Philips rozdaje szczoteczki na 30 dni? Sprawdziliśmy warunki

Szeroka kampania reklamowa marki Philips, stanowi obietnicę 30 dniowego okresu próbnego na szczoteczki marki Philips. Przyglądamy się zasadom promocji z gwarantowaną satysfakcją.

Pełna nazwa promocji to: Testuj przez 30 dni. Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy. Producent zapewnia, że jego celem jest zapewnienie możliwości niezobowiązującego testowania szczoteczek marki Philips. Promocja będzie obowiązywała aż do 31 sierpnia 2023. Aby wziąć w niej udział należy kupić fabrycznie nową szczoteczkę w jednym ze sklepów partnerskich. Jeśli w ciągu 30 dni od daty zakupu (decyduje data stempla pocztowego) produkt nie przypadnie nam do gustu możemy odesłać produkt wraz z dowodem zakupu i formularzem obejmującym opisaną przyczyną zwrotu i dane nabywcy. Oczywiście szczoteczka musi być czysta, kompleta i bez uszkodzeń. Koszt wysyłki ponoszony jest przez nabywcę, a wypłata zwrotu środków jest dokonywana w ciągu kolejnych 30 dni. Organizatorem promocji jest Philips Polska, a koordynatorem firma Karlsbad.

Które szczoteczki i u jakich sprzedawców są objęte promocją

Najłatwiejszym sposobem na dotarcie do pełnej listy produktów i sklepów jest skorzystanie z porównywarki ceneo, która utworzyła na tą okazję specjalną zakładkę. Istnieje kilka fajnych scenariuszy wykorzystania promocji, w tym:

  • sprawdzenie czy najmłodsi członkowie rodziny są już gotowi na własną szczoteczkę elektryczną
  • zapoznanie się z technologią soniczną, dla użytkowników normalnych szczoteczek elektrycznych
  • weryfikacja możliwości topowych, inteligentnych modeli
  • weryfikacja działania szczoteczki sonicznej na zęby wrażliwe

Kto nie weźmie udziału w promocji?

Z promocji wyłączeni są nabywcy niepełnoletnie, nieposiadające zdolności do czynności prawnych i zamieszkałe poza terytorium Polski. Regulamin nie zawiera trudnych do spełnienia obostrzeń, a jedynym ryzykiem jest konieczność opłacenia zwrotu urządzenia. Ceny paczek krajowych o tych gabarytach zaczynają się od 14 zł w Poczcie Polskiej.