Pamięci USB w formacie zbliżonym do karty płatniczej nie są czymś nowym. Jednakże swivelCard to produkt który zdecydowanie się wyróżnia.

swivelCard

Mowa o papierowych wizytówkach, rozbudowanych o niewielką pamięć USB. Samo złącze również w znaczącej części zostało wykonane z papieru. Technologa wykonania swivelCard, znacznie różni się od chociażby, wcześniej opisywanych pamięci GIGS.2.Go, które mimo biodegradowalnej obudowy, posiadały złącza wykonane z plastiku.

Zdaniem producenta, dodatkowa pamięć to doskonałe miejsce na umieszczenie zestawu zdjęć, CV, oferty handlowej czy filmu prezentującego firmę. Dedykowane do wizytówek oprogramowanie pozwala na zmianę ich zawartości nawet w chwili gdy zostaną już one rozdane.

swivelCard

Właściciel otrzymuje również dostęp do statystyk dotyczących częstotliwości i sposobu użytkowania rozdanych wizytówek.

swivelCard

Specjalne nacięcia sprawiają, że dostęp do złącza, uzyskiwany jest poprzez złożenie wizytówki na pół. Rozwiązanie to jest pomysłowe i efektowne.

swivelCard

Aby otrzymać zestaw 200 sztuk swivelCard, należy wesprzeć projekt na portalu kickstarter.com, kwotą co najmniej 259 dolarów. Osoby o mniejszych wymaganiach mogą otrzymać 10 sztuk, miniaturowej wersji wizytówek za 29 dolarów.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *