Szukasz trwałego młynka, który będzie służył przez długie lata? Właśnie taki model wyszukaliśmy w promocji.

Kawa parzona ze świeżo zmielonych ziaren charakteryzuje się niezwykłym aromatem i intensywnością. Już sam zapach unoszący się w powietrzu działa pobudzająco. Szukasz młynka, który zmieli kawę wprost do podstawionej kolby? Dzięki temu zaparzone espresso będzie miało niezapomniany smak. Możesz także zmielić większą porcję ziaren i przechować na kolejne dni w zamkniętym pojemniku. Interesuje Cię takie urządzenie? Obecnie w promocyjnej cenie można kupić w sklepie RTV Euro AGD młynek do kawy Domo DO715K. Podając kod 50RAB423 możesz skorzystać z rabatu 50 zł.

Szukasz ekspresu do kawy, który będzie wyposażony w młynek? Sprawdź, jakie modele wybraliśmy.

Młynek do kawy Domo DO715K

Urządzenie Domo wyposażone jest w żarnowy młynek wykonany ze stali nierdzewnej. Istnieje możliwość regulowania stopnia zmielenia ziaren – pięć poziomów. Elektryczny młynek Domo ma duży pojemnik na ziarna, w którym zmieści się od razu cała paczka. Dzięki temu, być może, unikniemy ich rozsypania w półce. Kawę można zmielić bezpośrednio do kolby ekspresu lub do pojemnika, który zabezpieczony jest pokrywką, dzięki czemu zachowamy pełnię aromatu przez dłuższy czas.

Specyfikacja techniczna

  • Pojemność zbiornika na ziarna: 250 g
  • Pojemność zbiornika na mieloną kawę: 120 g
  • Waga: 3,4 kg
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 549,00 zł Cena: 499,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.