Plastc – urządzenie łączące wszystkie karty z Twojego portfela w jedną

System bankowości zmienia się równie szybko jak inne sektory gospodarki. Po rewolucji w realizacji płatności, jaką było wprowadzenie kart płatniczych nadchodzą kolejne modyfikacje, zwiększające bezpieczeństwo zdeponowanych środków, ale przede wszystkim wygodę użytkowania. Urządzeniem, które w najbliższym czasie może wyprzeć karty bankomatowe jest Plastc card.

plastc4

Współcześnie karty członkowskie, uprawniające do otrzymania promocji rozdawane są niemal w każdym punkcie usługowym, a noszenie ich wszystkich ze sobą wymaga zainwestowania w większy portfel i rezygnacji z pewnego poziomu komfortu. Plastc card pozwala na połączenie dwudziestu z nich razem z kartami debetowymi, upominkowymi i miejskimi w jedno urządzenie, wyglądem przypominające kartę płatniczą.

PLASTC13

Plastc card została wyposażona w dotykowy ekran  e-ink, który stanowi zarówno pierwsze zabezpieczenie, jak i centrum wyboru zapisanych kart. Dane użytkownika chronione są poprzez kod PIN, który wprowadzany jest bezpośrednio na ekranie, przed wykorzystaniem urządzenia. Wpisanie kodu nie jest jedyną barierą zabezpieczającą środki użytkownika. Smartfon, z którym zsynchronizowana została karta powiadamia jej właściciela o oddaleniu się od karty i zagrożeniem jej zgubienia. W takiej sytuacji Plastc card wyświetla telefon kontaktowy oraz informacje o tym, że karta została zgubiona.

Zabezpieczenia nie są jednak największą zaletą Plastc card. Karta pomaga w płaceniu w dowolny sposób i gdziekolwiek tego chcemy. Obsługuje płatność bezdotykową, a także z wykorzystaniem paska magnetycznego, kodów kreskowych, technologii NFC, CHIP i PIN. Urządzenie zostało wyposażone w wysoce wydajną baterię, umożliwiającą korzystanie z niego nawet 30 dni z rzędu, bez kolejnego ładowania. Osoby zainteresowane, tym produktem mogą zamówić go, na zasadzie pre-orderu za kwotę 155$.

plastc1