poniedziałek, 27 maja

Poszukujesz urządzenia, które wspomoże regenerację zmęczonych po treningu mięśni, zadziała antycellulitowo lub przeciw bólowo? Oto najlepsze pistolety do masażu w różnych kategoriach cenowych.

Przygotowując się do pisania tego rankingu wybrałam najciekawsze pistolety do masażu w różnych kategoriach cenowych do 200 zł, 300 zł, 400 zł, 500 zł, 1000 zł, 1500 zł oraz powyżej 2000 zł. Pod uwagę wzięłam modele akumulatorowe. Skoncentrowałam się na nich, ponieważ są one lekkie i można zabrać je ze sobą na siłownię lub planowany wyjazd sportowy. Oczywiście im wyższa cena tym wyższe możliwości, jakich możemy oczekiwać. Czy wiesz, że dwa z wybranych pistoletów do masażu można połączyć z dedykowaną aplikacją, aby ustawić spersonalizowany plan terapii? Zapraszam do wyboru najlepszego dla siebie urządzenia do automasażu.

Przeczytaj także: Jak zrobić wodę gazowaną w domu?

Pistolet do masażu do 200 zł

Masażer Platinet PMAS1

Pistolet do masażu. Na zdjęciu: Masażer Platinet PMAS1

Masażer Platinet PMAS1 o mocy 20 W to najtańsze urządzenie. Nie oznacza to jednak, że jest najsłabszy, bowiem wykorzystując jego możliwości można uzyskać efekt antycellulitowy, regeneracyjny oraz relaksacyjny. Dobrze sprawdzi się do domowego użytku. Pistolet Platinet PMAS1 wyposażony jest w baterię, która w pełni naładowana może pracować do 120 minut.

Specyfikacja techniczna

 • Ilość trybów masażu: 6
 • Działanie: Redukcja cellulitu, Regeneracja mięśni, Rozluźnienie mięśni
 • Rodzaj masażu: Antycellulitowy, Relaksacyjny, Wibracyjny
 • Głowice masujące: Kulkowa, Płaska, Pocisk, U-kształtna
 • W zestawie: 4 nakładki oraz przewód USB

Cena: 145,08 Przejdź do sklepu

Pistolet do masażu do 300 zł

Masażer HMS PDM3134I

Pistolet do masażu. Na zdjęciu: Masażer HMS PDM3134I

Masażer HMS PDM3134I ma moc 40 W, a w pełni naładowana bateria może pracować do 240 minut. Już te parametry dają temu urządzeniu dwukrotną przewagę nad powyższym modelem. Zadaniem pistoletu PDM3134I jest działanie rozluźniające i zmniejszające dolegliwości bólowe. Uzyskać to można wybierając jeden z pięciu trybów. Zaznaczę, że najmocniejszy tryb wibruje z prędkością aż 3200 ruchów na minutę.

Specyfikacja techniczna

 • Ilość trybów masażu: 5
 • Działanie: Łagodzi napięcia i bóle mięśniowe, Rozluźnienie mięśni
 • Rodzaj masażu: Wibracyjny
 • Głowice masujące: Okrągła, Płaska, Pocisk, Widełki
 • W zestawie: Walizka, 4 nakładki

Cena: 294,00 zł Przejdź do sklepu

Pistolet do masażu do 400 zł

Masażer SKG F3-EN

Pistolet do masażu. Na zdjęciu: Masażer SKG F3-EN

Masażer SKG F3-EN odróżnia się tym, na tle dotychczasowej konkurencji, że daje możliwość odczuwania punktowych uderzeń lub ostukiwań. Poziom doznawanej intensywności masażu można regulować na czterostopniowej skali od 1200 do 3200 obrotów na minutę. Efektem działania pistoletu SKG F3-EN jest uczucie rozluźnienia nadmiernie napiętych mięśni, redukcja zakwasów oraz działanie przeciwbólowe. Zwracam uwagę, że akumulator w tym urządzeniu może pracować przez czas 5 do 11 godzin bez potrzeby ładowania.

Specyfikacja techniczna

 • Ilość trybów masażu: 4
 • Działanie: Łagodzi napięcia i bóle mięśniowe, Rozluźnienie mięśni
 • Rodzaj masażu: Ostukujący, Punktowe uderzenia
 • Głowice masujące: Kulista, Płaska, Stożkowa, w kształcie litery U
 • W zestawie: 4 głowice masujące, Etui, Kabel USB

Cena: 399,00 zł Przejdź do sklepu


Pistolet do masażu do 500 zł

Masażer Medivon Gun Pro Y

Pistolet do masażu. Na zdjęciu: Masażer Medivon Gun Pro Y

Masażer Medivon Gun Pro Y ma moc 8 W. Urządzenie to wyróżnia się wysoką amplitudą drgań głowicy, która sięga na głębokość 16 mm. Te pulsacyjne uderzenia wytwarzają w tkankach ciepło, efektem czego jest rozluźnienie mięśni. Ten pistolet do masażu, jako jedyny z wymienionych tu modeli, może być wykorzystany do masażu Shiatsu. Ponadto wyposażony jest w pięć nakładek masujących oraz aż sześć różnych trybów masażu. Kolejnym wyróżnikiem jest możliwość użycia kremu podczas masażu, funkcja auto wyłączenia oraz timer.

Specyfikacja techniczna

 • Ilość trybów masażu: 6
 • Działanie: Pobudza krążenie krwi, Zmniejsza napięcie mięśniowe, Antycellulitowo, Ujędrniająco, Antyobrzękowo
 • Rodzaj masażu: Ostukujący, Pulsacyjny, Punktowe uderzenia, Shiatsu, Ugniatający, Wibracyjny
 • Głowice masujące: Gładka, Ostra, Płaska, Stożkowa, Z wypustkami
 • W zestawie: 4 głowice masujące, Etui, Kabel USB

Cena: 499,00 zł Przejdź do sklepu


Pistolet do masażu do 1000 zł

Masażer Medivon Gun Tytan Pro

Pistolet do masażu. Na zdjęciu: Masażer Medivon Gun Tytan Pro

Masażer Medivon Gun Tytan Pro wyposażony jest w aż 13 różnych nakładek, z których niektóre można schładzać lub rozgrzewać. Dzięki temu szybciej można doznać uczucia rozluźnienia mięśni, działania pobudzającego lub przeciw bólowego. Ponadto urządzenie Gun Tytan Pro, poprzez działanie pobudzające krążenie krwi działa wyszczuplająco! Urządzenie to wyróżnia się możliwością prowadzenia terapii perkusujnej, a więc rytmicznym przenoszeniem na ciało wibracji. Docenią ją szczególnie sportowcy oraz osoby lubiące aktywność fizyczną.

Specyfikacja techniczna

 • Ilość trybów masażu: 5
 • Działanie: Eliminuje toksyny, Pobudza krążenie krwi, Redukuje napięcie mięśniowe, Chłodzenie/Rozgrzewanie, Terapia perkusyjna
 • Rodzaj masażu: Ostukujący, Punktowy, Relaksacyjny, Wibracyjny, Wyszczuplający
 • Głowice masujące: Łopatkowa, Okrągła, Płaska, Pocisk, Rozgrzewająca, Stożkowa, Widełki, Z wypustkami, Groszki, Soft, Gumowa, Wygięta, Grzybek
 • W zestawie: 13 głowic masujących, Pokrowiec do przechowywania

Cena: 999,99 zł Przejdź do sklepu

Pistolet do masażu do 1500 zł

Masażer Power Plate Pulse

Pistolet do masażu. Na zdjęciu: Masażer Power Plate Pulse

Masażer Power Plate Pulse ma niewielki panel sterujący, umożliwiający uruchomienie sprzętu, ustawienie timera, dostosowanie intensyfikacji doznań. Warto wiedzieć, że pistoletem tym można również zarządzać poprzez aplikację Power Plate. Pistolet masujący Power Plate Pulse był wielokrotnie nagradzany, może pochwalić się także certyfikatem medycznym. To urządzenie polecam szczególnie sportowcom oraz osobom potrzebującym szczególnie intensywnej regeneracji skóry i mięśni.

Specyfikacja techniczna

 • Ilość trybów masażu: 4
 • Działanie: Pobudza krążenie krwi, Regeneracja, Rozluźnienie mięśni
 • Rodzaj masażu: Antycellulitowy, Ostukujący, Punktowy, Relaksacyjny, Rozgrzewający, Wibracyjny
 • Głowice masujące: Kciuk, Kulista, Kulkowa, Płaska, Stożkowa, Widełki
 • W zestawie: 6 wymiennych końcówek, Etui, Zasilacz sieciowy

Cena: 1 499,00 zł Przejdź do sklepu

Pistolet do masażu powyżej 2000 zł

Masażer Therabody Theragun Pro PRO-PKG-EU

Pistolet do masażu. Na zdjęciu: Masażer THERABODY Theragun Pro PRO-PKG-EU

Masażer Therabody Theragun Pro PRO-PKG-EU wyposażony został w emiter podczerwieni. Tej funkcji próżno szukać u konkurencji. Dzięki niej wytwarza się w tkankach ciepło, co daje efekt relaksu. Ekran OLED informuje użytkownika o aktualnie używanym trybie masażu i innych wybranych ustawieniach. Dodatkowo za pomocą interfejsu Bluetooth można połączyć się z aplikacją Therabody, w której można ustawić spersonalizowaną terapię. Dwie baterie litowo-jonowe pozwalają na 300 minut ciągłej pracy.

Specyfikacja techniczna

 • Ilość trybów masażu: 5
 • Działanie: Łagodzi napięcia i bóle mięśniowe, Rozluźnienie mięśni, Ulga dla mięśni i stawów
 • Rodzaj masażu: Ostukujący, Wibracyjny
 • Głowice masujące: Kciuk, Klinowa, Kulkowa, Stożkowa, Supersoft, Tłumik
 • W zestawie: dwa akumulatory litowo-jonowe, 6 głowic masujących, Etui, Ładowarka, Pokrowiec do przechowywania

Cena: 2 399,99 zł Przejdź do sklepu

Dbasz o swoje zdrowie? Zapewne zainteresuje cię recenzja Nutri Blender Sencor SNB 4303BK. Przeczytaj i dowiedz się jakie ma możliwości.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.