niedziela, 14 lipca

Czy wiesz, że marka należąca do znanej, polskiej spółki LPP oferuje od dłuższego czasu również produkty dla domu? Reserved Home przyłącza się do promocji związanych z Black Friday – sprawdź, jak skorzystać z rabatów wynoszących nawet -40%.

Reserved Home, czyli kolejna polska marka, którą warto śledzić

Polska spółka LPP ma w swoim portfolio marki takie jak m.in. Reserved czy MOHITO, a dzięki zadowalającej ekspansji i rozwojowi, popularność rośnie również za granicami naszego kraju. Na ten moment, działa na 3 kontynentach. W drugiej połowie 2021 roku, rozpoczęto prace nad nowym projektem, a mowa tu o artykułach dla domu – niejako, submarce – Reserved Home. Jak zaznacza LPP, pierwsze projekty powstały już kilka miesięcy później, a wraz z początkiem 2023 roku, mieliśmy szansę zobaczyć premierową kolekcję. Co ciekawe, wraz z dwoma współpracami z marką Lubiana i Krosno.

Wspólne projekty z renomowanymi polskimi producentami to jednocześnie okazja do upowszechniania krajowego rzemiosła oraz do promowania polskiej kultury za granicą, gdzie docieramy z ofertą Home za pośrednictwem sklepów internetowych marki Reserved – Joanna Karbowy, product manager

Na ten moment, zakupów możemy dokonywać poprzez stronę internetową oraz aplikację, jednak niewykluczone, że w dłuższej perspektywie czasu, pojawią się również stacjonarki. Gdy mowa o asortymencie, do wyboru do koloru – aktualnie dostępnych jest 5 kategorii produktowych, a mowa tu o zakładce święta (dostępna przez określony czas), salon i sypialnia, kuchnia i jadalnia, łazienka i przestrzeń dziecka.

Black Friday w Reserved Home – promocje

Tak, jak i w przypadku marek odzieżowych LPP, Black Friday trwa w najlepsze również w Reserved Home! Już teraz, możemy skorzystać z rabatów wynoszących nawet -40% na wybrane produkty. Akcją objęto ponad 400 produktów. Warunkiem jest dokonanie zakupów na kwotę co najmniej 120 zł, następnie wystarczy wpisać kod uprawniający do promocji: BLACK23

Fot. LPP

Na przecenie znajdziemy m.in. pościele, narzuty, zasłony, ale również produkty obejmujące zastawę stołową, ozdoby i artykuły dla psów. Darmowa dostawa obowiązuje od zamówień na kwotę 200 zł, jednak wysyłka do sklepów jest bezpłatna. Przysługuje nam 30 dni na zwrot produktów (nie dokonamy go jednak w stacjonarnych sklepach).

Szukasz tekstyliów do domu? Reserved Home to nie jedyny sklep, w którym ustrzelisz niezłe okazje. Może zainteresować Cię również trwająca promocja w Homla lub Zara Home.

Moja obecność w redakcji Think-About oraz 3D-Info wiąże się z wieloma aktywnościami w zakresie działań komercyjnych. Na co dzień uczestniczę w procesach sprzedażowych, bliscy są mi również nasi partnerzy. Marketing jest moją pasją od wielu lat, co bezpośrednio wiąże się również z pozyskaniem wyższego wykształcenia w tymże kierunku. Realizacja tak obszernych działań pozwala niemal codziennie szukać nowych wyzwań. Z przyjemnością pobudzam do pracy szare komórki, gdy pora na dozę kreatywności oraz wykazanie się znajomością realnych oczekiwań marek, które zamierzają współtworzyć specjalne projekty u boku redakcji. Znalezienie wspólnego celu oraz wypracowanie dedykowanych rozwiązań bywa niezwykle satysfakcjonujące. Rola Sales Managera nie jest więc skupiona tylko na zagadnieniach z zakresu e-commerce ale również kontaktach z ludźmi. Otwarcie na potrzeby drugiej strony jest kluczowe, aby realizacja była zarówno atrakcyjna, jak i wartościowa. Wspólnie z redaktorami redakcji mogę poszerzać swoją wiedzę również w zakresie technologii, nowoczesnych rozwiązań, a nawet AGD.   Moja przygoda w T-A oraz 3D-Info trwa stosunkowo krótko, jednak sama podróż w to miejsce rozpoczęła się blisko 8 lat temu. Wówczas pasją stała się komunikacja, social media, reklama oraz e-commerce. Dotychczas zajmowałam się komercjalizacją treści, prowadzeniem kampanii z wykorzystaniem mediów społecznościowych, fotografią, a także m.in. drobnymi działaniami z zakresu Google Ads i cross-marketingu. Dzięki zdobywaniu doświadczenia w wielu sektorach, jest mi łatwiej zrozumieć potrzeby partnerów.   Na co dzień w dalszym ciągu rozwijam swoje kompetencje w wyżej wymienionych kategoriach, choć największą frajdę przynosi mi fotografia oraz grafika. Niezwykle bliska jest mi również muzyka, co niejako wiąże się z moim artystycznym usposobieniem. Nie jest mi obca troska o dobrostan zwierząt, walka o ich prawa i należyte traktowanie. Dążę do wyznaczonych sobie celów i nie cofam się, gdy na horyzoncie pojawiają się niedogodności losu.