Lodówka do zabudowy Siemens trafiła na karnawał rabatów. To okazja, aby zaoszczędzić 440 złotych. Promocje można znaleźć w sklepie RTVeuroAGD

Niezależnie oceniamy wszystkie produkty i usługi. Jeżeli klikniesz udostępniane przez nas linki, możemy otrzymać wynagrodzenie z programów afiliacyjnych.

Lodówka-zamrażarka Siemens właśnie trafiła do puli przecenionych produktów i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Promocja obejmuje model iQ100 KI86NNSE0, który składa się z 184 litrowej chłodziarki i 76 litrowej zamrażarki. Standardowa cena wynosi 4 439 złotych, natomiast po zastosowaniu kodu promocyjnego [RKR19013101C] cena spada do 3 999 złotych. Promocja trwa do 31 stycznia.

Lodówka znajduje się w klasie energetycznej B, co oznacza, że jest drigi co do energooszczędności próg. Sklep sugeruje, że korzystając z niej, wydamy zaledwie 180,18 zł rocznie na jej zasilanie. Dodatkowo można ją pochwalić za cichą pracę na poziomie 35 dB, a biorąc pod uwagę, że jest przeznaczona do zabudowy, można liczyć, że w ogóle nie będziemy jej słyszeć.

Sklep RTVeuroAGD oferuje również dodatkowo płatne usługi wniesienia i montażu, a także zmiany kierunku otwierania drzwi. Oprócz wygody, możemy być pewni co do warunków gwarancyjnych, ponieważ ewentualne problemy z montażem zostaną rozwiązane przez specjalistów.

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko, co nas otacza, jest niesamowite.