środa, 19 czerwca

Chociaż pogoda jeszcze do tego nie zachęca, to majówkowe wyprawy czekają tuż za rogiem! A jak majówkowy weekend, to i odpowiednia lodówka turystyczna! Niezależnie od tego, czy planujesz piknik z przyjaciółmi, wypad za miasto z rodziną czy zwyczajnie masz ochotę wzbogacić swój domowy arsenał o przenośny minibarek, propozycja marki GÖTZE & JENSEN dostępna w Media Expert będzie odpowiedzią na twoje poszukiwania!

W ofercie sieci Media Expert pojawiła się właśnie propozycja, która, choć z założenia ma skutecznie chłodzić, rozgrzeje wyobraźnię niejednego spragnionego oderwania się od uciążliwego osiedlowego zgiełku mieszczucha. Zastanawiasz się, w jaki sposób zwykła lodówka turystyczna może prowadzić do podejmowania zmieniających codzienne życie działań? Przyglądając się z nami nowemu urządzeniu od GÖTZE & JENSEN masz okazję, by to zrozumieć.

Lodówka turystyczna na każdą pogodę

Choć dopiero co pożegnaliśmy Wielkanoc i sałatkę jarzynową, niektórzy z nas mogą już planować kolejny dłuższy weekend. Majówka może i pogody już od lat do niczego nie zobowiązuje, ale wolne dni nadal są w kalendarzach wyraźnie zaznaczane. Nic poza tym nie stoi na przeszkodzie, by ten czas, nawet jeśli w nieco innej niż ta wymarzona aurze, spędzić w jak najlepszym nastroju, a więc w miłym towarzystwie i z pełnym żołądkiem, poza miastem.

Bo czego by nie mówić, pogoda czy nie, jeść trzeba. Wybierając się więc w drogę i poszukując ciekawych przygód, warto mieć ze sobą nawet niewielkie zapasy pożywienia. Jak je przechowywać, by w trakcie wojaży nie straciły nic ze swoich właściwości? W tym pomoże nam właśnie lodówka turystyczna.

Lodówka turystyczna od GÖTZE & JENSEN w Media Expert

Debiutująca w sprzedaży sieci Media Expert lodówka turystyczna od GÖTZE & JENSEN PF600 może pochwalić się nie tylko sprawnym chłodzeniem. Producent zwraca naszą uwagę na doskonałą izolację termiczną, która pozwoli na utrzymanie we wnętrzu o pojemności 20 litrów odpowiedniej dla przechowywanych w nim produktów temperatury. Dzięki możliwościom mrożącym do -20˚C nawet największe upały nie będą miały szansy zepsuć nam długo wyczekiwanych urlopowych planów.

O czym warto na pewno wspomnieć to fakt, że mini lodówkę PF600 wyposażono w technologię podwójnego zasilania, dzięki czemu nie musimy się martwić, że urządzenie nagle przestanie wypełniać swoje podstawowe zadanie. W domu podłączymy ją do gniazdka sieciowego za pomocą dołączonego do zestawu przewodu, a w trakcie podróży bez problemu zasilimy ją mocą wprost z samochodowego gniazda zapalniczki. Także jej przenoszenie nie powinno stanowić dla nikogo kłopotu, a to dzięki zamontowanym w obudowie ergonomicznym uchwytom.

Dostępny w sprzedaży Media Expert model lodówki turystycznej GÖTZE & JENSEN PF600 wyposażono w dwa tryby pracy. Pierwszy z nich, ECO, ma zapewniać oszczędność energii, a jego rolę najbardziej docenimy w trakcie dłuższego postoju. Druga opcja to tryb MAX, pozwalający na zmianę temperatury wewnątrz urządzenia w bardzo krótkim czasie. Aktualnie aktywny tryb i temperaturę docelową sprawdzimy na intuicyjnym wyświetlaczu LED, pełniącym również rolę panelu sterowania.

Aktualną ofertę na lodówkę turystyczną GÖTZE & JENSEN PF600 sprawdzisz teraz na stronie sklepu

Czy warto zdecydować się na zakup turystycznej lodówki GÖTZE & JENSEN w sieci Media Expert? Patrząc na to, iż jest ona całkowitą nowością, a poza atrakcyjną ceną jest możliwość skorzystania jeszcze z ciekawych oferowanych przez sieć promocji, raczej nie mamy się nad czym zastanawiać. Wkrótce cena urządzenia może wzrosnąć, a okazja na odroczenie spłaty dzięki dostępnym obecnie planom ratalnym może za jakiś czas wygasnąć.

Jeśli interesują cię inne urządzenia, których użyteczność nie ogranicza się jedynie do gospodarstwa domowego, a ich obecność może sprawi, że okres (nie tylko) majowego wypoczynku będzie jeszcze przyjemniejszy, możesz zapoznać się z grillowymi propozycjami różnych producentów. Ich możliwości na początku tego roku ocenił w swoim artykule Piotr.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne do sklepów naszych partnerów, co może pomóc nam w dalszym rozwijaniu serwisu, jednak ich obecność nie ma żadnego wpływu na wartość merytoryczną niniejszego tekstu.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.