Święto Wszystkich Świętych, przypadające na pierwszego listopada, jest dla większości osób dniem wolnym. Co jednak jeżeli czekamy na przesyłkę, która lada moment ma do nas dojść? Jak na początek listopada zapatruje się InPost, sprawdźmy.

Paczkomaty InPost w dzień Wszystkich Świętych

Automatyczne skrytki InPostu słyną z tego, że mamy do nich dostęp zawsze gdy tylko mamy czas. Działają one 24 godziny na dobę, nieprzerwanie. Tak więc również 1 listopada będzie można odbierać swoje przesyłki. Wystarczy wprowadzić telefon i kod odbioru na terminalu bądź otworzyć skrytkę poprzez aplikację.

Trzeba jednak mieć na uwadze, że dzień wolny od pracy, przysługuje kurierom rozwożącym paczki. Tak więc ostatnie dostawy do paczkomatów odbędą się we wtorek 31 października. Jeżeli wasza paczka trafi w tym dniu do skrzynki, będziecie mogli ją odebrać we Wszystkich Świętych. Na kolejne dostawy przesyłek trzeba będzie poczekać do czwartku, gdy kurierzy wrócą do pracy.

Czy kurierzy InPost dostarczają paczki 1 listopada?

Jeżeli czekasz na przesyłkę dostarczaną kurierem InPostu i nie dotarła do Ciebie 31 października, to będziecie musieli na nią poczekać na czwartku. 1 listopada jest dniem ustawowo wolnym od pracy. Tyczy się to również pracowników firm kurierskich.

W dniu wszystkich świętych kurierzy InPost mają dzień wolny, wrócą oni do pracy dopiero 2 listopada. Aby sprawdzić status swojej przesyłki, należy wejść w zakładkę śledzenia paczki na stronie InPostu, bądź w aplikacji na smartfony.

Jeżeli chcesz sprawdzić, jak działają inne firmy kurierskie, przygotowaliśmy osobny materiał – 1 listopada 2023 – jak pracują kurierzy w dniu Wszystkich Świętych?

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.