Szukasz ekspresu Krups w dobrej cenie? Podpowiadamy, gdzie taki kupisz

Każdy z nas chce codziennie napić się doskonałej kawy. Marzenie to można zrealizować we własnej kuchni, tym bardziej, że ekspres Krups jest teraz w promocyjnej cenie.

Ekspresy do kawy coraz częściej stoją w naszej kuchni. Doceniamy je za szybkość obsługi, dużą automatyzację, ale przede wszystkim za kawę, którą jest nam w stanie przygotować. Dzięki temu, że można regulować parametry, które decydują o mocy czy temperaturze naparu. Mamy także możliwość degustacji dokładnie takiej małej czarnej jaka najbardziej odpowiada naszemu gustowi. Właśnie takiego sprzętu szukasz? Aktualnie w promocyjnej cenie można kupić ekspres Krups Evidence EA8901 w sklepie RTV Euro AGD. Obniżona cena na to urządzenie obowiązuje tylko do dziś, do poniedziałku 29 maja 2023 r. do godziny 23.45, wraz z kodem KODYAD000146.

Szukasz podobnych ekspresów automatycznych, ale w cenie do 1500 zł? Zobacz jakie modele wybraliśmy.

Ekspres Krups Evidence EA8901

Automatyczny ekspres Krups EA8901 wyposażony jest w stalowy młynek stożkowy, w którym jest możliwość regulacji stopnia zmielenia ziaren. Urządzenie posiada panel dotykowy, na którym można dobrać indywidualnie moc, temperaturę oraz wielkość małej czarnej. Dodatkowo do menu wprowadzonych jest siedem receptur na kawy czarne i pięć na specjały mleczne. Ekspres posiada dyszę parową z pomocą której przygotujesz nie tylko cappuccino, ale także gorącą herbatę. Po zakończonym procesie spieniania mleka urządzenie automatycznie przeprowadzi proces czyszczenia dyszy. Dzięki temu możesz się delektować każdą kawą z taką samą przyjemnością.

Ekspres Krups Evidence EA8901

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Gorące mleko, Herbata, Spienione mleko, Parzenie dwóch kaw mlecznych jednocześnie, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Regulacja mocy i temperatury kawy, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Automatyczne wyłączenie, Cappuccino One touch, Ostrzeżenie o niskim poziomie kawy w zbiorniku, Wskaźnik poziomu wody
 • Pojemność zbiornika na wodę: 2,3 l
 • Pojemność zbiornika na kawę: 250 g
 • Wymiary: 24 x 36 x 36 cm
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2169,00 zł Cena: 1799,00 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja: 29.05.2023 r.

Obecnie w sklepie RTV Euro AGD można kupić także automatyczny ekspres Krups Evidence EA8901. Promocja trwa do 29 maja 2023 r. Aby móc kupić urządzenie w rabatowej cenie należy podać kod KODYAD000146. Czas promocji obowiązuje do godziny 23.45. Niestety zakończyła się promocja na ekspres Krups Evidence Eco-Design EA897B10.

Ekspres Krups Evidence Eco-Design EA897B10

Automatyczny ekspres Krups Evidence EA897B10 ma wbudowany stalowy młynek stożkowy, z możliwością regulacji stopnia zmielenia ziaren. Posiada duży wyjmowany zbiornik na wodę (2,3 l), co jest bardzo wygodne – z tej porcji wody przygotujesz wiele kaw. Dodatkowo można jednocześnie przygotować dwie filiżanki espresso lub dwa mleczne specjały. Można regulować na panelu dotykowym temperaturę i moc napoju oraz ilość użytej kawy, dzięki czemu mała czarna będzie smakować idealnie. Nad całością przygotowania kawy panuje technologia Krups Quattro Force. Producent chwali się eco designem, co ma związek z mniejszą ilością użytego plastiku podczas produkcji (62% plastiku pochodzi z recyklingu) oraz szarym frontem obudowy, która wygląda jak kamień.

Ekspres Krups Evidence Eco-Design EA897B10

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: Gorąca woda, Spienianie mleka, Regulacja mocy kawy, Regulacja temperatury kawy, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Wskaźnik poziomu wody, Funkcja Moja Kawa, Parzenie 2 kaw czarnych i mlecznych jednocześnie, Dotykowy ekran, Automatyczne czyszczenie przy uruchamianiu, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Program czyszczenia systemu mlecznego, Automatyczne wyłączanie
 • Pojemność zbiornika na kawę: 250 g
 • Pojemność zbiornika na wodę: 2,3 l
 • Liczba napojów: 8
 • Wymiary: 37,2 x 24 x 36,3 cm
 • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1 999,00 zł Przejdź do sklepu