Robot odkurzajacy w promocyjnej cenie w sklepie internetowym Amazon

Szukasz robota odkurzającego na Amazon? Pokusiliśmy się o krótkie porównanie trzech modeli. Już wiemy, który warto wybrać.

Wyprzedaż w sklepie internetowym Amazon trwa. Jeszcze dziś, w ramach Amazon Prime Day, można kupić wiele ciekawych artykułów. Tym razem zainteresowałam się robotami odkurzającymi z funkcją mopowania. Są to sprzęty, które niezwykle ułatwiają utrzymanie czystości w mieszkaniu, zwłaszcza kiedy jest się posiadaczem psa lub kota. Robot odkurzający rozwiązuje problem kłębiącej się sierści na podłodze.

Poniżej prezentujemy trzy modele robotów odkurzających, z czego dwa są również urządzeniami z funkcją mopowania. W celu zwiększenia przejrzystości odkurzacze ułożone są według cen, od najtańszego do najdroższego.

Przeczytaj także: Sprzęty Electrolux na wyprzedażowej promocji w sklepie internetowym Amazon.

Odkurzacz automatyczny Pure i9.2 Electrolux PI92-4ANM

Robot Pure i9.2 PI92-4ANM Electrolux wyposażony jest w akumulator litowo-jonowy. Posiada unikalny trójkątny kształt Trinity Shape, co pozwala na łatwiejsze dotarcie do narożników. Odkurzacz pokonuje progi do wysokości 2,2 cm. Technologia 3D Vision umożliwia robotowi mapowanie powierzchni mieszkania i stojących mebli na podłodze. Robot na bieżąco w czasie pracy odczytuje położenie krzeseł, mebli lub zabawek i omija je, nie ma więc potrzeby usuwania wszystkiego z podłogi. Dzięki temu, że ma zbiornik na kurz o dużej pojemności, aż 700 ml, nie musimy codziennie opróżniać go, co zwiększa nasz komfort użytkowania.

Urządzeniem można sterować za pomocą aplikacji Electrolux Wellbeing, w której zyskujemy na przykład możliwość zarządzania czasem pracy robota lub za pomocą przycisków na panelu. W pełni naładowany może pracować nawet do 120 minut. Jeżeli rozładuje się w czasie pracy, odkurzacz podjeżdża do bazy ładującej, a następnie rozpoczyna pracę w miejscu, gdzie ją poprzednio przerwał. W zestawie: odkurzacz automatyczny Pi92-4ANM, stacja ładowania oraz dwie szczotki boczne.

Odkurzacz automatyczny Pure i9.2 Electrolux PI92-4ANM

Specyfikacja techniczna

  • Pojemność zbiornika na kurz: 700 ml
  • Waga: 3,5 kg
  • Wymiary: 2,79 x 24,64 x 16,51 cm

Cena: 2195,00 zł Cena: 2085,19 zł Przejdź do sklepu

Robot odkurzający mopujący Roborock S8 White

Robot odkurzający mopujący Roborock S8 wyposażony jest w gumową szczotkę główną DuoRoller, która jeszcze dokładniej zbiera kurz, włosy i sierść. Dodatkowo soniczny mop, który przesuwa się 3000 razy na minutę, dokładnie zmywa zabrudzenia. Robot może unieść mop na wysokość 5 mm, co daje mu możliwość przesuwania się po dywanie.

Technologia wykrywania przeszkód 3D Structured light, a więc połączona praca kamery RGB, czujnika podczerwieni oraz mapowania otoczenia umożliwia dokładne i precyzyjne sprzątanie i dotarcie w zakamarki. Robotem można sterować z poziomu panelu dotykowego oraz za pomocą aplikacji Roborock, którą można pobrać na telefon. Po zakończonym odkurzaniu lub w momencie wyczerpania się akumulatora litowo-jonowego robot zjeżdża do stacji ładującej, skąd po naładowaniu wraca do przerwanej pracy. W zestawie: zasilacz, stacja ładująca, pojemnik na wodę oraz potrójna szczotka obrotowa.

Robot odkurzający mopujący Roborock S8 White

Specyfikacja techniczna

  • Pojemność zbiornika na kurz: 600 g
  • Waga: 7,04 kg
  • Wymiary: 33 x 33 x 7 cm

Cena: 3299,00 zł Cena: 2499,00 zł Przejdź do sklepu

Robot odkurzający i mopujący Lefant N3

Robot odkurzający i mopujący Lefant wyposażony jest w laserowy czujnik, który wykrywa wszelkie zanieczyszczenia, kurz czy włosy. Soniczny mop o szerokości 28 cm, który wibruje z częstotliwością 12 000 razy na minutę skutecznie usuwa zabrudzenia. W sterowanym elektrycznie zbiorniku na wodę mamy możliwość kontroli przepływu wody – trzy ustawienia. Daje to możliwość jeszcze lepszego sprzątania, zwiększając lub zmniejszając poziom nawilżenia mopa.

Robot Lefant N3W mapuje powierzchnię mieszkania dzięki czujnikom laserowym i elektronicznym, dzięki czemu skutecznie omija przeszkody. Dodatkowo posiada zabezpieczenia przed upadkiem ze schodów i zaplątaniem na przykład w kable. Odkurzacz włączony w trybie mopowania omija dywany i chodniki, natomiast w trybie odkurzania automatycznie zwiększa moc ssania na miękkich powierzchniach. W pełni naładowana bateria litowo-jonowa umożliwia nawet do 200 minut sprzątania. Urządzeniem można sterować poprzez aplikację Lefant lub za pomocą komendy głosowej Amazon Alexa i Google Home.

Robot odkurzający i mopujący Lefant N3W

Specyfikacja techniczna

  • Pojemność zbiornika na kurz: 610 ml
  • Wymiary: 32 x 32 x 9,4 cm
  • Waga: 5,13 kg

Cena: 3399,15 zł Cena: 2799,99 zł Przejdź do sklepu

Zainteresował Cię ten temat? Oto jeszcze jeden model: iRobot w promocji na Amazon Prime Day? Ten model jest w dobrej cenie.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!