Najlepsze promocje na szlifierki kątowe w sklepach budowlanych

Przeglądamy aktualne promocje na szlifierki kątowe, zebraliśmy najciekawsze oferty i podpowiadamy warte uwagi produkty przecenione w marcu.

Szlifierki kątowe są niezbędnym wyposażeniem każdego majsterkowicza, który myśli o pracy z metalem czy ceramiką. Umożliwiają one między innymi na cięcie prętów, rurek, blach, czy płytek ceramicznych. Ich wielozadaniowość sprawia, że cieszą się nieprzerwanym zainteresowaniem zarówno u profesjonalistów jak i domowych majsterkowiczów. Nasze zestawienie obejmuje zarówno modele akumulatorowe jak i z zasilaniem sieciowym. Poniższa publikacja nie stanowi rekomendacji zakupu dla poszczególnych urządzeń, ale dokładamy wszelkich starań by obejmowała wyłącznie bezpieczne elektronarzędzia z oferty marek zapewniających wsparcie serwisowe i gwarancyjne. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem.

Bosch professional GWS 750 W

268 zł – Castorama

Bosch professional GWS 750 W
Moc750 W
Rozmiar tarczy125 mm
Gwint wrzecionaM14
Obroty2800 – 11000 obr./min
Dodatkowerękojeść boczna, osłona tarczy
klucz specjalny

LUX-Tools S A-ST-20 akumulatorowa

139 zł 179 zł OBI

LUX-Tools S A-ST-20 akumulatorowa
Zasilanie20 V
Rozmiar tarczy115 mm
Gwint wrzecionaM14
Obrotydo 10000 obr./min
Dodatkowerękojeść boczna, osłona tarczy
UwagaZestaw nie zawiera akumultorów.

Makita DGA504RTJ 125 mm 18V akumulatorowa 2 x 5,0Ah

1 497Bricoman

Makita DGA504RTJ 125 mm 18V 2 x 5,0Ah
Zasilanie18 V 2 x 5Ah
Rozmiar tarczy125 mm
Gwint wrzecionaM14
Obrotydo 8500 obr./min
Dodatkowe2 akumulatory, ładowarka, walizka.

Kaltmann Titanium 20 V akumulatorowa

219 zł – Bricomarche

Zasilanie20 V, 2.0 Ah
Rozmiar tarczy115/125mm – 22 mm
Gwint wrzecionaM14
Obroty3500/7500 obr./min
Dodatkoweakumulator 2.0 Ah,
szybka ładowarka 2.4 A

To wszystkie promocje na szlifierki kątowe, które przygotowaliśmy w tym miesiącu. Ciekawe promocje można nam przesyłać, kierując się na adresy mailowe z zakładki kontakt lub za pośrednictwem naszych profili w social-mediach. Przypominamy, że materiał jest regularnie aktualizowany o świeże promocje ze stacjonarnych sklepów budowlanych. Na Think-About znajdziecie również alternatywne zestawienia obejmujące inne typy narzędzi oraz urządzeń gospodarstwa domowego. Aby nie przegapić żadnych promocji warto zapisać się do naszego newslettera lub śledzić profil Think-About w serwisie Facebook.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym: rankingiem szlifierek kątowych oraz rankingiem akumulatorowych szlifierek kątowych.

Małgosia Tomaszewska"> Małgosia Tomaszewska
Redakcja

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko co nas otacza, jest niesamowite.