Storm eBike to koncept taniego roweru elektrycznego. 350W silnik ma rozpędzać pojazd do ponad 30 km/h, a baterie, które można w pełni naładować w ok. 90 minut, pozwolą na przejechanie 80 km. Tak przynajmniej zapewniają twórcy projektu. Wszystko to w przystępnej, jak na tego typu produkty, cenie 500$.

[iframe width=”600″ height=”338″ src=”https://www.youtube.com/embed/VLxCP_AGA-g?rel=0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Rower waży ok. 20 kg co w znaczny sposób zwiększa jego kompatkowość. Został zaprojektowany w taki sposób aby był jak najbardziej przystępny, wytrzymały, ekonomiczny i dawał jak najwięcej frajdy z jazdy.

Storm eBike

Duże koła Storm eBike doskonale sprawdzą się zarówno w warunkach miejskich, jak i na bezdrożach. Energia elektryczna, która porusza pojazd, magazynowana jest na stosunkowo niewielkich (35x10x9 cm) akumulatorach litowo-jonowych. Oczywiście gdy zabraknie prądu, można poruszać się także w sposób tradycyjny, osoby leniwe zaś będą mogły wyposażyć się w zapasową baterię.

Storm eBike3Czy taka będzie przyszłość jednośladów? Czas pokaże, Storm eBike, dzięki wielu swoim zaletom, może z pewnością przyczynić się do wzrostu zainteresowania rowerami elektrycznymi.

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *