Okres jesienno-zimowy to okres, kiedy w naturalny sposób więcej czasu spędza się w mieszkaniu. Wewnątrz, z różnych względów, narażeni jesteśmy na oddychanie nie zawsze świeżym powietrzem. Rozwiązaniem może być oczyszczacz Philips.

Wiadomo, że jakość powietrza to kluczowy parametr dla naszego zdrowia. Przekonujemy się o tym raz po raz. Doskonale świadomi są tego również alergicy, którzy zmagają się z uczuleniami, na przykład na roztocza kurzu domowego. Osoby te znają zalety oczyszczaczy, dzięki czemu mają szansę zminimalizować objawy alergii. Oczyszczacz Philips – jak podaje producent, usuwa z powietrza do 99,9% wirusów i aerozoli. Zostało to potwierdzone testami, jakie przeprowadzono w placówce Airmid Healthgroup Ltd. w pomieszczeniu o wielkości 28,5 m³ zanieczyszczonym wirusem grypy typu A (H1N1).

Aktualnie w sklepie online Lidl w promocji można kupić oczyszczacz Philips AC0819/10. Właścicielem jego można stać się wydając 511,32 zł. Daje to oszczędność ponad 50 zł względem ceny regularnej. Przeszukując jednak oferty innych sklepów znalazłam ten sam model w sklepie internetowym al.to. Model Philips AC0819/10 Series 800 można kupić tam za jedyne 479 zł.

Poszukujesz najlepszego oczyszczacza powietrza do swojego mieszkania? Sprawdź nasz ranking TOP 7.

Oczyszczacz powietrza AC0819/10 Philips

Oczyszczacz AC0819/10 marki Philips usuwa do 99,9% wirusów i innych zanieczyszczeń z powietrza, na przykład roztocza, bakterie, pleśnie czy alergeny. Umożliwiają mu to filtry wstępny, HEPA i NanoProtect. Dodatkowo wspomagany jest czujnikiem, który w momencie rozpoznania zmiany jakości powietrza automatycznie aktywuje urządzenie do intensywniejszego trybu pracy. U góry oczyszczacza znajduje się kolorowy wyświetlacz. Informuje on emitowaną barwą użytkownika o jakości powietrza w pomieszczeniu.

Oczyszczacz Philips AC0819/10 ma trzy tryby pracy, spośród których można wybrać: tryb uśpienia, automatyczny lub turbo. Warto wiedzieć, że wyświetlacz po chwili nieużywania wygasza się. Ponadto, jak podaje producent, urządzenie pracuje cicho, na poziomie 35 dB. Dzięki temu, możemy używać oczyszczacza również w sypialni, a działające urządzenie nie przeszkadza w czasie snu. Przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 22 m2. Jego gabaryty wynoszą 40,5 cm wysokości oraz 27,6 cm długości i szerokości.

Cena: 565,08 zł Cena: 511,32 zł Przejdź do sklepu

Przeczytaj również: Filtrowanie powietrza i chłodząca bryza – test oczyszczacza Dyson

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.