Kup Lidlomix aż 500 zł taniej! Szczegóły promocji

Jeśli potrzebujesz pomocnika w kuchni, Lidlomix to całkiem dobry kandydat. Jako że roboty kuchenne z rodziny Monsieur goszczą cyklicznie na półkach Lidla od kilku lat, śledzę zarówno nowe wersje, udoskonalenia, jak i… promocje. Popularne sprzęty okrywają się niemałą sławą, jednak szansa zakupu w niższej cenie brzmi jak połączenie przyjemnego z pożytecznym. Wygląda na to, że nadeszła ku temu idealna okazja.

Monsieur Cuisine Smart & Monsieur Cuisine Smart – ile zaoszczędzisz na Lidlomix?

Czołowe przedsiębiorstwa dwoją się i troją, aby zaskakiwać funkcjonalnością sprzętów w zakresie robotów wielofunkcyjnych. Wraz z kolejnymi udogodnieniami, rośnie również cena, która może sięgać nawet 6 tysięcy złotych. Duża konkurencja sprawia, że ograniczony budżet lub niechęć do wydawania tak dużej ilości pieniędzy nie musi oznaczać rezygnacji z nowoczesnych rozwiązań. Najlepszym przykładem są urządzenia z Lidla, a mowa tu o Monsieur Cuisine Smart oraz Monsieur Cuisine Connect. Zarówno w kwestii możliwości, jak i stosunku jakości do ceny – wypadają dość dobrze. Śledzenie aktualnych rabatów w sieci sklepów Lidl pozwoliło mi na zauważenie pewnych zależności – mniej więcej co miesiąc, pojawia się nowa akcja związana z robotami z Lidla. Raz dotyczy modelu Smart, następnie modelu Connect (wbrew pozorom, najnowszy model wcale nie wygryzł poprzednika).

Lidlomix, Monsieur Cuisine Connect

Ostatnia promocja w 2023 roku miała miejsce niemal tuż przed Nowym Rokiem, a konkretniej 28 grudnia. Na ten moment, dostępne są dwa modele – Monsieur Cuisine Smart oraz Connect. Poniżej możesz znaleźć wspomniany harmonogram minionych wyprzedaży i promocji.

Rozpiska promocji na Lidlomix – 2023 rok

 • Styczeń (od 17.01.2023 r.) – promocja na model Connect (bon rabatowy o wartości 200 zł na zakupy przy zakupie robota)
 • Styczeń – model Smart został wycofany ze sprzedaży internetowej
 • Marzec (od 16.03.2023 r.) – promocja na Smart (rabat 300 zł)
 • Kwiecień (od 03.04.2023 r.) – promocja na Connect (rabat 100 zł)
 • Maj (31.05.2023 r.) – promocja na Connect (rabat 400 zł)
 • Czerwiec (od 12.06.2023 r.) – promocja na Smart (rabat 500 zł)
 • Czerwiec (od 26.06.2023 r.) – promocja na Smart (rabat 300 zł)
 • Lipiec (od 31.07.2023 r.) – promocja na Smart (rabat 300 zł)
 • Lipiec (od 31.07.2023 ) – promocja na Connect (rabat 110 zł)
 • Wrzesień (od 11.09.2023) – promocja na Smart (rabat 500 zł)
 • Wrzesień (od 25.09.2023) – promocja na Connect (rabat 500 zł)
 • Listopad (od 29.11.2023) – promocja na Smart (rabat 700 zł)
 • Grudzień (28.12.2023) – promocja na Connect (rabat 500 zł)

Szczegóły najnowszej promocji na Lidlomix

Wspomniana lista jest efektem wielomiesięcznych zapisków, a choć wydaje się nasuwać pewne wnioski, oficjalna data kolejnej promocji zawsze pozostaje tajemnicą. Dotychczas, rekordowa obniżka miała miejsce podczas Black Friday – mogliśmy zaoszczędzić aż 700 zł. Spoglądając na ostatnie okazje, zdaje się, że Lidl skłania się ku wyższym zniżkom na sprzęty, niż w pierwszej połowie 2023 roku.

Pierwsza promocja na Lidlomix w 2024 roku startuje już dziś – 12 lutego i dotyczy modelu Monsieur Cuisine Connect. Rabat wynosi aż 500 zł, jednak zakupu możemy dokonać wyłącznie online. Uwaga, choć niższa cena ma obowiązywać aż 7 dni, sprzęt może wyprzedać się znacznie szybciej. Wówczas, do oferty powróci najpewniej na przestrzeni najbliższych tygodni, jednak w regularnej cenie.

Lidlomix

Cena: 1899 zł 1399 złprzejdź do oferty

Warto dodać, że wysyłka jest darmowa – samo dostarczenie jest więc bezpłatne. Nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów z tytułu większych gabarytów produktu. Zakupów możemy dokonać zarówno jako zarejestrowani użytkownicy, jak i goście (nie ma konieczności zakładania konta w internetowym sklepie).

Monsieur Cuisine Smart czy Connect – który wybrać?

Na ten moment w sklepie internetowym Lidl dostępne są dwa modele wielofunkcyjnych robotów kuchennych. Mowa tu o wersji Smart (w dwóch wersjach kolorystycznych) oraz Connect. Urządzenia różnią się między sobą kilkoma parametrami takimi jak m.in. moc, pojemność użytkowa czy wielkość wyświetlacza. Fanów innowacyjnych rozwiązań może ucieszyć sterowanie głosowe w przypadku nowszej wersji oraz możliwość tworzenia własnych przepisów. Niestety w parze z nieco większą funkcjonalnością, idzie również cena. Nowsze urządzenie Smart jest droższe. Jego regularna cena to 2 499 zł, natomiast starszy model Connect wyceniono na 1 899 zł. Nie da się ukryć, że 600 zł w domowym budżecie to dość duża różnica.

Jeśli zastanawiasz się, która wersja okaże się być dla Ciebie bardziej atrakcyjny – zajrzyj do: Smart czy Connect? Który model wybrać dla siebie? Znajdziesz tam zarówno pełną specyfikację, jak i omówienie różnic oraz podobieństw.

monsieur cuisine smart

Chcesz zwiększyć funkcjonalność robota kuchennego? W tym celu warto przejrzeć ofertę dodatkowych akcesoriów, które można upolować w całkiem niskich cenach. Więcej dowiesz się z wpisu: Masz Lidlomixa? Oto akcesoria w których się zakochasz! Ceny rozpoczynają się już od 23 zł – wilk syty, owca cała.