niedziela, 14 lipca

Zastanawiasz się nad zakupem Monsieur Cuisine Connect, ale poprzednia okazja przeszła ci koło nosa? Właśnie dziś pojawia się nowa szansa, by kupić wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi aż o 500 zł taniej.

Wielu z nas szuka nowoczesnych rozwiązań jak sprytnie i bez dużego nakładu pracy przygotowywać smaczne dania dla całej rodziny. Jednym z takich rozwiązań jest Monsieur Cuisine Connect. To wielofunkcyjne urządzenie umożliwia gotowanie na parze, podsmażanie i ugniatanie. Dzięki temu szybciej przyrządzisz zarówno przekąski, dania główne jak i wyrobisz ciasto.

Tylko dziś, w czwartek 28 grudnia w sklepie internetowym Lidl, istnieje możliwość zakupu wielofunkcyjnego robota kuchennego z Wi-Fi Monsieur Cuisine Connect marki Silvercrest w cenie niższej aż o 500 zł. Taka gratka nie trafia się często, więc jeśli rozważasz zakup takiego urządzenia do domu, to warto się zastanowić nad tą niecodzienną propozycją. Dodam, że zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz wydać na dodatkowe akcesoria do Monsieur Cuisine, które zdecydowanie usprawnią twoją pracę w kuchni i pozwolą jeszcze bardziej rozwinąć kulinarne skrzydła.

Wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi Monsieur Cuisine Connect Silvercrest

Monsieur Cuisine Connect marki Silvercrest wyposażony został w czytelny 7-calowy kolorowy wyświetlacz. Umożliwia on regulację czasu do 99 minut, temperatury w zakresie od 37° do 130°C oraz ilości obrotów mieszania na dziesięciostopniowej skali. Ponadto istnieje możliwość użycia trybu turbo. Można także posłużyć się wbudowaną książką kucharską i wybrać jeden z 500 proponowanych przepisów, gdzie w łatwy sposób otrzymujemy szczegółowe informacje jak przygotować konkretne danie. Warto wiedzieć, że urządzenie ma łączność Wi-Fi, dzięki czemu baza przepisów jest regularnie aktualizowana. Ponadto urządzenie oferuje możliwość wybrania jednego z trzech automatycznych programów, które pozwalają na ugniatanie, gotowanie na parze i podsmażanie.

Wielofunkcyjny robot kuchenny na wyposażeniu ma także 4,5 l misę, jednak jej pojemność użytkowa jest mniejsza. Zaleca się, by nie przekraczać dodawanych składników w ilości powyżej 3 l. Jest to związane z tym, że podczas gotowania zwiększa się ich objętość. Urządzenie dysponuje także wagą kuchenną, która odmierza dodawane składniki z dokładnością co 5 gram do 5 kg. To co jest także ważne, to fakt, że urządzenie objęte jest trzyletnią gwarancją.

W zestawie znajduje się: pojemnik blendera ze stali nierdzewnej, pokrywka z otworem do napełniania i miarką, nasadka do gotowania na parze z pokrywą i wkładem (płaska), wkład do gotowania, wkład z ostrzami, nasadka do mieszania oraz szpatułka (z wyjmowaną silikonową końcówką). Dodam, że wszystkie te akcesoria można myć w zmywarce, co znacznie ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Specyfikacja techniczna

  • pobór mocy: od 800 W (mieszanie) do maksymalnie 1100 W (gotowanie)
  • prędkość obrotowa: około 120 do 5200 obrotów/min.
  • długość przewodu zasilającego: około 110 cm
  • wykonanie: aluminium, stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, silikon

Cena: 1 899,00 zł Cena: 1 399,00 zł Przejdź do sklepu

Zastanawiasz się, gdzie szukać bezpłatnych przepisów do Monsieur Cuisine? Przeczytaj, a poznasz odpowiedź.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.