Paczka dotrze do Ciebie na czas – rusza akcja weekendowych nadań InPost!

Czekasz na ważną paczkę? InPost staruje z coroczną akcją, dzięki której mamy szansę uniknąć możliwych opóźnień w dostawach – nawet podczas okresu świątecznego. Sprawdź, dla kogo skierowana jest oferta, jak z niej skorzystać oraz ile kosztuje.

InPost w świetle fleszy

Paczkomaty stały się prawdziwym hitem – zarówno w Polsce, jak i za granicą. Potwierdzają to liczne wyniki badań, a także analizy – wśród nich wyróżnić można m.in. raport Gemius 2023. Aż 95% osób wybierających dostawę do automatu pocztowego, Paczkomaty InPost uważa za najbardziej motywujące do zakupów. Warto dodać, że marka została nagrodzona m.in. w kategorii Best Life Changing Technology Brand (Best Brands Award). Badanie Kantar nie pozostawia złudzeń – jest to najczęściej wybierana forma dostawy, a także najczęściej oferowane rozwiązanie przez sprzedawców.

Według badań przeprowadzonych przez Kantar aż 94% respondentów wybiera Paczkomat®️ InPost podczas zakupów online, jako formę dostawy, a aż 81% wynosi wskaźnik NPS dla usługi nadań i odbioru przez Paczkomat, po wzroście o 6 p.p. r/r! – InPost

Aby nadążyć za potrzebami klientów, wachlarz usług musi ulegać pewnym aktualizacjom. Dostosowanie do rynku jest kluczowe dla samych odbiorców, czego dobrym przykładem jest radzenie sobie podczas gorącego okresu dostaw. Mowa tu rzecz jasna o Świętach Bożego Narodzenia – obsłużenie tak dużej ilości paczek staje się nie lada wyzwaniem dla większości firm kurierskich. InPost po raz kolejny chucha na zimne i ogłasza coroczną akcję… weekendowych nadań.

InPost aplikacja

Weekendowe nadania InPost – krok, po kroku

Celem okresowej akcji jest umożliwienie nadań i odbiorów paczek przez kurierów w soboty i niedziele. Niestety z uwagi na ilość zamówień, pracownikom nierzadko brakuje czasu na dotarcie po przesyłkę, czego rezultatem jest opóźnienie w wysyłce i dostawie. Weekendowe nadania ruszą 18 listopada i potrwa aż do 17 grudnia. Skorzystać mogą z niej nie tylko przedsiębiorcy, ale każdy kto posiada konto w Managerze Paczek lub WebTruckerze. Konieczne jest złożenie stosownego formularza zgłoszeniowego, który będzie aktywny między 16 listopada, a 17 grudnia. Odbiór w soboty i niedziele jest bezpłatny.

Odbiór paczek:

  • W soboty: 8:00-12:00 oraz 12:00-16:00,
  • W niedziele: 8:00-13:00

Więcej informacji możesz znaleźć pod tym linkiem.

InPost Kurier Paczkomat

Pamiętaj, że im bliżej do okresu świątecznego, tym trudniej o dostawę na czas. Aby być pewnym, że prezent nie dotrze pod choinkę za późno, warto śledzić komunikaty w sklepach internetowych. Gwarancja dostawy przed świętami będzie dostępna m.in. w sieci sklepów RTV Euro AGD oraz Media Expert.

Może zainteresować Cię również: 1 listopada 2023 – jak pracują kurierzy w dniu Wszystkich Świętych?

Materiał zawiera linki partnerskie.