Szeroka kampania reklamowa marki Philips, stanowi obietnicę 30 dniowego okresu próbnego na szczoteczki marki Philips. Przyglądamy się zasadom promocji z gwarantowaną satysfakcją.

Pełna nazwa promocji to: Testuj przez 30 dni. Satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy. Producent zapewnia, że jego celem jest zapewnienie możliwości niezobowiązującego testowania szczoteczek marki Philips. Promocja będzie obowiązywała aż do 31 sierpnia 2023. Aby wziąć w niej udział należy kupić fabrycznie nową szczoteczkę w jednym ze sklepów partnerskich. Jeśli w ciągu 30 dni od daty zakupu (decyduje data stempla pocztowego) produkt nie przypadnie nam do gustu możemy odesłać produkt wraz z dowodem zakupu i formularzem obejmującym opisaną przyczyną zwrotu i dane nabywcy. Oczywiście szczoteczka musi być czysta, kompleta i bez uszkodzeń. Koszt wysyłki ponoszony jest przez nabywcę, a wypłata zwrotu środków jest dokonywana w ciągu kolejnych 30 dni. Organizatorem promocji jest Philips Polska, a koordynatorem firma Karlsbad.

Które szczoteczki i u jakich sprzedawców są objęte promocją

Najłatwiejszym sposobem na dotarcie do pełnej listy produktów i sklepów jest skorzystanie z porównywarki ceneo, która utworzyła na tą okazję specjalną zakładkę. Istnieje kilka fajnych scenariuszy wykorzystania promocji, w tym:

  • sprawdzenie czy najmłodsi członkowie rodziny są już gotowi na własną szczoteczkę elektryczną
  • zapoznanie się z technologią soniczną, dla użytkowników normalnych szczoteczek elektrycznych
  • weryfikacja możliwości topowych, inteligentnych modeli
  • weryfikacja działania szczoteczki sonicznej na zęby wrażliwe

Kto nie weźmie udziału w promocji?

Z promocji wyłączeni są nabywcy niepełnoletnie, nieposiadające zdolności do czynności prawnych i zamieszkałe poza terytorium Polski. Regulamin nie zawiera trudnych do spełnienia obostrzeń, a jedynym ryzykiem jest konieczność opłacenia zwrotu urządzenia. Ceny paczek krajowych o tych gabarytach zaczynają się od 14 zł w Poczcie Polskiej.Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.