czwartek, 20 czerwca

Postanowiłam sprawdzić, co dziś można kupić w ramach Black Weeks w Biedronka Home. Interesowały mnie sprzęty AGD do domu, które można kupić co najmniej o -40% taniej.

24 listopada czyli Czarny Piątek, zwany jest także popularnie Black Friday. To czas kiedy w wyprzedażowej cenie można kupić elektronikę, odzież, doposażyć dom w tekstylia lub warsztat w nowe elektronarzędzia. Mnie jednak interesują urządzenia AGD jakie można kupić na Black Weeks w Biedronka Home.

Black Weeks w Biedronka Home

Jak wyprzedaż to niech będzie z przytupem. Na Black Weeks w Biedronka Home znalazła się mnogość sprzętów, które można kupić w mniejszej lub większej promocji. Zwróciłam uwagę na te urządzenia małego AGD, których posiadaczem można stać się wydając jak najmniejszą kwotę. Warto wiedzieć, że wydając na zakupy co najmniej 149 zł można liczyć na bezpłatną dostawę towaru. Ponadto wszyscy konsumenci mogą zwrócić zamówiony produkt bez podawania przyczyny w ciągu 30 dni, natomiast zalogowani użytkownicy mają ten czas wydłużony do 60 dni.

Blender ręczny Solac Pro Chef

Blender ręczny Solac Pro Chef ma moc 1000 W. Wyposażony jest w ostrza wykonane ze stali nierdzewnej. Regulację prędkości ustawia się wybierając jeden z dwóch przycisków. Włączając drugi z nich blender pracuje w trybie turbo. W zestawie znajdują się: końcówka miksująca, ubijaczka, szatkownica oraz kubek o pojemności 700 ml z wyrysowaną skalą. Akcesoria te można myć w zmywarce. Cenną informacją jest ta, że mikser i akcesoria nie zawierają szkodliwego BPA.

Oszczędzasz: -50% Cena: 299,00 zł Cena: 149,00 zł Przejdź do sklepu

Frytkownica beztłuszczowa Black Rose BH/9446

Frytkownicę beztłuszczową Black Rose BH/9446 o mocy 1300 W obsługuje się wybierając ustawienia na cyfrowym wyświetlaczu LED. Można regulować temperaturę od 80°C do 200°C oraz czas do 60 minut. Na panelu sterującym istnieje możliwość wybrania automatycznego programu, co ułatwia obsługę. Komfort zwiększa również okienko, które umieszczone jest w drzwiczkach. Można przez nie obserwować stopień przygotowania potrawy. Tacka i koszyk pokryte są powłoką nieprzywierającą i można je myć w zmywarce.

Oszczędzasz: -42% Cena: 699,00 zł Cena: 399,00 zł Przejdź do sklepu

Przeczytaj koniecznie: Black Friday – na wyprzedaży frytkownica beztłuszczowa z okienkiem. Jaką wybrać?

Grill elektryczny XL Adler AD 3051

Stołowy grill elektryczny XL Adler AD 3051 ma płytę o powierzchni 29 x 24 cm. Może w pełni się rozłożyć, dzięki czemu jego powierzchnia zwiększa się do 1392 cm2. Daje to możliwość przygotowania porcji jedzenia dla kilku osób. Płyty pokryte są powłoką teflonową, dzięki czemu potrawa nie przywiera, a utrzymanie jej w czystości jest łatwe. Grill osiąga temperaturę 180°C.

Oszczędzasz: -40% Cena: 299,00 zł Cena: 179,00 zł Przejdź do sklepu

Generator pary Taurus Sliding Spacex

Generator pary Taurus Sliding Spacex ma moc 3000 W i wytwarza ciśnienie 7 barów. Na ceramiczną stopę dostarczany jest strumień pary o wydajności 130 g/min, ale można go elektronicznie zwiększyć do maksymalnie 400 g/min. Dzięki temu nawet najbardziej oporne zagniecenia staną się wspomnieniem. Woda znajduje się w wyjmowanym zbiorniku o pojemności 1,3 l. Generatora można używać zarówno w pionie jak i w poziomie, wybierając tryb pracy Eco lub Max.

Oszczędzasz: -40% Cena: 599,00 zł Cena: 359,00 zł Przejdź do sklepu

Pionowy odkurzacz bezprzewodowy Black Rose BH/9154 Berlingerhause

Akumulatorowy odkurzacz pionowy Black Rose ma duży zbiornik na kurz, o pojemności 2,2 l, który można higienicznie opróżnić. Zasilany jest baterią o pojemności 2200 mAh, co daje szansę na odkurzenie mieszkania przez 30 minut wybierając tryb niskiej mocy lub przez 15 minut na wysokiej. Urządzenie można przechowywać w stacji montowanej do ściany w pozycji pionowej. W zestawie: korpus z silnikiem, pojemnik na kurz, rura metalowa, szczotka z wałkiem obrotowym, ssawka szczelinówka, rurka szczelinowa 2w1, okrągła szczotka oraz ładowarka z uchwytem do zawieszania.

Oszczędzasz: -40% Cena: 799,00 zł Cena: 479,00 zł Przejdź do sklepu

Bezprzewodowa prostownica do włosów Taurus

Bezprzewodowa prostownica do włosów Taurus o mocy 55 W jest wygodna w obsłudze, bo zasilana jest z akumulatora (2500 mAh 3,7 V). Dzięki temu nie przeszkadza plączący się kabel, a bateria w pełni naładowana daje energię do pracy przez 35 minut. Prostownica wyposażona jest w dwie ceramiczne płytki. Temperaturę ich można regulować wybierając 150°C lub 180°C.

Oszczędzasz: -50% Cena: 199,00 zł Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź także, jakie elektronarzędzia kupisz na Black Week w Lidlu.

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.