielofunkcyjny bit, prędkość oscylacji: 21000/min, kąt oscylacji: 3°

Informacje o produkcie Energizer

 • Materiał: plastik / metal
 • Kolor: czerwony / czarny
 • Wymiary: 13,5 x 34 x 18 cm
 • Waga: 0,7 kg
 • Ilość elementów: 8
 • Opis elementów: korpus maszyny, bateria x 2, ładowarka, głowica pilarki, głowica szlifierska, głowica wiertarki, głowica do narzędzi wielofunkcyjnych
 • Pojemność baterii: 2 Ah
 • Napięcie: 20 V

Cena: 799,00 zł 599 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 22.12.2022 r.

Przypominamy, że akcja promocyjna obniżająca cenę zestawu marki Energizer trwa do 31 grudnia, czyli do końca tego roku. Jest to więc świetna okazja, żeby kupić je na prezent dla bliskiego Wam majsterkowicza lub dla siebie. Urządzenie znajdziecie na stronie Biedronka Home.

Aktualizacja 30.12.2022 r.

To ostatni moment, żeby kupić wielofunkcyjne urządzenie marki Energizer w zestawie. Promocja trwa tylko do jutra.

Aktualizacja 4.01.2022 r.

Promocja niestety dobiegła końca. Nie jest to równoznaczne z tym, że urządzenie zniknęło z oferty. Aktualnie elektronarzędzie 4 w 1 można kupić w cenie regularnej za 799 zł. Aby to zrobić należy przejść do strony sklepu internetowego Biedronka Home – tutaj.