poniedziałek, 20 maja

Czekasz na paczkę wysłaną DHL’em? Sprawdźmy, czy mamy szanse otrzymać ją w dzień Wszystkich Świętych wypadający 1 listopada.

Automaty paczkowe DHL: Czy POP BOX będą działać 1 listopada?

Po wielkim sukcesie paczkomatów InPost inne firmy kurierskie zaczęły iść w ich ślady. Od jakiegoś czasu DHL proponuje konkurencyjną usługę ze swoimi automatami paczkowymi, o nazwie POP BOX.

Wszyscy, którzy zamówili przesyłkę z dostawą w ten sposób, będą mogli odebrać swoje przesyłki również 1 listopada. Automaty paczkowe od DHL są bowiem czynne całą dobę, przez cały tydzień, niezależnie czy wypada akurat dzień wolny od pracy.

Pamiętajmy, jednak że paczki dostarczane są do skrytek przez kurierów, a Ci będą mieli wolne we Wszystkich Świętych. Tak wiec jeżeli wasza paczka trafiła do automatu we wtorek, 31 października, będziecie mogli ją na spokojnie odebrać. Jeżeli jednak nie udało się jej umieścić w skrytce, to kolejne dostawy zaczną się dopiero w czwartek 2 listopada.

Czy kurierzy DHL będą dostarczać przesyłki 1 listopada?

Na 1 listopada przypada dzień Wszystkich Świętych i jest to dzień ustawowo wolny od pracy. Większość zawodów ma więc wtedy urlop. Zaliczają się do nich również kurierzy, którzy w najbliższą środę nie będą pracować.

Jeżeli wasze przesyłki nie doszły więc we wtorek, to kolejną szansę na otrzymanie paczki będziecie mieli dopiero w czwartek. Nie ma od tej reguły żadnych wyjątków. Jeżeli chcecie zobaczyć status swojej przesyłki, możecie ją śledzić na stronie dostawcy.

Jeżeli chcesz sprawdzić, jak działają inne firmy kurierskie, przygotowaliśmy osobny materiał – 1 listopada 2023 – jak pracują kurierzy w dniu Wszystkich Świętych?

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.