Marka Hykker – co o niej wiadomo? Sprawdziłam opinie

Sprzęt elektroniczny, który produkowany jest we współpracy z wrocławską firmą mPTech znajdziemy w sklepach Biedronka pod marką Hykker. Produkty te wyróżnia niska cena. Stąd zdaje się pojawiać pytanie, czy warto inwestować w te sprzęty?

mPTech Sp. z o.o. to firma działająca na polskim rynku od 2007 r. Zajmuje się tworzeniem elektroniki użytkowej oraz nowoczesnych telefonów. mPTech oferuje urządzenia pod marką myPhone czy Hammer, ale również wprowadza na rynek nowe produkty. Przykładem są elektroniczne sprzęty marki Hykker jakie można kupić w sieci sklepów Biedronka.

Wrocławska firma mPTech odpowiada za produkowane sprzęty, które sygnowane są marką Hykker. Już w trakcie produkcji odbywa się kontrola jakości i funkcjonalności urządzeń. Jednak ostatecznym etapem weryfikacji jest sprawdzenie końcowego produktu przez jedną z dwóch certyfikowanych firm, DEKRA lub TÜV Rheinland.

Proces kontroli TÜV ma za zadanie dokonać wnikliwej obserwacji poszczególnych elementów produktu, ocenić bezpieczeństwo użytkowania oraz jego jakość. Firma DEKRA również opiniuje wytrzymałość i funkcjonalność danego sprzętu. Ponadto sprawdza łatwość obsługi urządzenia oraz czy zawarte informacje w instrukcji obsługi są dokładne. Ostatecznie każda z firm wystawia opinię o badanym produkcie.

Towary marki Hykker

Przeglądając stronę internetową sklepu Hykker, od razu zwraca się uwagę na to, że asortyment jest szeroki. Można tam znaleźć wiele elektronicznych urządzeń. Wśród nich są sprzęty tworzące Smart Home, na przykład roboty sprzątające lub inteligentne żarówki. Dodam od razu, że smart urządzeniami można zarządzać poprzez aplikację Hykker Smart Home. Ponadto można wybierać w bogatej ofercie sprzętów RTV, komputerowych lub samochodowych. Dostępnych jest również kilka modeli telefonów oraz szeroka gama produktów zwanych akcesoriami. Wśród nich znaleźć można Smartwatche, Power Banki czy inteligentne opaski sportowe.

Produkty Hykker w Biedronce

Pianino elektroniczne silikonowe Hykker

Każdy, kto regularnie chodzi na zakupy do Biedronki, wie że co jakiś czas pojawia się na sklepowych półkach sprzęt elektroniczny marki Hykker. Aktualnie, w sklepie Biedronka Home, można kupić kilka produktów tej marki. Postanowiłam sprawdzić jakie są opinie użytkowników o tych, dostępnych w sprzedaży, sprzętach. Bezbateryjny dzwonek bezprzewodowy marki Hykker – jak czytam – działa głośno i bezproblemowo. Laminator Hykker 220034-LA na gorąco zebrał wiele dobrych opinii użytkowników. Zachwalany jest jako bardzo dobry sprzęt na własne potrzeby za niewielkie pieniądze.

Ciekawym produktem, jaki zwrócił moją uwagę, jest elektryczne silikonowe pianino zwijane marki Hykker. Wśród wystawionych opinii przeważają te, które oceniają ten muzyczny produkt zarówno jako zabawkę jak i jako sprzęt do nauki muzyki dla początkujących uczniów. Okrągły smartwatch Hykker z ośmioma trybami oceniony został jako bardzo dobry produkt za niewielkie pieniądze. Natomiast zestaw do karaoke Hykker 200408-KM-BS 3 W z mikrofonem został oceniony jako fajna zabawka z przyzwoitym dźwiękiem.

Klawiatura mechaniczna X Range Hykker

Przejrzałam również opinie recenzentów, którzy mieli okazję testować sprzęty marki Hykker. Opiniujący klawiaturę mechaniczną TKL X Range był pozytywnie zaskoczony. Klawiatura okazała się być w pełni funkcjonalna, zapewniając zarówno pełen komfort podczas pracy jaki i doskonale sprawdzając się w czasie rozgrywek. Ponadto miała ukryte funkcje, które dodatkowo przemawiały na jej korzyść.

Recenzenci chętnie również sięgają po inne sprzęty Hykker, na przykład radio kuchenne czy domową kamerę IP Wi-Fi. Przeważają opinie pochlebne, choć podkreślona została niewysoka cena produktów. Można więc spodziewać się działającego sprzętu z gwarancją producenta, ale nie powinniśmy mieć wyszukanych oczekiwań co do jego jakości. Trafiają się również wpadki, co udowodnili koledzy z naszej bratniej redakcji 3d-info na nagraniu poniżej.

Podsumowanie

Produkty Hykker cechuje dobry stosunek ceny do jakości. Oznacza to, że decydując się na zakup sprzętu elektronicznego za niewielkie pieniądze, wybaczymy mu drobne niedociągnięcia. Marka zabiega o to, by urządzenia elektroniczne i akcesoria spełniały swoją funkcję i były praktyczne. Dodatkowo estetyczny wygląd zwiększa atrakcyjność sprzętów marki Hykker.

Przeczytaj również Marka Midea – co oferuje i czy warto sięgnąć po jej produkty.