Lodówka Siemens przeceniona o 440 złotych, do upolowania w RTVeuroAGD

Lodówka do zabudowy Siemens trafiła na karnawał rabatów. To okazja, aby zaoszczędzić 440 złotych. Promocje można znaleźć w sklepie RTVeuroAGD

Niezależnie oceniamy wszystkie produkty i usługi. Jeżeli klikniesz udostępniane przez nas linki, możemy otrzymać wynagrodzenie z programów afiliacyjnych.

Lodówka do zabudowy Siemens iQ100 KI86NNSE0 trafiła na karnawał rabatów

Lodówka-zamrażarka Siemens właśnie trafiła do puli przecenionych produktów i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Promocja obejmuje model iQ100 KI86NNSE0, który składa się z 184 litrowej chłodziarki i 76 litrowej zamrażarki. Standardowa cena wynosi 4 439 złotych, natomiast po zastosowaniu kodu promocyjnego [RKR19013101C] cena spada do 3 999 złotych. Promocja trwa do 31 stycznia.

Lodówka znajduje się w klasie energetycznej B, co oznacza, że jest drigi co do energooszczędności próg. Sklep sugeruje, że korzystając z niej, wydamy zaledwie 180,18 zł rocznie na jej zasilanie. Dodatkowo można ją pochwalić za cichą pracę na poziomie 35 dB, a biorąc pod uwagę, że jest przeznaczona do zabudowy, można liczyć, że w ogóle nie będziemy jej słyszeć.

Lodówka do zabudowy Siemens iQ100 KI86NNSE0 trafiła na karnawał rabatów, możliwość dokupienia wniesienie i montażu

Sklep RTVeuroAGD oferuje również dodatkowo płatne usługi wniesienia i montażu, a także zmiany kierunku otwierania drzwi. Oprócz wygody, możemy być pewni co do warunków gwarancyjnych, ponieważ ewentualne problemy z montażem zostaną rozwiązane przez specjalistów.