poniedziałek, 27 maja

Thermomix® TM6 wszechstronny robot kuchenny, którego pomoc w codziennych obowiązkach domowych docenia coraz więcej Polaków. Teraz firma Vorwerk wprowadza ofertę, dzięki której masz szansę stworzyć duet urządzeń, które ułatwią i usprawnią Twoje codzienne życie. Jeszcze niedawno można było zakupić urządzenie Thermomix® TM6 i otrzymać gratis przenośny odkurzacz Kobold VC100. Ta promocja już się skończyła, ale są dobre wieści – zmienił się tylko prezent, jaki można otrzymać!

Jak donosi firma Vorwerk, wystarczy zakupić urządzenie Thermomix® TM6 do 30 września bieżącego roku (lub zanim wyczerpania zapasów), aby otrzymać zupełnie za darmo osłonę noża 2.0 o wartości 175 zł. Czasu nie zostało zatem wiele. Trzeba pamiętać, że Thermomix nie jest dostępny w sprzedaży bezpośredniej. Na stronie internetowej firmy Vorwerk możesz sprawdzić szczegóły i umówić się na prezentację urządzenia z Przedstawicielem Handlowym firmy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o prezentacjach i o tym, jak można kupić Thermomixa, koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

Osłona noża 2.0 do Thermomixa – co to za akcesorium?

Osłona noża miksującego ma na celu dodatkowe usprawnienie Twojego codziennego życia w kuchni poprzez wykorzystanie metod gotowania sous vide oraz wolnego gotowania w Thermomixie. Akcesorium ma znacząco ułatwić obowiązki kuchenne: gotowanie za pomocą metod sous-vide oraz wolnego gotowania jest idealne do przygotowywania dań z wyprzedzeniem, a dzięki funkcji obierania zyskuje się więcej swobody w planowaniu swojego czasu. Producent wylicza następujące cechy osłony noża z funkcją obierania:

  • Gotowanie próżniowe i gotowanie wolne: chroni składniki przed stycznością z nożem w naczyniu miksującym Thermomix®.
  • Obieranie: 4 minuty z prędkością 4.
  • Za jednym razem można obrać od 200g do 800 g ziemniaków.

Osłona noża 2.0 dostępna jest w regularnej sprzedaży w cenie 175 zł, więc możliwość uzyskania jej za darmo to warta uwagi okazja. Po zakupie potężnego i wielofunkcyjnego sprzętu od razu ma się jeszcze szerszy zakres jego możliwości. Trzeba jednak pamiętać, że promocja trwa tylko do 30 września.

Fot. Główne ilustracje w treści to materiały prasowe Vorwerk Group