Monsieur Cuisine Connect – tylko dziś w super cenie w Lidlu

Zastanawiasz się nad zakupem Monsieur Cuisine Connect, ale poprzednia okazja przeszła ci koło nosa? Właśnie dziś pojawia się nowa szansa, by kupić wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi aż o 500 zł taniej.

Wielu z nas szuka nowoczesnych rozwiązań jak sprytnie i bez dużego nakładu pracy przygotowywać smaczne dania dla całej rodziny. Jednym z takich rozwiązań jest Monsieur Cuisine Connect. To wielofunkcyjne urządzenie umożliwia gotowanie na parze, podsmażanie i ugniatanie. Dzięki temu szybciej przyrządzisz zarówno przekąski, dania główne jak i wyrobisz ciasto.

Tylko dziś, w czwartek 28 grudnia w sklepie internetowym Lidl, istnieje możliwość zakupu wielofunkcyjnego robota kuchennego z Wi-Fi Monsieur Cuisine Connect marki Silvercrest w cenie niższej aż o 500 zł. Taka gratka nie trafia się często, więc jeśli rozważasz zakup takiego urządzenia do domu, to warto się zastanowić nad tą niecodzienną propozycją. Dodam, że zaoszczędzone w ten sposób pieniądze możesz wydać na dodatkowe akcesoria do Monsieur Cuisine, które zdecydowanie usprawnią twoją pracę w kuchni i pozwolą jeszcze bardziej rozwinąć kulinarne skrzydła.

Wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi Monsieur Cuisine Connect Silvercrest

Monsieur Cuisine Connect - tylko dziś w super cenie w Lidlu

Monsieur Cuisine Connect marki Silvercrest wyposażony został w czytelny 7-calowy kolorowy wyświetlacz. Umożliwia on regulację czasu do 99 minut, temperatury w zakresie od 37° do 130°C oraz ilości obrotów mieszania na dziesięciostopniowej skali. Ponadto istnieje możliwość użycia trybu turbo. Można także posłużyć się wbudowaną książką kucharską i wybrać jeden z 500 proponowanych przepisów, gdzie w łatwy sposób otrzymujemy szczegółowe informacje jak przygotować konkretne danie. Warto wiedzieć, że urządzenie ma łączność Wi-Fi, dzięki czemu baza przepisów jest regularnie aktualizowana. Ponadto urządzenie oferuje możliwość wybrania jednego z trzech automatycznych programów, które pozwalają na ugniatanie, gotowanie na parze i podsmażanie.

Wielofunkcyjny robot kuchenny na wyposażeniu ma także 4,5 l misę, jednak jej pojemność użytkowa jest mniejsza. Zaleca się, by nie przekraczać dodawanych składników w ilości powyżej 3 l. Jest to związane z tym, że podczas gotowania zwiększa się ich objętość. Urządzenie dysponuje także wagą kuchenną, która odmierza dodawane składniki z dokładnością co 5 gram do 5 kg. To co jest także ważne, to fakt, że urządzenie objęte jest trzyletnią gwarancją.

Wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi Monsieur Cuisine Connect

W zestawie znajduje się: pojemnik blendera ze stali nierdzewnej, pokrywka z otworem do napełniania i miarką, nasadka do gotowania na parze z pokrywą i wkładem (płaska), wkład do gotowania, wkład z ostrzami, nasadka do mieszania oraz szpatułka (z wyjmowaną silikonową końcówką). Dodam, że wszystkie te akcesoria można myć w zmywarce, co znacznie ułatwia utrzymanie ich w czystości.

Specyfikacja techniczna

  • pobór mocy: od 800 W (mieszanie) do maksymalnie 1100 W (gotowanie)
  • prędkość obrotowa: około 120 do 5200 obrotów/min.
  • długość przewodu zasilającego: około 110 cm
  • wykonanie: aluminium, stal nierdzewna, tworzywo sztuczne, silikon

Cena: 1 899,00 zł Cena: 1 399,00 zł Przejdź do sklepu

Zastanawiasz się, gdzie szukać bezpłatnych przepisów do Monsieur Cuisine? Przeczytaj, a poznasz odpowiedź.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji. W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów.