Chyba każdy spotkał się z sytuacją, w której przed wyjściem do szkoły czy pracy zorientował się, że bateria w telefonie jest całkowicie rozładowana. Nawet posiadacze Power Banków nie zawsze wychodzą cało z takiej opresji – trzeba bowiem pamiętać aby uprzednio go naładować. Petalite Flux to najszybciej ładowany Power Bank na świecie, który może stać się wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem.

Petalite Flux

Tajemnicą działania urządzenia jest stacja dokująca o zwiększonym napięciu ładowania. Dzięki temu wbudowany akumulator o pojemności 2600 mAh można naładować w około 15 minut. Zdaniem producenta, PowerBank doskonale sprawdzi się w roli podtrzymania zasilania w smartfonie przez cały dzień. Zależnie od wybranej wersji całość będzie kompatybilna z urządzeniami wyposażonymi w złącze micro USB lub sprzętem marki Apple.

Petalite Flux_2

Obudowa Petalite Flux zawiera 4 diody informujące o aktualnym stanie naładowania akumulatora. Zależnie od wielkości kwoty wsparcia zebranego za pośrednictwem portalu indiegogo.com, dostępne będą różne wersje kolorystyczne urządzenia. Wymiary samego Power Banku to 3 x 9 cm.

Petalite Flux_1

Aby otrzymać podstawowy zestaw Petalite Flux, należy wesprzeć autorów projektu kwotą co najmniej 68 dolarów.

 

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *