Przedstawiciele sieci Lidl zaskoczyli kolejną promocą, dzięki której przy zakupie Monsieur Cuisine Connect można zaoszczędzić 200 zł!

Monsieur Cuisine to marka zajmująca się produkcją zaawansowanych robotów kuchennych, które wyróżniają się wbudowaną i bogatą biblioteką domowych przepisów. Urządzenie to można kupić w sklepie internetowym Lidl, gdyż producentem jest marka Silvercrest należąca bezpośrednio do tej sieci. Nie jest to oczywiście jedyna firma na rynku zajmująca się sprzedażą robotów kuchennych. Inną, zdecydowanie bardziej znaną i popularniejsza, jest marka Thermomix, której cena urządzeń jest dużo wyższa niż Monsieur Cuisine. Ze względu na cenę i dostępność to właśnie roboty linii Monsieur Cuisine cieszą się taką popularnością.

W związku z tym z pewnością ucieszy Was fakt, że na stronie sklepu internetowego Lidl, przedstawiciele sieci ogłosili ciekawą promocję. Otóż przy zakupie robota kuchennego Monsieur Cuisine Connect, kupujący otrzyma jednorazowy kupon rabatowy o wartości 200 zł na kolejne zakupy. Według informacji udostępnionych przez organizatorów promocji kupon ma być ważny do 28 lutego 2023 roku. Co ciekawe, nie ma znaczenia, jakie zakupy wykonamy później, bo bon ma działać niezależnie od wybranych przez nas produktów.

Co mnie ogranicza?

Istnieje jednak pewne ograniczenie. Otóż bon rabatowy uaktywni się tylko w momencie, gdy kolejne zakupy będą wynosiły co najmniej 220 zł oraz zostaną zrealizowane na stronie internetowej Lidl.pl. Ponadto warto zauważyć, że kupon rabatowy otrzymamy dopiero po zakupie Monsieur Cuisine Connect, więc nie ma możliwości, by uaktywnić bon w chwili zakupu robota. W związku z tym musimy urządzenie kupić w pełnej cenie, by móc zaoszczędzić 200 zł na kolejnych zakupach online.

Czy zamiast robota Monsieur Cuisine Connect mogę wybrać Smart?

Niestety, nie. Robot Monsieur Cuisine Smart został wycofany z oferty na początku tego roku i nie wiadomo dlaczego. Jedyne urządzenie, jakie aktualnie jest dostępne w sklepie internetowym Lidl jest właśnie model Connect.

Aktualizacja 18.01.2023 r.

Przypominamy, że akcja promocyjna nadal trwa, a przedstawiciele sieci sklepów Lidl nie podali terminu, kiedy ma się zakończyć. Możliwe więc, że koniec promocji nastąpi nawet jutro! W takim wypadku nie warto zwlekać z zakupem robota Monsieur Cuisine Connect, jeżeli macie to w planach.

Aktualizacja 31.01.2023 r.

Wygląda na to, że promocja, w ramach której możemy zgarnąć bon rabatowy o wartości 200 zł, nadal trwa. Aby go zdobyć, należy zakupić robot Monsieur Cuisine Connect na stronie internetowej lidl.pl. Nie ma co zwlekać, nie wiadomo kiedy akcja promocyjna zostanie wycofana przez przedstawicieli sieci.

Aktualizacja 7.02.2023 r.

Promocja nadal trwa, ale niedługo dobiegnie końca! Według informacji podanych przez przedstawicieli sieci sklepów Lidl skończy się ona 12 lutego, czyli już w niedzielę! Nie ma więc co zwlekać. Warto tutaj jednak przypomnieć, że kupon rabatowy, który dostaniemy po zakupie, będzie ważny do 28 lutego 2023 roku.