Czy wiesz, że marka należąca do znanej, polskiej spółki LPP oferuje od dłuższego czasu również produkty dla domu? Reserved Home przyłącza się do promocji związanych z Black Friday – sprawdź, jak skorzystać z rabatów wynoszących nawet -40%.

Reserved Home, czyli kolejna polska marka, którą warto śledzić

Polska spółka LPP ma w swoim portfolio marki takie jak m.in. Reserved czy MOHITO, a dzięki zadowalającej ekspansji i rozwojowi, popularność rośnie również za granicami naszego kraju. Na ten moment, działa na 3 kontynentach. W drugiej połowie 2021 roku, rozpoczęto prace nad nowym projektem, a mowa tu o artykułach dla domu – niejako, submarce – Reserved Home. Jak zaznacza LPP, pierwsze projekty powstały już kilka miesięcy później, a wraz z początkiem 2023 roku, mieliśmy szansę zobaczyć premierową kolekcję. Co ciekawe, wraz z dwoma współpracami z marką Lubiana i Krosno.

Wspólne projekty z renomowanymi polskimi producentami to jednocześnie okazja do upowszechniania krajowego rzemiosła oraz do promowania polskiej kultury za granicą, gdzie docieramy z ofertą Home za pośrednictwem sklepów internetowych marki Reserved – Joanna Karbowy, product manager

Na ten moment, zakupów możemy dokonywać poprzez stronę internetową oraz aplikację, jednak niewykluczone, że w dłuższej perspektywie czasu, pojawią się również stacjonarki. Gdy mowa o asortymencie, do wyboru do koloru – aktualnie dostępnych jest 5 kategorii produktowych, a mowa tu o zakładce święta (dostępna przez określony czas), salon i sypialnia, kuchnia i jadalnia, łazienka i przestrzeń dziecka.

Black Friday w Reserved Home – promocje

Tak, jak i w przypadku marek odzieżowych LPP, Black Friday trwa w najlepsze również w Reserved Home! Już teraz, możemy skorzystać z rabatów wynoszących nawet -40% na wybrane produkty. Akcją objęto ponad 400 produktów. Warunkiem jest dokonanie zakupów na kwotę co najmniej 120 zł, następnie wystarczy wpisać kod uprawniający do promocji: BLACK23

Reserved Home, Black Friday
Fot. LPP

Na przecenie znajdziemy m.in. pościele, narzuty, zasłony, ale również produkty obejmujące zastawę stołową, ozdoby i artykuły dla psów. Darmowa dostawa obowiązuje od zamówień na kwotę 200 zł, jednak wysyłka do sklepów jest bezpłatna. Przysługuje nam 30 dni na zwrot produktów (nie dokonamy go jednak w stacjonarnych sklepach).

Szukasz tekstyliów do domu? Reserved Home to nie jedyny sklep, w którym ustrzelisz niezłe okazje. Może zainteresować Cię również trwająca promocja w Homla lub Zara Home.