Poynt to terminal płatniczy jutra. Gadżet zapewnia obsługę wszystkich najpopularniejszych sposobów płatniczych. Bez problemu poradzi sobie z paskami magnetycznymi, EMV (czyli kartami czipowymi), NFC (płatność zbliżeniowa), płatność telefonem czy ostatnio coraz popularniejszy system transakcji płatniczej wykorzystujący kod QR.

Wszystko to nie czyni jeszcze Poynt innowacyjnym. To po prostu umieszczenie wielu metod płatniczych w jednym urządzeniu. Jak łatwo się domyślić, na tym nie kończy się funkcjonalność terminalu. Poynt od razu po wyjęciu z pudełka jest gotowy do pracy. Jego niewątpliwym atutem jest prostota i intuicyjność obsługi. Wbudowany moduł Bluetooth pozwoli na bezprzewodowe połączenie się z drukarką, kasą i wagą co zapewnia kompletność całego systemu.

Poynt

Poynt został stworzony z myślą o małych przedsiębiorstwach. Potwierdza to dołączone do niego oprogramowanie, pozwala ono na lepsze kontrolowanie przychodów pojawiających się w firmie. W gruncie rzeczy załatwia ono w pewien sposób sporą część księgowości przedsiębiorstwa. Mimo, iż nie jest dedykowany największym koncernom, gadżet zachowuje najwyższe standardy bezpieczeństwa. Zastosowany wewnątrz algorytm szyfrujący spełnia wszystkie, najbardziej restrykcyjne wymogi. Dodatkowo w przeciwieństwie do innych terminali, zarówno kupujący jak i sprzedający może przez cały czas patrzeć na swój ekran.

Poynt

Cena gadżetu w przedsprzedaży wynosi 299$, później wzrośnie o kolejne 200 dolarów.

Poynt

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *