Myjka ciśnieniowa z Lidla czy z Biedronki? Sprawdzam oferty

Myjka ciśnieniowa to sprzęt, który ułatwia i usprawnia naszą pracę. Właśnie trwa promocja na te urządzenia w popularnych dyskontach.

Sezon ogrodowy trwa. Chętnie spędzamy wieczory przy grillu na tarasie lub przemierzając okolice na rowerze. Jednak może zdarzyć się, że wycieczka rowerowa zakończy się w deszczu i zamiast żmudnego czyszczenia szmatką możemy wykorzystać moce myjki ciśnieniowej. To urządzenie rozprawi się szybko z różnego rodzajami plamami i zanieczyszczeniami. Z pomocą myjki ciśnieniowej łatwiej ci będzie także usunąć zalegający mech, zacieki i brud ze ścian budynku czy kostki brukowej. Na co dzień sprawdzi się do mycia grilla, narzędzi ogrodowych albo basenu.

Obecnie w niższej cenie w sklepie Biedronka Home można kupić dwie myjki ciśnieniowe marki Blaupunkt. Są one w promocji do 30 lipca. Ponadto w sklepie internetowym Lidl można nabyć myjkę ciśnieniową marki Parkside Performance, która wyróżnia się najwyższymi parametrami spośród opisywanych. Aby jednak wybrać najlepszy model urządzenia dla swoich potrzeb i ułatwić przegląd techniczny wybraliśmy jednakowe parametry dla wszystkich modeli w specyfikacjach. Zapraszamy do porównania.

Myjka ciśnieniowa Blaupunkt PW4010

Myjka cisnieniowa Blaupunkt PW4010

Myjka ciśnieniowa Blaupunkt PW4010 wyposażona jest w wydajną pompę aluminiową. Urządzenie ma moc 1600 W i wytwarza ciśnienie 135 bar. Dobrze więc sprawdzi się podczas usuwania kurzu i zabrudzeń z tarasu, mebli ogrodowych czy karoserii samochodu. Wydajność tłoczenia wody wynosi 330 l/h. Oznacza to, że myjka powinna sobie dość dobrze poradzić z dużymi powierzchniami podczas czyszczenia na przykład kostki brukowej.

System Auto Stop zabezpiecza myjkę Blaupunkt PW4010 na wypadek przegrzania silnika lub w sytuacji braku wody. Urządzeniem można łatwo manewrować. Posiada duże koła i uchwyt, umożliwiające łatwe jej przestawienie. Dodatkowo pięciometrowy wąż zwiększa komfort pracy. Do usunięcia bardziej uciążliwych zabrudzeń można użyć środka czyszczącego, który należy wlać do zbiornika o pojemności 0,5 l. W zestawie: lanca, przewód ciśnieniowy 5 m, zbiornik na detergent 0,5 l, zestaw podłączeniowy, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: System Auto Stop, Regulowana dysza pistoletu natryskowego, Termiczna ochrona silnika
 • Ciśnienie robocze: 90 bar, maksymalne 135 bar
 • Długość węża wysokociśnieniowego: 5 m
 • Natężenie przepływu: 330 l/h
 • Zbiornik na detergent 0,5 l
 • Wymiary: 29 x 27 x 68 cm
 • Waga: 6,2 kg
 • Okres gwarancji: 2 lata

Cena: 349,00 zł Cena: 299,00 zł Przejdź do sklepu

Myjka ciśnieniowa Blaupunkt PW6010

Myjka cisnieniowa Blaupunkt PW6010

Myjka ciśnieniowa Blaupunkt PW6010 również wyposażona jest w pompę aluminiową. Urządzenie ma wyższą moc 2300 W i generuje ciśnienie maksymalne 180 bar. Te parametry sprawiają, że łatwiej i w krótszym czasie jesteśmy w stanie usunąć zabrudzenia z czyszczonych sprzętów czy powierzchni. Ilość tłoczonej wody to 390 l/h, a więc szybciej pozbędziemy się przyschniętych plam. Myjka ta dobrze poradzi sobie podczas czyszczenia dużych powierzchni, takich jak zabrudzenia na elewacji, mycie ogrodzenia czy usuwanie mchu z kostki.

Do zbiornika na detergent, który znajduje się w myjce, można dodać odpowiedni środek myjący, dzięki czemu zanieczyszczenia powinny być łatwiejsze do usunięcia. Nad bezpieczeństwem pracy czuwa System Auto Stop. Komfortową pracę urządzenia zwiększają koła, uchwyt i pięciometrowy wąż ciśnieniowy. W zestawie: lanca, przewód ciśnieniowy 5 m, szczotka do czyszczenia tarasu, szczotka obrotowa, szczotka poprzeczna, zbiornik na detergent 0,5 l oraz zestaw podłączeniowy.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: System Auto Stop, Regulowana dysza pistoletu natryskowego, Termiczna ochrona silnika
 • Ciśnienie robocze: 120 bar, maksymalne 180 bar
 • Długość węża wysokociśnieniowego: 5 m
 • Natężenie przepływu: 390 l/h
 • Zbiornik na detergent 0,5 l
 • Wymiary: 30 x 35 x 74 cm cm
 • Waga: 9,8 kg
 • Okres gwarancji: 2 lata

Cena: 599,00 zł Cena: 579,00 zł Przejdź do sklepu

Myjka wysokociśnieniowa PHDP 180 C2 Parkside Performance

Myjka wysokociśnieniowa PHDP 180 C2 Parkside Performance

Myjka wysokociśnieniowa PHDP 180 C2 posiada mocny silnik indukcyjny, który chłodzony jest wodą. Urządzenie ma moc 3000 W i pracuje z maksymalnym ciśnieniem wody 180 bar. Natężenie przepływu 600l/h sprawia, że zabrudzenia można usunąć łatwo i efektywnie. Dzięki temu dobrze sprawdzi się podczas pracy na dużej powierzchni. Warto zwrócić uwagę, że wypływająca pod ciśnieniem ciepła woda o temperaturze 40°C umożliwia szybsze rozpuszczenie uporczywych plam z tłuszczu i oleju. Możemy wzmocnić to działanie dodając detergent do pojemnika. To sprawia, że wzrasta komfort użytkowania myjki PHDP 180 C2.

Urządzenie uruchamia się po naciśnięciu przycisku na pistolecie, jego zwolnienie skutkuje wyłączeniem się myjki. Jest to System auto-start-stop. Dzięki niemu zużywamy dokładnie tyle wody i energii ile potrzeba. Ciekawe jest to, że model ten posiada możliwość zasysania wody na przykład z beczki, kiedy nie ma możliwości podłączenia do sieci. Długi 1o-metrowy wąż wysokociśnieniowy można przechowywać zwinięty na bębnie umocowanym na myjce. Podobnie przechowany inne dołączone akcesoria. W zestawie: dysza 3w1, dysza turbo, myjka tarasowa, środek czyszczący 0,5 l W5, wąż wysokociśnieniowy 10 m, czarny wąż anti-twist, dwie baterie alkaliczne oraz złącze wody.

Specyfikacja techniczna

 • Funkcje: System Auto Stop, Regulowana dysza pistoletu natryskowego, Termiczna ochrona silnika
 • Ciśnienie robocze: 150 bar, maksymalne 180 bar
 • Długość węża wysokociśnieniowego: 5 m
 • Natężenie przepływu: 600 l/h
 • Zbiornik na detergent 0,5 l
 • Wymiary: 34,5 x 30,5 x 67 cm
 • Waga: 20 kg
 • Okres gwarancji: 5 lat

Cena: 1499,00 zł Cena: 1299,00 zł Przejdź do sklepu

Poszukujesz najlepszego modelu myjki ciśnieniowej dla swoich potrzeb? Sprawdź nasz ranking, w którym są ujęte inne popularne modele Makita, STIHL, Karcher i inne

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!