poniedziałek, 17 czerwca

Wśród ofert w polskim sklepie Amazon znalazły się roboty sprzątające znanej marki Lefant. Jeśli poszukujesz skutecznego rozwiązania, które pomoże Ci utrzymać czystość w domu przy minimalnym wysiłku, mogą być interesującą opcją do rozważenia. Dostępne modele charakteryzują się innowacyjnymi funkcjami i zaawansowaną technologią, która ma na celu ułatwienie codziennych obowiązków sprzątania. Na Amazonie dostępne są w okazyjnych cenach zarówno mniejsze, kompaktowe roboty odkurzające, jak i potężne urządzenia do mycia podłóg ze stacjami czyszczącymi. Jest zatem w czym wybierać.

Miłośnicy zwierząt na pewno zwrócą uwagę na model Lefant P1 zaprojektowany specjalnie z myślą o kotach i psach z wbudowaną kamerą. A może zastanawiasz się, czy taki sprzęt jest dla ciebie odpowiedni i rozważasz też alternatywne opcje? W takim razie zerknij to naszego porównania odkurzaczy pionowych i robotów sprzątających.

Robot odkurzający Lefant Mini Robot M210B

Mały rozmiar nie zawsze musi iść w parze z niską wydajnością. Lefant M210B to model dla kogoś, kto szuka niewielkiego, dyskretnego sprzętu. Oferuje skuteczne czyszczenie podłóg w kompaktowym i ergonomicznym designie. Posiada niewielki rozmiar korpusu, co pozwala mu sprzątać nawet w trudno dostępnych miejscach, takich jak stoły jadalne i pod sofy. Dzięki technologii Freemove 2.0 360° robot porusza się płynnie, bez przerw, co zwiększa obszar czyszczenia.

Posiada aż 4 tryby sprzątania (automatyczny-zygzak, automatyczny-losowy, tryb krawędzi i tryb punktowy) i duży kosz na śmieci o pojemności 500 ml, dzięki czemu nie trzeba opróżniać go po każdym sprzątaniu. Producent reklamuje go też jako uniwersalne urządzenie łączące odkurzacz i mopa. Chociaż nie posiada zbiornika na wodę, w zestawie znajduje się ściereczka do mopa wielokrotnego użytku i jednorazowe chusteczki. M210B może wykorzystać je do mycia podłóg – po wszystkim wystarczy wymienić zużytą chusteczkę na nową. Korzysta też z aplikacji, dzięki której można korzystać ze sterowania głosem (po podłączeniu z Alexą).

Cena: 699,99 502,05 zł

Robot odkurzający Lefant M213

W okazyjnej cenie jest również model bliźniaczo podobny do M210B, ale o nieco lepszych parametrach technicznych i większej wydajności. Lefant M213 posiada większą siłę ssącą – aż 2200 Pa. Wykorzystuje innowacyjny akumulator litowo-żelazowo-fosforanowy, który można ładować i rozładowywać aż 2000 razy bez obniżenia wydajności baterii. Dzięki temu odkurzacz może pracować przez imponujące 100 minut lub wyczyścić powierzchnię o powierzchni 150 ㎡ przy pełnym naładowaniu. Kiedy bateria jest słaba, automatycznie powraca do stacji ładującej, aby ponownie się naładować.

Konstrukcja kanału ssącego umożliwia ukierunkowane czyszczenie drobnego pyłu i włosów oraz poprawia skuteczność czyszczenia kurzu i włosów. Dzięki temu może świetnie sprawdzić się w mieszkaniach ze zwierzętami domowymi. Cena jest niewiele wyższa od M210B – może zatem warto rozważyć model o większej wydajności.

Cena: 899,99 576,79 zł

Robot odkurzający Lefant P1

W promocji znajdziemy też roboty z wyższej półki cenowej. Lefant P1 posiada potężną moc ssącą 5500 Pa, która umożliwia skuteczne usuwanie kurzu, brudu i sierści zwierząt z różnych powierzchni, włącznie z dywanami, parkietami i płytkami. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu systemowi szczotek, odkurzacz skutecznie dociera do trudno dostępnych miejsc, zapewniając dogłębne czyszczenie. Posiada mniej pojemny kosz (350 ml), ale ma wbudowaną baterię o dużej pojemności, co pozwala mu pracować przez długi czas bez konieczności częstego ładowania. Wyposażony jest w inteligentne funkcje, takie jak automatyczne powrót do bazy ładującej po zakończeniu sprzątania oraz harmonogram czyszczenia, który można łatwo dostosować do własnych preferencji.

Szczególną funkcją tego modelu jest wyjmowana kamera zaprojektowana specjalnie dla zwierząt domowych. Może pomóc utrzymywać dom w czystości, zapewniając jednocześnie rozrywkę zwierzakom. Dzięki kamerze można sprawdzić bezpieczeństwo swojego zwierzaka w domu w dowolnym momencie, a nawet wchodzić nim w interakcje w czasie rzeczywistym. To rzeczywiście obiecująca okazja dla posiadaczy psów lub kotów!

Cena: 1 140, 36 1 029, 17

Robot do mycia podłóg z automatyczną stacją czyszczącą Lefant T1

W promocji jest też Lefant T1 – zaawansowany robot do mycia podłóg z automatyczną stacją czyszczącą. Oferuje aż 5 trybów czyszczenia, które można dostosować do swoich potrzeb. Możesz wybrać tryb prania co 5 minut, co 10 minut, co 15 minut lub pełne czyszczenie. Po zakończonym cyklu robot wraca do stacji bazowej w celu wyczyszczenia mopa gorącą wodą o temperaturze 40°C i wysuszeniu gorącym powietrzem. Dzięki temu unikasz konieczności ręcznego czyszczenia i wymiany ściereczek, co przyspiesza i ułatwia proces pielęgnacji podłóg.

Lefant T1 posiada wydajny system czyszczenia podłóg, który działa z prędkością 180 obrotów na minutę. Posiada również duży zbiornik na wodę o pojemności 260 ml oraz podwójną ściereczkę o szerokości 280 mm. Dzięki kompaktowemu korpusowi robot łatwo porusza się w trudno dostępnych miejscach, zapewniając skuteczne czyszczenie nawet w najbardziej wymagających obszarach. Sprzęt ten wykorzystuje też zaawansowaną technologię nawigacji laserowej, która zapewnia szybkie i precyzyjne mapowanie pomieszczeń. Dzięki temu robot może dokładnie nawigować w różnych warunkach, unikając przeszkód na poziomie milimetra. Jeśli zależy ci na kompleksowym, zautomatyzowanym myciu podłóg, to zdecydowanie oferta godna uwagi.

Cena: 4 999,99 3 324,99 zł