poniedziałek, 17 czerwca

Tak, to dziś! Sieć sklepów wystartowała z największymi promocjami sezonu. W Media Expert znajdziesz rowery elektryczne w znacznie niższych cenach, jednak ich dostępność jest ograniczona. Sprawdź, które opłaca się kupić!

Sezon letni to nie jedyny czas, w którym powinniśmy postawić na rowery elektryczne. Większość dostępnych modeli na rynku umożliwia poruszanie się nawet w dość trudnych warunkach atmosferycznych. Wystarczy, aby pamiętać o bezpieczne, przystosowaniu wyposażenia i odpowiednim warunkom przechowywania. Trwająca jesień to również niezła okazja na upolowanie największych promocji, a to dzięki trwającej akcji Black Friday. Chcesz kupić elektryka? Oto co ma do zaoferowania Media Expert.

Media Expert szaleje – złap okazję na rowery elektryczne

Komfortowe i błyskawiczne poruszanie się po centrum może brzmieć niemal jak oksymoron, jednak jest to możliwe dzięki nowoczesnym sprzętom. Rowery elektryczne mają dość bogatą historię, którą przybliżyłam w krótkiej formie w publikacji: Chińskie rowery elektryczne – ukryty potencjał czy tandeta? Na ten moment, znaczenie elektryków jest dość spore, co zauważają również sami producenci. Czy to dobro luksusowe? I tak, i nie. W sklepach takich jak m.in. Media Expert znajdziesz zarówno budżetowe, jak i dość profesjonalne modele. Ograniczony budżet nie powinien jednak stanowić aż tak dużego problemu, gdy trafiamy na promocje z okazji… Black Friday! Tak, tę kategorię również objęto rabatami. Jako że akcja jest ograniczona w czasie, a modele są dostępne w dość ograniczonej liczbie sztuk, sprawdziłam, które modele warto kupić, aby rzeczywiste okazje nie przeszły Ci obok nosa.

Fot. Barel

Rowery elektryczne, które kupisz w promocji – przegląd ofert

INDIANA E-Moena 6 D17 

Rowery elektryczne nie są dedykowane tylko dla osób z zasobnym portfelem. Chcesz sprawić sobie budżetowego elektryka? Postaw na E-Moena 6!

Parametry techniczne

 • Maksymalny zasięg: 45 km
 • Akumulator: 7,8 Ah
 • Przerzutki: 6 biegów
 • Rozmiar kół: 26 cali
 • Rama: 17 cali, stalowa

Cena na Black Friday: 3199,99 zł2949 zł

INDIANA Pulse M22

Marka ma w swojej ofercie rowery elektryczne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Posiadasz większy budżet? Oto Pulse M22.

Parametry techniczne

 • Maksymalny zasięg: 80 km
 • Akumulator: 14 Ah
 • Przerzutki: 7 biegów
 • Rozmiar kół: 28 cali
 • Rama: 22 cale, aluminiowa – hydroformowana

Cena na Black Friday: 4999,99 zł4649 zł

ESPERIA Rubino M20 28

Pora na model, który wyposażono w centralnie montowany silnik (co z pewnością będzie istotne dla bardziej doświadczonych rowerzystów). Czy rowery elektryczne od ESPERIA mają do zaoferowania komfort i bezpieczeństwo? Zdecydowanie!

Parametry techniczne

 • Maksymalny zasięg: 70-80 km
 • Akumulator: 13 Ah
 • Przerzutki: 7 biegów
 • Rozmiar kół: 28 cali
 • Rama: 22 cale, aluminiowa

Cena na Black Friday: 5999 zł5459 zł

TORPADO Ocean M21

Tarczowe hamulce hydrauliczne, centralnie montowany silnik i… podzespoły od zaufanych marek. Sprawdź, co ma do zaoferowania model Ocean M21.

Parametry techniczne

 • Maksymalny zasięg: 80 km
 • Akumulator: 14 Ah
 • Przerzutki: 9 biegów
 • Rozmiar kół: 28 cali
 • Rama: 21 cale, aluminiowa

Cena na Black Friday: 7499,99 zł7149 zł

FISCHER Montis 5.0I U20 

Dobrymi osiągami mogą pochwalić się również rowery elektryczne od FISCHER. Wśród nich, znajdziemy m.in. model MTB, na którym pokonasz nawet bardziej wymagające tereny.

Parametry techniczne

 • Maksymalny zasięg: 120 km
 • Akumulator: 14 Ah
 • Przerzutki: 10 biegów
 • Rozmiar kół: 29 cali
 • Rama: 20 cali, aluminiowa

Cena na Black Friday: 11029,99 zł8999 zł

Wszystkie rowery elektryczne w Media Expert, a w tym modele objęte promocją z okazji Black Friday znajdziesz pod tym linkiem. Pamiętaj, że na bezpieczeństwo, komfort i przyjemność z pokonywania kilometrów na elektryku mają wpływ również dodatkowe akcesoria. Co ważne, ich stosowanie nie jest związane z fanaberiami, a nierzadko może uratować życie. Zwłaszcza, gdy mowa o oświetleniu, czy gadżetach informujących o wypadku.

Jeśli kochasz podróżować, jednak mimo wszystko przejażdżki rowerowe zamierzasz odłożyć na cieplejsze dni, może zainteresować Cię również: Black Friday: promocje na bilety lotnicze! RyanAir, Wizz Air, LOT.

Materiał zawiera linki partnerskie.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.