Smart Vacuum Cleaner Laser AI200 to najnowsza propozycja od producenta Tesla. Robotem sprzątającym z funkcją mopowania można zarządzać głosowo lub poprzez aplikację.

Wśród nowych propozycji marki Tesla znalazł się Smart Vacuum Cleaner Laser AI200 – robot odkurzający. Dzięki temu, że działa automatycznie odciąża nas od codziennego obowiązku sprzątania. Urządzenie to może zarówno odkurzać jak i mopować. Warto wiedzieć, że można zarządzać nim wybierając przycisk uruchamiający na obudowie lub głosowo. Jednak najwygodniejsze jest sterowanie za pomocą aplikacji Tesla Smart, gdzie można na przykład ustalić harmonogram prac, postawić wirtualną ścianę lub wskazać obszar, gdzie chcemy, by robot bardziej intensywnie popracował nad czystością.

Poszukujesz robota sprzątającego, ale zastanawiasz się jaki model wybrać? Sprawdź, jakie propozycje znalazły się w naszym rankingu. Najtańszy model można kupić już od 979 zł.

Smart Vacuum Cleaner Laser AI200 – robot sprzątający z funkcją mopowania

Smart Vacuum Cleaner Laser AI200 Tesla
Smart Vacuum Cleaner Laser AI200 Tesla

Robot Smart Vacuum Cleaner Laser AI200 ma moc 17 W i generuje moc ssącą 3 000 Pa. Ma średnicę 33 cm i wysokość 9,4 cm, co trzeba mieć na uwadze, decydując się na jego zakup. Usunięte z podłogi włosy, okruchy i inne śmieci gromadzą się w zbiorniku na kurz o pojemności 0,6 l. Chcąc wycierać podłogi ma mokro – mopować – należy wymienić pojemnik z kurzem na zbiornik na wodę. Ma on pojemność 0,35 l.

Robotem Smart Vacuum Cleaner Laser AI200 można sterować ręcznie, głosowo, za pomocą Amazon Alexa lub Google Home albo za pośrednictwem aplikacji Tesla Smart. Aplikację można pobrać na smartfon z systemem Android i iOS wybierając jeden z preferowanych języków: EN, CZ, SK, PL, HU, DE, SL. Tesla Smart umożliwia zarządzanie pracą robota, na przykład wysyłając go do sprzątania w czasie, kiedy jesteśmy poza domem. Używając funkcji wirtualnej ściany można wyznaczyć strefy bez czyszczenia. Jest ona dla odkurzacza nieprzekraczalną barierą. Inną przydatną funkcją jest czyszczenie punktowe, które umożliwia sprzątanie w wyznaczonym obszarze.

Smart Vacuum Cleaner Laser AI200 Tesla - widok od spodu
Smart Vacuum Cleaner Laser AI200 Tesla – widok od spodu

Robot sprzątający z funkcją mopowania Tesla Laser AI200 wyposażony jest w czujniki upadku i kolizji. Chroni go to przed upadkiem ze schodów. Ponadto swobodnie przesuwa się po mieszkaniu i nie obija o stojące na podłodze przedmioty, na przykład doniczki z kwiatami czy meble. Laserowy system nawigacji umożliwia urządzeniu prawidłową orientację w pomieszczeniu. Robot sprzątający AI200 zasilany jest z baterii o mocy 2 600 mAh. Ładuje się ona do pełna przez czas 5-6- godzin, a zgromadzona energia daje moc do pracy przez ponad dwie godziny (130 minut). Po rozładowaniu się baterii robot samodzielnie wraca do stacji ładującej.

Cena: 1 271,57 zł Przejdź do porównywarki cen

Zastanawiasz się jaki wybrać robot sprzątający z bazą? Sprawdź ranking, w którym znalazły się najlepsze modele.