Okres jesienno-zimowy to okres, kiedy w naturalny sposób więcej czasu spędza się w mieszkaniu. Wewnątrz, z różnych względów, narażeni jesteśmy na oddychanie nie zawsze świeżym powietrzem. Rozwiązaniem może być oczyszczacz Philips.

Wiadomo, że jakość powietrza to kluczowy parametr dla naszego zdrowia. Przekonujemy się o tym raz po raz. Doskonale świadomi są tego również alergicy, którzy zmagają się z uczuleniami, na przykład na roztocza kurzu domowego. Osoby te znają zalety oczyszczaczy, dzięki czemu mają szansę zminimalizować objawy alergii. Oczyszczacz Philips – jak podaje producent, usuwa z powietrza do 99,9% wirusów i aerozoli. Zostało to potwierdzone testami, jakie przeprowadzono w placówce Airmid Healthgroup Ltd. w pomieszczeniu o wielkości 28,5 m³ zanieczyszczonym wirusem grypy typu A (H1N1).

Aktualnie w sklepie online Lidl w promocji można kupić oczyszczacz Philips AC0819/10. Właścicielem jego można stać się wydając 511,32 zł. Daje to oszczędność ponad 50 zł względem ceny regularnej. Przeszukując jednak oferty innych sklepów znalazłam ten sam model w sklepie internetowym al.to. Model Philips AC0819/10 Series 800 można kupić tam za jedyne 479 zł.

Poszukujesz najlepszego oczyszczacza powietrza do swojego mieszkania? Sprawdź nasz ranking TOP 7.

Oczyszczacz powietrza AC0819/10 Philips

Oczyszczacz powietrza AC0819/10 Philips

Oczyszczacz AC0819/10 marki Philips usuwa do 99,9% wirusów i innych zanieczyszczeń z powietrza, na przykład roztocza, bakterie, pleśnie czy alergeny. Umożliwiają mu to filtry wstępny, HEPA i NanoProtect. Dodatkowo wspomagany jest czujnikiem, który w momencie rozpoznania zmiany jakości powietrza automatycznie aktywuje urządzenie do intensywniejszego trybu pracy. U góry oczyszczacza znajduje się kolorowy wyświetlacz. Informuje on emitowaną barwą użytkownika o jakości powietrza w pomieszczeniu.

Oczyszczacz Philips AC0819/10 ma trzy tryby pracy, spośród których można wybrać: tryb uśpienia, automatyczny lub turbo. Warto wiedzieć, że wyświetlacz po chwili nieużywania wygasza się. Ponadto, jak podaje producent, urządzenie pracuje cicho, na poziomie 35 dB. Dzięki temu, możemy używać oczyszczacza również w sypialni, a działające urządzenie nie przeszkadza w czasie snu. Przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni do 22 m2. Jego gabaryty wynoszą 40,5 cm wysokości oraz 27,6 cm długości i szerokości.

Cena: 565,08 zł Cena: 511,32 zł Przejdź do sklepu

Przeczytaj również: Filtrowanie powietrza i chłodząca bryza – test oczyszczacza Dyson

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!