Magic Wand to różdżka dla zwolenników magii i czarów. Wbrew pozorom nie można za jej pomocą schudnąć, stworzyć małego pieska, ani nawet otworzyć puszki z piwem. Wydaje się nieużyteczna? Mimo wszystko, okazuje się być całkiem ciekawa.

Magic Wand

Pierwszą magiczną funkcją jest umiejętność uczenia się. Nie jest to optymistyczna wiadomość dla studentów przed sesją, oni dalej muszą zakuwać noce, różdżka ma umiejętność uczenia tylko i wyłącznie samej siebie.

Magic Wand

Wystarczy zbliżyć Magic Wand do przedniego panelu pilota, nacisnąć odpowiedni guzik (np pogłośnienie), a później wykonanie charakterystycznego ruchu różdżką aby dany gest był zapamiętany. Od tego czasu, podobny ruch w kierunku telewizora czy innego urządzenia obsługiwanego podczerwienią, wykona to samo zadanie co, naciśnięty wcześniej, guzik na pilocie. Teraz każdy fan magii może  ruszyć różdżka w lewo i prawo, bądź przekręcić ją by zmienić kanał w telewizorze.

Magic Wand

Magic Wand może zapamiętać do 13 różnych funkcji. Współpracuje z większością urządzeń, takich jak telewizory, DVD, odtwarzacze muzyki i tym podobne. Młodego adepta magii, od własnej, magicznej różdżki, dzieli zaledwie 79,99$.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *